Як подивитися фото в Инстаграме без реєстрації

Instagram розвивається досить швидко, зараз вже у багатьох є свої профілі в соціальній мережі. І, напевно, ви вже помітили, що користувачі соціальної мережі Вконтакте почали активно постити свої фотографії з Инстаграма. (Як викласти фото з Инстаграма в ВК). І вам, мабуть, іноді хочеться подивитися фотографії своєї подруги, друга або якої-небудь зірки, яка викладає свої фотки в Інст. Однак, якщо ви не хочете реєструватися Инстаграме, то подивитися такі фото буде трохи складніше, але все-таки можливо. Цим ми сьогодні і навчимося.

Зміст:

  • 1 Як переглянути фото в Инстаграме без реєстрації
  • 2 Як подивитися акаунт людини без реєстрації в Инстаграме

Як подивитися фото в Инстаграме без реєстрації

Якщо ви не хочете реєструватися, то про додатки для смартфонів і планшетів можна забути. Нам потрібен буде лише офіційний сайт https://www.instagram.com/

Як подивитися фото в Инстаграме без реєстрації

Природно, на сайті ми можемо зайти з будь-якого пристрою: планшет, телефон, ноутбук, персональний комп’ютер. Нам необхідно просто запустити браузер на одному з цих пристроїв.

Для того, щоб знайти фотографії певної тематики в Инстаграме, досить скористатися тегами.
В адресному рядку браузера необхідно ввести https://www.instagram.com/explore/tags/ключевое_слово/

Наприклад, для того, щоб знайти фотографії з тематики «автомобілі» я використовував адреса https://www.instagram.com/explore/tags/cars/

Як видно з скріншоту, нам видається величезна кількість фотографій, яку з них ми можемо зберегти на свій комп’ютер або мобільний телефон. «Як зберегти фото у Инстаграме».

Як подивитися фото в Инстаграме без реєстрації

Як подивитися акаунт людини без реєстрації в Инстаграме

У попередньому пункті ми з вами шукали просто звичайні картинки на схожу тематику, але можна ж дивитися фото певних людей, для цього ми також користуємося офіційним сайтом, а не додатком. Якщо знаєте адресу сторінки або логін користувача, фотографії якого хочете подивитися, то добре, можна прямо зараз зайти на нього, скориставшись будь-яким браузером.

Якщо не знаєте адресу сторінки, а людина знаменитий, то можна точно також пошукати його фотки, скориставшись тегами. Наприклад, для того, щоб знайти фотографії Бузової в Инстаграме, я в адресному рядку браузера ввів https://www.instagram.com/explore/tags/бузова/.

Як подивитися фото в Инстаграме без реєстрації

Докладніше про те, як знайти людину без реєстрації в Инстаграме, можна прочитати, перейшовши за посиланням.
Якщо ви знаєте логін людини в Инстаграме, то для того щоб подивитися його фотки необхідно перейти скористатися наступною адресою:

https://www.instagram.com/логин-пользователя/

Наприклад, щоб подивитися фотографії Роналду я ввів в адресному рядку браузера

https://www.instagram.com/cristiano/.

Як подивитися фото в Инстаграме без реєстрації

Таким чином, можна подивитися фотографії на будь-яку тематику та будь-якої людини, який виклав фотки в Instagram, якщо його аккаунт не є закритим.

Ось, в принципі і все, дорогі друзі. Начебто все зрозуміло, якщо що не так, то запитуйте в коментарях.

А, може, і це буде Вам цікаво: