манікюр для ділової жінки. який вибрати. фото.

Манікюр для ділової жінки

Красиві доглянуті ручки можуть багато розповісти про жінку. Який манікюр вона носить, які воліє кольори і візерунки, все це говорить не тільки про її характер, але і про те, де вона працює. Який же манікюр повинен бути у ділової жінки?

Робота в офісі передбачає дотримання певного дрес-коду. Всі ми знаємо, що офісний працівник не повинен одягатися в яскраві та відверті вбрання, виглядати вульгарно і зухвало, а що на рахунок манікюру? Адже в першу чергу клієнти і покупці звертають увагу на ваші руки. Який дизайн нігтів вибрати, щоб зберегти свою індивідуальність, але при цьому не вибитися із загального офісного настрої?

Загальні вимоги

 • Якщо дрес-код компанії, в якій ви працюєте, передбачає використання тільки світлих і пастельних кольорів в гардеробі, вам доведеться задовольнятися лаками nude-відтінків незалежно від займаної посади.
 • Гарний стан шкіри рук – доглянуті пальчики, відсутність задирок, бруду під нігтями і т. д.
 • Довжина нігтя не повинна перевищувати 25% від усієї його довжини. Дане правило стосується не тільки естетичну сторону питання, але і до практичної. З дуже довгими нігтями вам буде досить проблематично працювати з документами чи офісною технікою.
 • Заборони офісного манікюру

  — нейл-арт;

  — розпис по нігтям (спокійні візерунки припустимі лише в рідкісних випадках);

  — стрази, блискітки;

  — акрилова ліпка;

  — кільця, шпильки і інші «метали» або декоративні елементи, вставлені в нігті;

  — накладні і довгі нігті;

  — трикутна, загострена форма нігтя.

  На замітку. Якщо ви постійно контактуєте з людьми – підписання документів, переговори, робота в банку і т. д. вибирайте найбільш простий дизайн манікюру. Яскраві кольори або незвичайні узори можуть викликати дискомфорт у клієнта організації. А, як і в будь-якій компанії, незалежно від сфери її діяльності – почуття комфорту клієнта і його схвалення для керівництва важливі в першу чергу.

  Манікюр для жінки-керівника

  манікюр для ділової жінки. який вибрати. фото.

  Модний манікюр для ділових жінок, як ви вже могли здогадатися, передбачає дотримання певних правил. Однак, в залежності від займаної посади і сфери роботи організації можуть бути внесені корективи в ту чи іншу сторону, що стосуються як зовнішнього вигляду жінки, так і її манікюру.

  Якщо ви займаєте керівну посаду, наприклад, є директором компанії або її власником, вибір манікюру не обмежується практично нічим. Без сумніву, ви можете прийти на роботу з яскраво жовтими кричущими нігтями трикутної форми, які буде видно за кілька метрів, проте, якщо ви бажаєте, щоб ваші підлеглі відносилися до вас з повагою і не шепотілися за вашою спиною стосовно смаку їхнього начальника, вам доведеться також дотримуватися деякі нормативи.

 • Вибирайте спокійні, стримані тони – ви керівник, а значить, щодня ведете важливі переговори, налаживаете зв’язку і просто подаєте приклад для своїх підлеглих.манікюр для ділової жінки. який вибрати. фото.
 • Намагайтеся уникати занадто гострої форми нігтів – квадратна, закруглена, класична стануть відмінним варіантом для успішної бізнес-леді.манікюр для ділової жінки. який вибрати. фото.
 • Якщо у вашій компанії існує певний дрес-код, постарайтеся точно також дотримуватися його.манікюр для ділової жінки. який вибрати. фото.
 • Відмінним варіантом оформлення нігтів для жінки-керівника стане класичний френч, однотонні нігті (матові, глянцеві пастельні кольори, припустимо неяскравий червоний).манікюр для ділової жінки. який вибрати. фото. Пам’ятайте, ви керівник, а значить, ваш манікюр повинен бути не тільки бездоганним, але і стриманим. Якщо ж вам хочеться поекспериментувати, спробуйте пограти з пастельними кольорами. Наприклад, класичний френч виконайте в приглушеному персиковому або ніжно-рожевому кольорі.Що стосується візерунків на нігтях і різних малюнків, то для керівника даний стиль неприпустимий, точно також як і блискітки, в першу чергу, ви начальник, а значить і дотримання ділового стилю у всьому піде вашому образу виключно на користь.

  Манікюр для працівниці офісу відкритого типу

  манікюр для ділової жінки. який вибрати. фото.

  Для дівчини, яка працює в офісі відкритого типу (тобто здійснює постійний контакт з клієнтами) підібрати офісний манікюр набагато проблематичніше. Крім ідеальних доглянутих ручок, вона повинна повністю дотримуватися дрес-код компанії з манікюру, який часто не збігається з особистими уподобаннями дівчини.

  Намагайтеся вибирати приглушені відтінки – чорний, сірий, ніжно-рожевий, бежевий і т. д., щоб не акцентувати увагу ваших клієнтів на нігтях. Що стосується дизайну, то тут ваша фантазія нічим не обмежена, єдине правило – ніяких яскравих і кричущих кольорів (якщо, звичайно, за статутом вашої компанії ви не повинні носити однотонний манікюр).

