Короткі стрижки. модні ідеї для дівчат. Фото

Якщо раніше всі красуні відрощували волосся і трепетно ставилися до довжині своєї коси, то зараз багато хто сміливо відрізають локони на догоду моді короткі стрижки. Крім того, що мінімальна довжина волосся нині актуальною, вона ще й дуже зручна в повсякденному житті. Деякі стрижки не вимагають складного укладання ( наприклад, пікс або каре), практичні і йдуть практично всім. Навіть зоряні дівчата вирішили, що пора змінити розкішні кучері і порадувати себе новою, короткою зачіскою. Наприклад, красуня Емма Уотсон вибрала коротке волосся і виглядає з ними абсолютно чарівно!

Короткі стрижки. модні ідеї для дівчат. Фото

Короткі стрижки. Модні варіанти зачісок

В першу чергу короткі стрижки будуть цікаві любителькам експериментів із зовнішністю. З волоссям мінімальної млинці можна бути одночасно пустотливий і елегантною, суворої і юною. Незвично і мило виглядають зачіски з градуйованими прядками. Вони створюють обсяг і надають зовнішності легкий відтінок пікантності.

Короткі стрижки. модні ідеї для дівчат. Фото

Актуальний тренд цього року — прямий зріз — навпаки, додасть образу елегантну стриманість, підійме на вершину моди. Відмінно зріз по прямой виглядає на зачіски каре, яка передбачає чіткі лінії.

Короткі стрижки. модні ідеї для дівчат. Фото

Каскад — зовсім не нова ідея, але така практична! Коротка стрижка з різним рівнем довжини волосся допоможе приховати нюанси зовнішності і додасть обсягу тонким локонам.

Короткі стрижки. модні ідеї для дівчат. Фото

Короткі стрижки. Фотопідбірка

Для вашого натхнення ми підготували добірку фотографій з короткими стрижками. Цілком можливо, серед фото ви знайдете ідеальний варіант зачіски для себе.

Короткі стрижки. модні ідеї для дівчат. Фото Короткі стрижки. модні ідеї для дівчат. Фото Короткі стрижки. модні ідеї для дівчат. Фото Короткі стрижки. модні ідеї для дівчат. Фото Короткі стрижки. модні ідеї для дівчат. Фото Короткі стрижки. модні ідеї для дівчат. Фото Короткі стрижки. модні ідеї для дівчат. Фото Короткі стрижки. модні ідеї для дівчат. Фото Короткі стрижки. модні ідеї для дівчат. Фото Короткі стрижки. модні ідеї для дівчат. Фото Короткі стрижки. модні ідеї для дівчат. Фото Короткі стрижки. модні ідеї для дівчат. Фото Короткі стрижки. модні ідеї для дівчат. Фото Короткі стрижки. модні ідеї для дівчат. Фото

Короткі стрижки. модні ідеї для дівчат. Фото Короткі стрижки. модні ідеї для дівчат. Фото Короткі стрижки. модні ідеї для дівчат. Фото Короткі стрижки. модні ідеї для дівчат. Фото Короткі стрижки. модні ідеї для дівчат. Фото Короткі стрижки. модні ідеї для дівчат. Фото Короткі стрижки. модні ідеї для дівчат. Фото Короткі стрижки. модні ідеї для дівчат. Фото

Практичні поради щодо вибору стрижки

Щоб зачіска радувала і підкреслював достоїнства зовнішності, потрібно:

  • звернути увагу на форму обличчя — до круглої і квадратної форми підійдуть градуйовані і каскадні зачіски; до овального обличчя — стрижка пікс,пряме каре; до сердцевидному особі підходять практично всі стрижки;
  • враховувати стан волосся — якщо пасма ослаблені, то краще вибрати каскадні зачіски, стрижки з «рваними» кінчиками, вони приховають пошкодження і додадуть обсяг;
  • якщо хочете скорегувати зовнішність, то зверніть увагу на зачіски з косою (асиметричної) чубчиком.

Краще всього, якщо зачіску вам буде вибирати професіонал в салоні. Зараз поширена послуга підбору зачіски за допомогою 3D-програм. Це допоможе вибрати декілька найбільш цікавих і прийнятні варіантів. Однак жодна програма не замінить досвідчений погляд перукаря, який вислухає вас і на основі побажань підбере ідеальну зачіску!