Як видалити контакт на Android пристрої

Якщо в звичайних телефонах, щоб почистити записну книжку не потрібно робити якихось складних дій і відчувати в цьому питанні труднощів, то з android-пристрої буде набагато складніше це зробити. Тому питання, як видалити контакт на Андроїде є популярним, і ми на нього, сьогодні відповімо.

Стандартне видалення контакту в OS Android

Насамперед давайте спробуємо видалити одну або кілька записів. Для того щоб видалити контакт на Android нам потрібно виконати наступні маніпуляції:

  • Відкриваємо власний телефонний довідник.

Як видалити контакт на Android пристрої

  • Тиснемо на кнопку, за допомогою якої здійснюється виклик меню управління, а після натискаємо на іконку «Видалити контакт».

Як видалити контакт на Android пристрої

  • У телефонній книжці поряд з кожним записом буде світитися невеликого розміру квадратик, за допомогою якого вийти відзначити контакт. Вибираємо всі записи, які хочемо видалити, і тиснемо «Ок» (знаходиться у верхньому меню).

Якщо вам необхідно повністю зачистити телефонний довідник, то не варто виділяти всі контакти по одній. Клацаємо по спеціальній стрілочці, розташованій у полі «0 Вибрано», там перед вами відкриється рядок «Вибрати все», клацаємо по ній, а після натискаємо «ОК». В результаті подібних дій очищається весь телефонний список.

Як видалити контакт на Android пристрої

В Play Market є величезна кількість додатків, за допомогою яких можна буде здійснювати управління телефонною книжкою.Якщо вам потрібно провести роботу з записами, записаними в пам’яті сім карти, то в даному випадку відмінним варіантом стане користування безкоштовною програмою Sim Card Manager. За допомогою її ви зможете видаляти, редагувати або навпаки додавати номери знайомих, створювати різні резервні копії, а також здійснювати інші корисні дії.

Не виходить видалити контакти Android

У деяких випадках на Android-пристроях відбувається таке, що віддалений контакт через деякий час знову з’являється в телефонному довіднику. В даному випадку немає нічого містичного – звичайна автосінхронізація.

Як видалити контакт на Android пристроїПоділися з друзями:

Якщо в налаштуваннях буде включена опція синхронізації з наявними в пристрої акаунтами, то всі ваші контакти з ВКонтакте, Скайпу, електронної пошти та інших подібних додатків будуть знову додаватися в ваш телефонний довідник. Для того щоб позбутися від цієї синхронизациі, вам досить зайти в меню і відключити цю опцію.