Як відкрити файл на Андроїд, потрібні додатки

Якщо знати як відкривати файли на своєму Android-смартфоні, то Ви з легкістю зможете переглядати різного роду документи, архівувати їх і виконувати різні дії.

Працювати з наданими даними прямо із смартфона набагато практичніше, ніж робити це якимось іншим чином. Все, що потрібно – це завантажити певний додаток, яке дозволить Вам розширити свої можливості для роботи з файлами на андроїд.
Як відкрити файл на Андроїд, потрібні додатки

1. Торрент на смартфоні

Так, ми не помилилися, торрент доступний і на смартфонах, зокрема на Андроїд. Такі файли дозволяють скачувати ще більше інформації в інтернеті. Але для цього потрібно буде завантажити ЗА для Андроїда. Такі програми існують, і їх досить багато і вони включають в себе всі необхідні опції.

Два додатки працюють з .torrent: uTorrnet, Zona.
Як відкрити файл на Андроїд, потрібні додатки
Обидві програми дозволяють користувачеві поєднати кілька завантажень і здійснювати їх одночасно. При це Zona націлена саме на спрощений пошук фільмів, а uTorrent націлений на спрощене користування ним і торрент-трекерами.
Як відкрити файл на Андроїд, потрібні додатки

2. Робота з файлами .jar, .exe та іншими

Спеціально для файлів такого типу існує декілька емуляторів.
Для роботи з файлами .exe, можна використовувати такі програми: QEMU, Limbo, BOCHS.
[medium]http://vgtk.ru/uploads/posts/2016-11/1478863687_d0a0d0b8d181.3.-d0add0bcd183d0bbd18fd182d0bed180-windows-boschs.png[/medium
Всі програми працюють за однаковим шаблоном і для їх пошуку і установки знадобиться пару хвилин.

.Jar використовується не тільки в Winodws, але і на інших платформах, включаючи Symbian та інше. Такі файли є архівами, які можуть бути запущені на Андроїд.

Спеціально для запуску додатків Java використовується програма: Java J2ME Runner.
[medium]http://vgtk.ru/uploads/posts/2016-11/1478863767_d0a0d0b8d181.4.-d097d0b0d0bfd183d181d0ba-d0b8d0b3d180d18b-.jar-d0bdd0b0-d090d0bdd0b4d180d0bed0b8d0b4.jpg[/medium]
Наступний тип файлів .APL – потрібен для використання їх на смартфоні під управлінням Android, тому тут нічого додаткового встановлювати не доведеться. Андроїд заздалегідь «уміє» працювати з нею.

Просто відкрийте файловий менеджер, знайдіть потрібний файл і запустіть його. Далі відкриється спеціальний інсталятор. Не менш популярний і ефективний спосіб роботи з файлами типу .апк – менеджер програм, що спрощують вже установку файлів. Серед таких програм, я виділяю – SlideME Mobentoo App Installer. Дана програма може здійснювати пошук файлів по розширенню на пристрої і СД-карті.

3. Як відкрити архів на андроїді

Часто відбувається так, що скачана з інтернету інформація виявляється в архіві. Щоб отримати доступ до цих файлів без допомоги комп’ютера, Вам потрібно спеціально ЗА надає можливості роботи з архіваторами.

Найпопулярніше розширення архівів – це .zip, з них найкраще справляється програм: Zip UnZip Tool.

Знайти її дуже просто в Гугл Плей Маркеті, а користуватися ще простіше. З її ж допомогою можна не тільки працювати з файлами архіву, але і створювати архіви і витягати з них файли.
Як відкрити файл на Андроїд, потрібні додатки
Якщо архів виявився не .zip, а приміром .rar, .arj, .tar, то Вам допоможуть інші програми: RAR і ZArchiver. З їх допомогою ви отримаєте доступ до архіву файлами.
Як відкрити файл на Андроїд, потрібні додатки
Сучасні файлові менеджери, типу ES провідник, або Total Commander – спочатку здатні архівувати та розархівувати майже всі типи файлів.

Функціональність файлових менеджерів досить урізана, в плані архівування, але все-таки іноді дозволяє робити такі прості завдання, як створити архів на телефоні або витягти файли з нього.
Як відкрити файл на Андроїд, потрібні додатки

4. Запуск файлів через Office

Сьогодні, швидше за все, не існує користувачів, які ніколи не користувалися Excel або Word програмою.
Для роботи на Андроїд смартфоні такі програми широко використовуються.

Справжній ворд, як і ворд на смартфоні практично ідентичний, але для того, щоб отримати повний функціонал цього додатка, потрібно буде платити від $100 в рік.

