Як з мобільної версії Вконтакте перейти на повну

Бувають ситуації, коли немає доступу до комп’ютерних пристроїв, під рукою тільки мобільник або ipad, а потрібно скористатися повною версією соціальної мережі Вконтакте. Причин може бути багато: від банальної звички використання десктопної (комп’ютерної) версії до зручності роботи з групою, якщо ви адміністратор. Незважаючи на те, що мобільна версія містить весь функціонал повної версії, її буває все одно не достатньо. Я розповім вам як швидко поміняти мобільну версію сайту на повну.

Перехід на повну версію

Почну з того, що мова ведеться виключно про мобільної версії m.vk.com (посилання), а не про спеціальних додатках, яких безліч різних мобільників. Для того, щоб скористатися повною версією, потрібно відкрити будь-який браузер, перейти спочатку на m.vk.com, авторизуватися а потім в головному меню знайти пункт «Повна версія». Ви будете автоматично перенаправлені на vk.com і соціальна мережа придбає зовнішній вигляд, такий же як на комп’ютері. Відразу перейти на основну версію можна не водячи логін і пароль — перегорніть в самий низ і натисніть на відповідну рядок:

Як з мобільної версії Вконтакте перейти на повну

Як прибрати значок телефону поруч з online Вконтакте

Коли ви користуєтеся Вконтакте з телефону, але не хочете афішувати своєї присутності в соціальній мережі не з комп’ютера, вам необхідно поступити наступним чином: в першу чергу завантажити google chrome. Тільки в цьому браузері є можливість приховати телефон поруч з написом online. Потім відкриваєте сторінку Вконтакті за адресою vk.com та в меню chrome вибираєте Потрібна повна версія.

Як з мобільної версії Вконтакте перейти на повну

Після оновлення значок пропаде. Ви також можете сидіти з комп’ютера, імітуючи мобільник. Для цього просто зайдіть через Вконтакте m.vk.com. Якщо у вас на телефоні не безлімітний інтернет, то спеціально для вас існує безкоштовна версія сайту Вконтакте 0.vk.com.

Як з мобільної версії Вконтакте перейти на повну

Щоправда дана акція тільки для абонентів Білайн.

Як видалити одного в мобільній версії Вконтакте

Видалити користувача ви можете тільки після переходу на його сторінку. В розділі Інше натискаємо на Ще і в розкривному списку вибираємо Видалити із друзів. Також ви можете подивитися, як очистити сторінку від зайвих передплатників.

Як з мобільної версії Вконтакте перейти на повну

Мобільна версія створена виключно для зручності відображення функціоналу на невеликому екрані мобільника. Більшість користувачів сучасних мобільних пристроїв користуються різними додатками для Вконтакте.