  Важливо! Пам’ятайте, що ваші нігтики повинні не тільки виглядати акуратно, але і не привертати до себе зайвої уваги.

  • Французький манікюр, виконаний в різних варіаціях: з повним заповненням одного нігтя кольором, з візерунком на одному пальці і т. д.;манікюр для ділової жінки. який вибрати. фото.
  • Однотонні нігті (можливо чергування або комбінування глянцевою і матовою поверхні);
  • Спокійний візерунок, не привертає уваги, на одному-двох нігтях;
  • Прозорий лак.

  Більше ідей оформлення нагідок офісного працівника ви можете побачити на фото манікюру.

  На замітку. Якщо ви тільки плануєте влаштуватися на роботу в офіс або будь-яке інше місце, де зовнішній вигляд працівника важливий також як і його вміння, не забувайте про своїх ручках і нігтях. Дуже багато претендентів звертають особливу увагу на манікюр. Саме він може розповісти про людину багато.

  манікюр для ділової жінки. який вибрати. фото.

  Лак, який вже практично обліз, нерівні краї нігтів, вульгарні кольору або сухі, потріскані руки видадуть вас з боку неохайного і безвідповідального працівника, як би дивно вам це не здавалося. Збираючись на співбесіду, зробіть простий манікюр – прозорий лак, френч або ніжні, пастельні відтінки без додаткового дизайну.

  Манікюр для співробітниць офісів закритого типу

  Якщо ви працюєте в офісі закритого типу, тобто прямого контакту з клієнтами у вас немає, то вам пощастило дещо більше. Як правило, в подібних установах вимоги до офісного манікюру співробітниць мінімальні. Однак, це зовсім не означає, що ви можете приходити на роботу з облізлим лаком або брудними нігтями. Якщо в дрес-коді вашої компанії нічого не говориться з приводу того, як повинні виглядати люди, які працюють у цій фірмі, ви можете дозволити собі манікюр набагато більш сміливий.

  • Французький манікюр у всіх варіаціях (наприклад, білий з золотими кінчиками або нюд з бронзою);манікюр для ділової жінки. який вибрати. фото.
  • Яскраві, соковиті кольори (не неонові);манікюр для ділової жінки. який вибрати. фото.
  • Візерунки на нігтях (вибираючи візерунки, пам’ятайте, що їх має бути в міру);манікюр для ділової жінки. який вибрати. фото.
  • Виділення декількох нігтів іншим кольором і т. д.манікюр для ділової жінки. який вибрати. фото.

  Обмежень немає. Однак, не забувайте про те, що ви працюєте в офісі, тому намагайтеся уникати неонових кольорів, акрилового ліплення, страз, намистин. Максимально простий дизайн, можливо навіть в більш яскравих відтінках, ніж пастельні – м’ятний, білий, червоний, синій ідеально впишеться у ваш ритм життя. Пам’ятайте, що хороший смак – це синонім простоти. І, звичайно ж, не забувайте про головні заборонах і побажаннях, що належать до манікюру офісного працівника, адже на вас вони поширюються теж.

  Манікюр для жінок креативних професій

  Якщо ви працюєте в офісі, це зовсім не означає, що ваша професія пов’язана з виконанням монотонних дій. Можливо, ви працюєте в компанії, яка займається підготовкою свят або іншим творчістю, тоді вам крупно повезло.

  Ви — представник творчої професії, а значить ніяких заборон та обмежень. Хочете яскравий манікюр в неонових відтінках? Легко! манікюр для ділової жінки. який вибрати. фото.А може покрити кожен нігтик своїм кольором? І таке можливо.манікюр для ділової жінки. який вибрати. фото. Однак, не перестарайтеся. Незважаючи на те, що ви представник творчого кола, це зовсім не означає, що оточуючі вас люди повинні з розумінням ставитися до ваших експериментів в манікюрі. Дотримуйтесь головні канони манікюру офісного працівника, особливо якщо вам доводиться багато спілкуватися з людьми.

  • Мармуровий манікюр;манікюр для ділової жінки. який вибрати. фото.
  • Поєднання декількох відтінків кольору;манікюр для ділової жінки. який вибрати. фото.
  • Нюдовые нігті і тонкі металеві або чорні смужки;манікюр для ділової жінки. який вибрати. фото.
  • Французький манікюр;манікюр для ділової жінки. який вибрати. фото.
  • Мінімальний нейл-арт – наприклад, ніжні квіти на нігтики будуть виглядати дуже жіночно і цікаво.манікюр для ділової жінки. який вибрати. фото.

  У будь-якому випадку, незалежно від того, де ви працюєте і яку посаду займаєте, необхідно пам’ятати про те, що руки – це візитна картка будь-якої жінки. А її манікюр може багато чого розповісти про неї самої. Саме тому, важливо завжди стежити не тільки за станом шкіри рук, але і за нігтиками незалежно від вашої професії. Дотримання основних норм офісного манікюру допоможе вам відчувати себе більш впевнено на роботі. Звичайно, у відпустку або перебуваючи на вихідних, ви можете дозволити собі абсолютно все, починаючи від яскравих неонових кольорів і до дивних, викликають зображень на нігтях з безліччю блиску, але, приходячи в офіс, ви повинні пам’ятати, що зовнішній вигляд працівника – це обличчя компанії.