Як видалити Dr.Web (Доктор Веб) антивірус з вашої системи

В деяких випадках потрібно видалити антивірус, навіть якщо він відмінно справляється зі своїми функціями. Для цього рішення є свої обставини, наприклад, користувач захотів встановити іншу антивірусну програму або хоче скористатися більш новою версією антивіруса. Також серйозною причиною можуть стати порушення у роботі програми і збої в системі через вірусної атаки. В усіх цих випадках цілком виправданим буде питання, як видалити dr.web? Давайте детально розглянемо цей процес.

Як видалити Dr.Web (Доктор Веб) антивірус з вашої системи

Класичне видалення Dr.Web Antivirus

Щоб розібратися з питанням, як видалити доктор веб, розглянемо цей процес, що передбачає використання меню «Установка і видалення програм». Для цих цілей відкриваємо меню Програми та компоненти, через меню Пуск. Перед вами відкриється список, в ньому вибираємо програму Doctor Web і видаляємо. Після цього повинна запуститися процедура видалення програми, після відкриється вікно, в якому ми підтверджуємо свої наміри.

Як видалити Dr.Web (Доктор Веб) антивірус з вашої системи

Якщо ви впевнені, що більше не будете користуватися цим антивірусом, то також виробляємо видалення всіх налаштувань. Для того щоб повністю позбутися від цієї програми, нам необхідно буде також позбутися від службових папок. Шукаємо їх на жорсткому диску і видаляємо.

Видалення Доктор Веб в безпечному режимі

Видалити антивірус Doctor Web ви також можете в безпечному режимі. Для того щоб виконати цю процедуру, вам достатньо буде слідувати наступній інструкції:

Як видалити Dr.Web (Доктор Веб) антивірус з вашої системи

  • Першим ділом виробляємо перезавантаження комп’ютера;
  • Перш ніж розпочався запуск операційної системи, необхідно тиснути клавішу F8, такою дією ми зможемо запустити наш комп’ютер у безпечному режимі. Сам процес видалення програми здійснюється точно також як і в першому способі.

Якщо ці два способи не допомогли вам позбавитися від антивіруса, то можна вдатися до ще одного.

Як видалити Dr.Web (Доктор Веб) антивірус з вашої системи

Видалення Доктор Веб за допомогою утиліти

Цей спосіб передбачає застосування спеціалізованої утиліти, розробленої спеціально для цього антивіруса. Її створили розробники Dr.Web вона використовується в тих випадках, коли всі стандартні засоби не можуть справитися з видаленням програми.Поділися з друзями:

Скачати безкоштовно цю утиліту ви можете на сайті розробника, вона там представлена у вільному доступі. Проблем з її використанням у вас не повинно виникнути, там все гранично просто і зрозуміло.