Але на смартфонах (віндовс фонах) така програма надана користувачам безкоштовно.
Як відкрити файл на Андроїд, потрібні додатки
Робота з форматами: .docx, .xls, .pptx і іншими, доступна програм: Kingsoft Office, QuickOffice Connect і інші.
Приміром, OfficeSuite, підтримує стабільну роботу з документами іншої програми: Open Office.
Як відкрити файл на Андроїд, потрібні додатки

5. PDF Файли на андроїд – робота та редагування

Робота з таким форматом рідко тягне за собою які-небудь проблеми. Їх редагування та збереження доступно.
Щоб переглянути інформацію PDF файлу достатньо буде вибрати одну з популярних «читалок» на андроїд: DjVu Reader, PocketBook Reader та інше. Ці два додатки, також допоможуть в читанні даних з розширенням .djvu.

Виключно з PDF працюють додатки: EbookDroid і Універсальний Book Reader. Деякі З оснащені ще і додатковими функціями: анотації та закладки.
Як відкрити файл на Андроїд, потрібні додаткиЩоб форматувати (редагувати) файли в форматі .pdf можна скористатися функціоналом OfficeSuite pro.

З його допомогою можна не просто проглянути документ, але і внести в нього свої корективи. Крім всього цього, програма дає можливість роздрукувати файл прямо з телефону за допомогою блютус, юсб або вай фай.
Як відкрити файл на Андроїд, потрібні додатки

6. Робота з HTML Файлами на Андроїд

Такий формат досить складно відкрити на смартфоні з Андроїдом – найчастіше система видає повідомлення про те, що «неможливо відкрити файл».
Щоб смартфон зміг працювати з «html» можна завантажити додатки: html viewer та інші. З їх допомогою можна з легкістю читати всю збережену інформацію з мережі. У тому випадку, якщо файл розширення .mhtml, то вам потрібно додаток Mht viewer.
Як відкрити файл на Андроїд, потрібні додатки
Деякі браузери, типу: UC Browser, Firefox включили в себе можливість відкривати такі файли і читати їх. Щоб редагувати HTML файли, можна скористатися QuickHTML, або WebMaster’s HTML додатками.

7. Кращі файлові менеджери на Андроїд

Найчастіше для роботи з різними видами даних дуже допомагають спеціальні програми, які дозволяють без проблем працювати з великою кількістю файлів різного типу.

Спростити доступ до розташованої в пам’яті пристрою або на флеш-карті – файлові менеджери можуть без проблем.
Існують і вбудовані «провідники», але їх функціональність значно «урізана» і часто цих функцій недостатньо.

ES Провідник
Мабуть самий популярний провідник для Андроїд пристроїв. Він володіє рядом переваг, серед яких: підтримка російської мови і безкоштовний доступ до всіх функцій провідника.
З його допомогою можна виконувати різні дії, серед яких: перемещени, видалення, копіювання і редагування файлів.
Як відкрити файл на Андроїд, потрібні додатки

Total Commander
Менеджер файлів, який не самий популярний, але один з найпопулярніших менеджерів для OS Android. У нього вбудований власний архіватор, а також додаток для перегляду відео та фото.
Як відкрити файл на Андроїд, потрібні додатки

Amaze File Manage
Також цікавий менеджер файлів, який схожий з ES Провідником. Він безкоштовний, працює з різними типами файлів, включаючи архіви.
Як відкрити файл на Андроїд, потрібні додатки

Інші менеджери файлів:
Cabinet – додаток для роботи з файлами. У нього включені плагіни для роботи з .zip. Плюси: зручний інтерфейс, маленька вага. Мінуси: зависання, помилки.
File Manager – додаток безкоштовне і російською мовою. Підтримує хмарні сховища, а також потокове передавання даних і всі інші функції.
Solid Explorer – додаток умовно безкоштовне, безкоштовно працює протягом одного тижня. Відрізняється деякими унікальними можливостями: аналіз папок і підключення до «Яндекс.Диск».
FX File Exlorer – додаток без російської мови, але досить функціонально і з масою корисних плагінів для роботи з медіафайлами, архівами тощо. З допомогою такого менеджера файли можуть бути передані через WiFi з одного смартфона на андроїд на інший.
Як відкрити файл на Андроїд, потрібні додатки

8. Висновок

Як ви вже помітили, можливостей для роботи з архівами і взагалі файлами на OS Андроїд досить багато.
Для цього просто переходимо в Play Market, і викачуємо популярні програми, що працюють з певним видом файлів.