Як налаштувати властивості будь-якої папки в Windows 7?

Раніше, на нашому сайті, ми вже описували процес створення та перейменування папок. А тепер підійшла черга дізнатися, що ж таке властивості папки і яку інформацію вони нам можуть надати.

Як налаштувати властивості будь якої папки в Windows 7?
Для початку давайте я розповім як відкрити властивості папки. Для цього вам необхідно клацнути правою кнопкою на папці і з контекстного меню вибрати «Властивості».

Як налаштувати властивості будь якої папки в Windows 7?
Відкриється діалогове вікно «Властивості: (назва папки)». У цьому діалоговому вікні ви можете змінити найменування папки, дізнатися її тип, місце розташування (а точніше шлях до неї), розмір (в байтах, кілобайтах і), зміст (кількість файлів або папок, які в ній розташовані), дату і час створення, атрибути (тільки для читання або прихований).

Як налаштувати властивості будь якої папки в Windows 7?
Це ми розглянули лише розділ “Загальні”, але також у діалоговому вікні властивостей знаходяться такі розділи, як доступ (налаштування доступу до папки через мережеве підключення), безпека (вибір груп або користувачів, які матимуть доступ до цієї папки), установки (вибір типу папки, зміна внутрішнього малюнка, а також зміна значка папки) і попередня версія (відновлення попередніх версій папки, на період до внесення її змін).

Аналогічним чином ви можете переглядати властивості будь-яких інших файлів, які знаходяться на вашому комп’ютері.