Дивовижні ідеї святкової сервіровки столу — фото

Чудова сервірування столу має величезне значення у підготовці свята у кожному із стилів і з будь-якого приводу – День народження, романтична вечеря, Новий рік і навіть для самого звичайного традиційного вечері в колі родини.

Ефектна сервіровка столу дозволяє встановити потрібний тон всьому святкування, приємно здивувати гостей і відмінно провести час у колі найдорожчих людей.

Чудова сервіровка столу передбачає грамотне розташування посуду, келихів, стаканів і столових приладів в свято на столі.

Крім того, сервіровка столу на важлива подія змушує особливу увагу визначити кожному елементу на святковому столі – від скатертини і закінчуючи прикрасами столу на свято.Дивовижні ідеї святкової сервіровки столу — фото

Особливе значення також варто приділити і оформлення самих страв і закусок, виконавши красиві нарізки на святковий стіл з урахуванням сучасних традицій і тенденцій.

Але ось сьогодні мова піде виключно про святкової сервірування столу, і ми спробуємо приділити кожній деталі сервірування столу особливу увагу. До того ж, ми підготували збірку трендових ідей сервірування столу на свято.

Варто згадати, що строгих канонів сервірування столу немає, але все ж є принципи сучасної сервіровки, яких бажано дотримуватися, щоб виконати підготовку до свята з урахуванням кращих традицій.

Саме красива сервіровка столу, окрім смачних наїдків і напоїв, багато розповість про вашу гостинність, почуття смаку і стилю. Адже святкова сервіровка столу – важливий естетичний аспект у підготовці до свята.Дивовижні ідеї святкової сервіровки столу — фото

У підготовці свята та у виконанні сервірування столу величезне значення має саме святкування. Залежно від цього, можна вибрати прикраси для красивої сервірування, а також і саму стилістику сервірування.

Квіточки і гілочки, свічки в різних стилях, а також і інші засоби декору у вигляді ялинових гілочок і кульок на Новий рік і Різдво, великодні кролики, серця на романтичну вечерю дозволять створити бажану атмосферу за святковим столом з красивою його сервіровкою.Дивовижні ідеї святкової сервіровки столу — фото

Також красива сервіровка столу визначається і часом року: влітку можна використовувати морську тематику для сервірування та інші яскраві ідеї, взимку і восени – більш спокійні в кольорі і фактурах деталі для сервірування столу.

І пам’ятайте, що саме маленькі деталі здатні створити гарне враження від проведеного свята, дозволяючи приємно здивувати гостей.

Пропонуємо на ваш огляд топові ідеї сервірування столу на свято в різних інтерпретаціях, надихнувшись якими ви зможете виконати власні красиві сервірування столу на будь яке свято.

Чудова сервіровка столу: тонкощі і особливостіДивовижні ідеї святкової сервіровки столу — фото

Святкова дивовижна сервіровка столу дозволить чудово провести свято і залишити після тільки найкращі та приємні враження.

Чудова сервіровка столу визначається вибором скатертини, що може бути в стилістиці свята або традиційної білої. Можна підібрати кольорову скатертину під низ і зверху – коротеньку білу скатертину для сервірування столу на свято, що виглядає відмінно.

Важливий маленький аспект: сервіровка стола з білими скатертинами буде цікавіше, якщо акцент надати красивими кольоровими серветками і прикрасами. Тому, не обов’язково вибирати яскраві скатертини, щоб отримати чудову святкову сервіровку.Дивовижні ідеї святкової сервіровки столу — фото

Що стосується сервіровки столу тарілками і приборами, то все буде залежати від обраного вами меню. І завжди доречною і красивою буде біла посуд з порцеляни без зайвого декору і малюнків.

Варіації розстановки тарілок, столових приладів, чарок і келихів показано на фото-підказках, слідуючи яким можна виконати чудову і чарівну сервіровку столу в кращих сучасних традиціях.

Розставляння тарілок при стильної сервіровки столу у свято може виконуватися з великою подставочной тарілкою або без неї. На них можна ставити закусочні або ж тарілки для перших страв. А ось десертні тарілки визначають зліва від основних.Дивовижні ідеї святкової сервіровки столу — фото

Можна застосовувати при сервіровці текстильні серветки під тарілки, щоб вони не ковзали одна під інший. Столові прилади і келихи при сервіровці святкового столу також варто розкладати в порядку, як показано на фото-підказці.

