Манікюр Гель лаком. Ідеї та фото манікюру

За останні 6 років покриття типу шелак отримали настільки значне розповсюдження, що не кожна модниця не робила хоча б раз манікюр гель лаком. Ідеї та фото манікюру кожен день пропонує безліч майстрів і любителів прекрасного, і в цій статті ми з вами, шановні любителі красивих і доглянутих нігтів, зберемо воєдино всі найважливіші відомості про це чудовий засіб для дизайну нігтів.

 

Ідеї манікюру Гель лаком

Манікюр Гель лаком. Ідеї та фото манікюру

Нанесення гель лаку

За типом нанесення гель лак буває:

 • однофазний;
 • трифазний.

Як стверджують фахівці, принципових відмінностей у стійкості у цих двох видів кошти немає, однак, у салонах ви частіше будете зустрічати саме трифазні покриття. Манікюр Гель лаком. Ідеї та фото манікюруЧому?

Саме трифазна система для нігтів вважається універсальною і підходить для всіх типів нігтів, навіть самих ламкого і слабких, на яких погано тримаються будь-які види покриття, також, саме нанесення гель лаку з трьох компонентів підходить для створення різних видів дизайну з додатковими елементами декору (наклейки, стрази, фольга і так далі). Головною перевагою однофазного гель-лаку є зручність і швидкість нанесення.Манікюр Гель лаком. Ідеї та фото манікюру

Нанесення трифазної системи

Манікюр Гель лаком. Ідеї та фото манікюруЯк стає зрозуміло з назви, даний тип покриття гель+лак виконується за допомогою трьох різних засобів:

 • база;
 • основний тон;
 • топове покриття.

Крім самих гелевих коштів існує ще праймер, який обробляються нігтьові пластини перед нанесенням бази, однак їх використання зовсім не обов’язково, якщо нігті добре тримають покриття і від природи міцні.

Базовий шар виступає в ролі двостороннього скотча: з одного боку «прикріплює» все майбутнє декоративне покриття до нігтя, з іншого забезпечує надійне зчеплення з кольоровою основою. Існують також покриття база + топ, але фахівці не рекомендують використовувати їх, так як манікюр швидко зношується і втрачає свої привабливі властивості, жовтіючи і тріска.

Основний тон – це середній шар, який і задає тему всього манікюру. Якщо база – це безбарвний компонент, то варіантів гель-лаку для другого етапу існує неймовірна кількість. Деякі виробники мають в арсеналі до 2000 тисяч різних відтінків, розміщених в десятки колекцій.

Топ – завершальний шар. Варіацій цього покриття не так багато, але вибрати є з чого. Деякі фірми пропонують топи з різними ефектами (перламутровий, матовий), що містять додаткові декоративні частки (блискітки, слюда) і навіть надають нігтям легкий аромат!

Деякі дослідження показали, що найбільш стійким є топ з «липким» ефектом, а завершальні покриття, без «липкості» мають властивість жовтіти через кілька днів шкарпетки.

Нанесення трифазної системи займає більше часу, так як кожен шар необхідно повністю просушувати перш, ніж наносити наступний, але манікюр з використанням трикомпонентного гель-лаку вважається найбільш правильним, до того ж, більшість майстрів виконують процедуру досить швидко, тому значних незручностей при виборі даного виду покриття виникнути не повинно.Манікюр Гель лаком. Ідеї та фото манікюру

Нанесення однофазної системи

Манікюр Гель лаком. Ідеї та фото манікюруВ однофазних засобах всі три компоненти гель-лаку з’єднані в одному флаконі, тому наносити його швидше і простіше, ніж трифазний варіант (що неодмінно порадує новачків). У більшості випадків стійкість таких покриттів нічим не гірше «повноцінних», що складаються з трьох елементів, однак гель-лак «3 в 1» може не підійти і зношується набагато швидше покладеного терміну. Як перевірити, чи підходить однофазний гель-лак?

Тільки досвідченим шляхом. Потрібно нанести засіб і помітити, як воно буде себе вести протягом пари тижнів. Якщо навіть при наявності праймера почнуть з’являтися відколи і розтріскування, то, на жаль, однофазна система не підходить, але насправді, в цьому немає нічого страшного, адже більшість гель-лаків «3 в 1» можна використовувати в якості кольорового шару в традиційному, трифазному манікюрі.

 

 

Як зняти гель лак

Манікюр Гель лаком. Ідеї та фото манікюруВідносно гель-лаків у переважної більшості користувачів засобу виникає два основних питання:

 • чи можна висушити гель-лак без лампи (на жаль і ах, не можна: гель-лаку потрібно УФ-промені, щоб затвердіти та просохнути, всі інші кошти, нібито сохнуть без лампи є звичайними лаками, що мають ефект гелю);
 • як зняти гель лак.

