Як видалити Goinf в браузері з стартової сторінки

Досить у багатьох користувачів трапляється так, що при відкритті браузера вискакує невідомий сайт, який після виробляє перенаправлення сторінки goinf.ru. Ось тому багато користувачів задаються питанням, як видалити goinf?Як видалити Goinf в браузері з стартової сторінки

У цій справі слід розуміти, що всілякі проміжні сайти, створені спеціально для перенаправлень, можуть бути самими різними. Так давайте ж розберемося з питанням, як можна видалити goinf.

Видалення Goinf сторінок з браузера

Для того щоб видалити goinf, який вже занадто набрид, доведеться зробити кілька кроків:

  • Завжди перевіряйте ярлики всіх браузерів на панелі швидкого запуску на робочому столі. В деяких випадках буває так, що ярлик змінено, у результаті чого і відбувається перенаправлення на цей сайт. Запам’ятайте, що у полі об’єкт не повинно бути ніяких приписок з адресами і бат-файлів. У деяких самих запущених випадках простіше виявляється повністю знести ярлик, ніж робити якісь виправлення. Після цього слід здійснювати безпосереднє видалення бат-фала, вона знаходиться на диску С, щоб знайти слід скористатись формою пошуку.
  • Виробляємо перевірку програмкою AdwCleaner. Тут у вас не повинно виникнути яких-небудь складнощів. Необхідно провести видалення всіх знайдених вами шкідливих файлів, а після виконати перезавантаження.
  • Здійснюємо перевірку системи за допомогою програми HijackThis. В даному випадку буде трохи складніше. Вам слід уважно ознайомитися зі списком знайдених елементів, а після позначити всі пункти, які потрібно буде видалити. Вони, як правило, містити в собі адресу сайту, який намагається завантажитися на вашому комп’ютері при завантаженні браузера. Після вам необхідно буде натиснути Fix checked.
  • Якщо не виявилося підозрілих пунктів, то не варто нічого стирати. У багатьох випадках буває, що goinf.ru запускається тільки з-за одного зміненого ярлика.

    Ви також можете провести перевірку системи за допомогою MalwareBytes Anti-Malware, вони допоможуть вам видалити всі наявні шкідливі елементи, якщо будуть виявлені подібні.    Поділися з друзями:

    Проведіть очищення кеш, куки, а також не забудьте почистити реєстр, це зручно буде виконати утилітою CCleaner. Поводження з цією програмою не повинно викликати у вас будь-яких складнощів, так що описувати не будемо.