При сервіровці столу розставляємо столові прилади: ложки і ножі ставимо праворуч від тарілки, виделку – зліва, зверху можна покласти чайну ложку.

Відповідно з тим, хто і що буде пити, підбирають келихи, фужери, коктейльні стакани, склянки й чарки, які розставляють праворуч по діагоналі.Дивовижні ідеї святкової сервіровки столу — фото

Завершенням сервірування святкового столу є розстановка серветок, що також мають величезне значення в ефектній святкової сервірування. Красиво складені серветки завжди викликають захоплення. Для цього варто використовувати техніки орігамі, з допомогою яких можна чудово скласти тканинні серветки і прикрасити найкращим чином святковий стіл.

Трендові фото ідеї святкової сервіровки столу у різних варіаціях далі…

Чекаєте гостей і бажаєте ефектно сервірувати стіл до свята? Тоді дивіться і отримуйте задоволення від кращими фото ідеями сервірування столу на свято, які ви зможете обрати для себе прямо зараз!

Дивовижні ідеї святкової сервіровки столу — фотоДивовижні ідеї святкової сервіровки столу — фотоДивовижні ідеї святкової сервіровки столу — фотоДивовижні ідеї святкової сервіровки столу — фотоДивовижні ідеї святкової сервіровки столу — фотоДивовижні ідеї святкової сервіровки столу — фотоДивовижні ідеї святкової сервіровки столу — фотоДивовижні ідеї святкової сервіровки столу — фотоДивовижні ідеї святкової сервіровки столу — фотоДивовижні ідеї святкової сервіровки столу — фотоДивовижні ідеї святкової сервіровки столу — фотоДивовижні ідеї святкової сервіровки столу — фотоДивовижні ідеї святкової сервіровки столу — фотоДивовижні ідеї святкової сервіровки столу — фотоДивовижні ідеї святкової сервіровки столу — фотоДивовижні ідеї святкової сервіровки столу — фотоДивовижні ідеї святкової сервіровки столу — фотоДивовижні ідеї святкової сервіровки столу — фотоДивовижні ідеї святкової сервіровки столу — фотоДивовижні ідеї святкової сервіровки столу — фотоДивовижні ідеї святкової сервіровки столу — фотоДивовижні ідеї святкової сервіровки столу — фотоДивовижні ідеї святкової сервіровки столу — фотоДивовижні ідеї святкової сервіровки столу — фотоДивовижні ідеї святкової сервіровки столу — фотоДивовижні ідеї святкової сервіровки столу — фотоДивовижні ідеї святкової сервіровки столу — фотоДивовижні ідеї святкової сервіровки столу — фотоДивовижні ідеї святкової сервіровки столу — фотоДивовижні ідеї святкової сервіровки столу — фотоДивовижні ідеї святкової сервіровки столу — фотоДивовижні ідеї святкової сервіровки столу — фотоДивовижні ідеї святкової сервіровки столу — фотоДивовижні ідеї святкової сервіровки столу — фотоДивовижні ідеї святкової сервіровки столу — фотоДивовижні ідеї святкової сервіровки столу — фотоДивовижні ідеї святкової сервіровки столу — фотоДивовижні ідеї святкової сервіровки столу — фотоДивовижні ідеї святкової сервіровки столу — фотоДивовижні ідеї святкової сервіровки столу — фотоДивовижні ідеї святкової сервіровки столу — фотоДивовижні ідеї святкової сервіровки столу — фотоДивовижні ідеї святкової сервіровки столу — фотоДивовижні ідеї святкової сервіровки столу — фотоДивовижні ідеї святкової сервіровки столу — фотоДивовижні ідеї святкової сервіровки столу — фотоДивовижні ідеї святкової сервіровки столу — фотоДивовижні ідеї святкової сервіровки столу — фотоДивовижні ідеї святкової сервіровки столу — фотоДивовижні ідеї святкової сервіровки столу — фотоДивовижні ідеї святкової сервіровки столу — фотоДивовижні ідеї святкової сервіровки столу — фотоДивовижні ідеї святкової сервіровки столу — фотоДивовижні ідеї святкової сервіровки столу — фотоДивовижні ідеї святкової сервіровки столу — фотоДивовижні ідеї святкової сервіровки столу — фотоДивовижні ідеї святкової сервіровки столу — фотоДивовижні ідеї святкової сервіровки столу — фото