Щоб позбавити нігті від стійкого покриття, потрібно спеціалізована рідина, що реагує з компонентами кошти. Важливо, щоб покриття і рідина для зняття були однієї і тієї ж фірми, так як кожен виробник виготовляє оригінальні за складом кошти, і компоненти кошти можуть не прореагувати з гель-лаком.

Також потрібні будуть і деякі інструменти:

 • затискачі-кліпси;
 • апельсинові палички.

Кліпси потрібні, щоб зафіксувати на деякий час розчиняють декоративний шар рідину і розм’якшити його. В домашніх умовах їх можна замінити на фольгу і ватні диски, проте зі спеціалізованими пристроями буде працювати кілька зручніше. Апельсиновими паличками зчищається розм’якшене гелеве покриття. Металеві інструменти використовувати для цих цілей вкрай не рекомендується, так як вони, на відміну від дерева, шкодять пластини, залишаючи подряпини. Апельсинові палички доступні за ціною, і знайти їх можна практично в кожному магазині, в якому продаються засоби для манікюру.Манікюр Гель лаком. Ідеї та фото манікюру

Щоб зняти покриття, необхідно виконати наступні дії:

 • пилочкою для шліфування забирається глянець;
 • руки ретельно миють з милом;
 • акуратно, не зачіпаючи нігтьову пластину, покриваються захисним кремом пальці;
 • на нігті наноситься кліпса (м’якою частиною, на яку нанесено засіб для зняття) або ватний диск, також змочений у засобі для видалення покриття;
 • кліпса/вата фіксується (в останньому випадку фольгою);
 • вичікується 10-15 хвилин (у цей час можна трохи помасажувати ніготь, щоб гель-лак краще відійшов від пластини);
 • покриття знімається, при необхідності, залишки видаляються апельсиновою паличкою;
 • відполірувати нігті спеціальною пилкою (необхідно, якщо переїв нанесенням гель-лаку, знімали верхній шар нігтя);
 • пом’якшити руки і нігті за допомогою корисних масел.Манікюр Гель лаком. Ідеї та фото манікюру

У деяких джерелах вказано, що замість спеціального засобу для видалення гель-лаку можна використовувати звичайні рідини для зняття на основі ацетону, але насправді краще уникати таких радикальних методів, що б зберегти красу і здоров’я нігтів.

Гель лак в домашніх умовах

Манікюр Гель лаком. Ідеї та фото манікюруЗараз засоби для манікюру, аналогічні покриття shellac, зустрічаються не тільки в салонах, але і на поличках з косметикою в будинках представниць прекрасної статі. Багато панянки, які володіють техніками створення витонченого дизайну нігтів, воліють самостійно наносити гель-лак, тим самим не тільки заощаджуючи кошти на відвідування салону, але і проявляючи свою фантазію.

Щоб нанести гель лак в домашніх умовах, потрібно:

 • безпосередньо гель-лак;
 • праймер/антисептик;
 • УФ-лампа;
 • декоративні засоби (якщо є бажання їх використовувати);
 • набір для зняття засобу (на випадок, якщо щось піде не так);
 • спирт для зняття «липкого» шару.

Дуже важливо попередньо вимити руки і обробити нігті знежирюючим антисептичним засобом, щоб запобігти розвиток бактерій і грибкових форм. До того ж, на знежиреної пластині всі засоби тримаються набагато краще і довше (навіть звичайний лак для нігтів!). Також, для кращого зчеплення покриття з поверхнею, ніготь трохи спилюють, щоб прибрати природний глянець.

Манікюр Гель лаком. Ідеї та фото манікюруНа підготовлені пластини можна наносити сам гель-лак. Поспішати, особливо, якщо досвіду мало, не варто. Краще покривати нігті поступово, в деяких випадках, по одному, наприклад, кошти «котяче око» правильно використовувати тільки таким чином, фарбуючи і просушуючи кожен ніготь окремо. Якщо гель-лак з однофазною системою, то потрібно просто нафарбувати їм нігті і висушити під лампою, якщо ж трифазна система, то використовувати лампу доведеться для кожного шару. Процес твердіння може відбуватися протягом декількох секунд або пари хвилин, в залежності від виду засобу і потужності наявної лампи.

Виробники стверджують, що оптимальною для сушіння гель-лаку є лампа потужністю 36 Вт, проте практика показує, що і прилади меншої потужності чудово справляються з полімеризацією кошти, але за довший період часу. При рекомендованій потужності (36 Вт) базовий шар затвердіння за 10 секунд, кольорове покриття і топ вимагають близько 2 хвилин просушування.

Манікюр Гель лаком. Ідеї та фото манікюруПрикраси та декоративні елементи можуть бути закріплені на кольоровому шарі за допомогою спеціального клею або без нього. Якщо ж бажання міцно фіксувати декор топовим шаром немає, то розмістити його можна прямо на фінальному покритті. Після того, як верхній шар буде просушений, необхідно зняти наявну липкість спиртом.

