Як видалити Norton (Нортон антивірус ) з вашої системи

Norton – антивірусна програма, яка використовується багатьма виробниками комп’ютерів, однак багато користувачів скаржаться на неї, кажуть, що вона гальмує систему. Багатьох людей не влаштовує те, що дана антивірусна програма гальмує роботу системи, і тому вони вирішують змінити нортон на більш простий. В даному випадку цікавим і найголовніше актуальним буде питання, як видалити нортон повністю? Давайте детально розглянемо це питання в даній статті.Як видалити Norton (Нортон антивірус ) з вашої системи

Покрокова інструкція видалення Norton Antivirus

 • Для того щоб видалити Norton, вам необхідно буде відкрити «Панель управління». Ви можете сильно не заморочуватися і виконати дану процедуру прямо на своєму комп’ютері, як і інші програми. Відкриваємо меню «Пуск» або «Панель управління».
 • Відкриваємо управління програмами. Якщо у категорії «Вид» розташована вашу панель керування, то вам потрібно буде натиснути на іконку «Видалення програм». Якщо встановлена категорія список, то слід клікнути на посилання «Видалити/додати програму».
 • Перед вами має відкритися віконце, з усім списком, встановлених на вашому комп’ютері програм. Якщо на вашому комп’ютері встановлено величезну кількість програм, то для їх завантаження може знадобитися певний проміжок часу.

 • Серед відкрився перед вами списку, вам слід відшукати Norton Internet Security. Програми, як правило, розташовуються в алфавітному порядку, так що потрібно прокрутити вниз мишкою. Виділяємо програму і клацаємо на іконку «Видалити», вона розташована у верхній частині вікна. Система попросить підтвердити свої дії, дотримуйтесь інструкцій.
 • тепер нам треба взятися за повне видалення інших програмних продуктів антивіруса norton. У списку вам потрібно буде відшукати Symantec або Norton, а після здійснити їх видалення, для цього також потрібно буде натискати кнопку «Видалити».
 • Виконуємо перезавантаження комп’ютера. Після того, як видалення антивірусної програми буде завершено, слід провести повне перезавантаження комп’ютера, в результаті чого ви завершите процес видалення.
 • Як видалити Norton (Нортон антивірус ) з вашої системи Завантажити утиліту видалення Norton 2003-2015 (Windows XP/Vista/7/8)
  Як видалити Norton (Нортон антивірус ) з вашої системи Завантажити утиліту видалення Norton 2003-2007 (98/Me/2000)
  Як видалити Norton (Нортон антивірус ) з вашої системи Завантажити утиліту видалення Norton Security Scan

  Як видалити Norton (Нортон антивірус ) з вашої системи

  Ось ми і розібралися з питанням як видалити антивірус нортон повністю з комп’ютера. Якщо чітко слідувати інструкції, то ця процедура не забере у вас багато часу і буде виконана швидко.

  Як видалити Norton (Нортон антивірус ) з вашої системи  Поділися з друзями:

  Утиліта для очищення системи від слідів антивіруса доступна для скачування на офіційному сайті програми абсолютно безкоштовно. Скористатися останнім спосіб рекомендуємо Вам , якщо перші 2 методи не допомогли видалення Антивіруса Norton.