Для тих, хто віддає перевагу наносити гель0лак самостійно, є пара корисних практичних порад, які допоможуть зберегти заповітне засіб:

 • під час нанесення покриття не можна ставити відкритий флакон поруч з УФ-лампою;
 • шийку ампули/ краю баночки важливо залишати чистими, без крапель гель-лаку і сторонніх предметів (блискіток, часток декору і так далі).

Модні тенденції манікюру гель лаком

Манікюр Гель лаком. Ідеї та фото манікюруДосить цікаво те, що з моменту появи гель-лаку, мода на різні види і способи нанесення постійно змінюється, але класичні тенденції міцно тримаються в топі найпопулярніших, не здаючи своїх позицій.

У 2017 році модні тенденції манікюру гель лаком – це стара добра класика і кілька авангардних мотивів, продиктованих високою модою. Отже, що ж актуально носити на нігтях сьогодні?

 

Nude

Манікюр нюд в майбутньому модному сезоні – це напівпрозорі покриття, що збігаються з відтінком шкіри. Вітається мініатюрний і ніжний дизайн. Бежеві, рожеві і руді тони нині не актуальні.Манікюр Гель лаком. Ідеї та фото манікюру

Френч

Напевно, варіації французького манікюру будуть популярні до тих пір, поки люди будуть фарбувати нігті. Актуальний і затребуваний класичний варіант, фантазійний, кольоровий і місячний манікюр.

Манікюр Гель лаком. Ідеї та фото манікюру

Манікюр Гель лаком. Ідеї та фото манікюру

Геометрія

Геометричні малюнки на нігтях – в числі найбільш популярних, так як прості, прості й універсальні. Лінії, ромби, горошок, квадрати – все це актуально і гідно для розміщення на нігтях.Манікюр Гель лаком. Ідеї та фото манікюру

Нейтральні тони

Інститут кольору Pantone продиктував модні відтінки на 2017 рік, і вони моментально перекочували з модних подіумів у сферу нейл-індустрії. Виробники гель-лаків нітрохи не відстають від останніх тенденцій і випускають засоби в таких популярних тонах, як shark skin (акуляча шкіра), warm taupe (сіро-коричневий) і potter’s clay (гончарна глина). Нігті, пофарбовані в м’які відтінки, на піку популярності.Манікюр Гель лаком. Ідеї та фото манікюру

Блиск

Завжди знайдуться ті, хто не стане миритися з усім нудним і простим. Про цих представниць прекрасної статі мода також не забула. Популярними будуть і гель-лаки з гліттер або шімер – ефектами. Найгарячіший тренд – місячний манікюр, у якому область у лунки прикрашена блискучим покриттям.Манікюр Гель лаком. Ідеї та фото манікюру

Шпалери

Ще один варіант для тих, хто не любить банальності: шпалерний дизайн нігтів. За допомогою гель-лаку і на вибіркових пластинах створюються хитромудрі візерунки, що нагадують малюнки на шпалерах, інші ж нігті покриваються єдиним тоном. Яскравий, актуальний і незвичайний тренд для тих, хто любить бути в самому центрі модних течій.Манікюр Гель лаком. Ідеї та фото манікюру

Стемпинг

Стемпинг з використанням гель-лаку також актуальне в 2017 році. Першою тенденцією 2017 в рамках даної техніки став анімалістичний принт. Тренд прийшов прямо з подіумів, де дизайнери продемонстрували розкішні колекції з «звіриних» тканин. У світі манікюру анімалістична мода теж непогано прижилася.Манікюр Гель лаком. Ідеї та фото манікюру

Котяче око

Манікюр «котяче око» не можна назвати «гарячим трендом», проте з самого моменту появи покриттів з металевими частинками, які під впливом магніту створюють химерні візерунки на нігтях, він залишається затребуваним у певного відсотка представниць прекрасної статі. В красі і оригінальності цього виду дизайну не відмовиш, тому він займає своє законне місце серед актуальних видів манікюру з використанням гель-лаку.Манікюр Гель лаком. Ідеї та фото манікюру

Американський манікюр

Знову повертаючись до нев’янучої класики, можна відзначити повернення в моду класичного американського манікюру, без екстремальних рішень. Все просто, елегантно і жіночно: глянцеві нігті і помада в тон. З модним відтінком Aurora red (яскравий червоний) відповідати тренду буде ще простіше.Манікюр Гель лаком. Ідеї та фото манікюру

У загальному і цілому, майбутній рік пропонує в якості актуальної тенденції ніжність і легкість. Агресивні тони і форми відходять у минуле, а м’які, прочитай прозорі і невагомі варіанти манікюру на піку популярності.Манікюр Гель лаком. Ідеї та фото манікюру

Дизайн нігтів з використанням гель лаку

важлива перевага гель-лаку перед звичайним лаковим покриттям – зручність використання декоративних елементів для прикраси і створення незвичайного манікюру. Дизайн нігтів з використанням гель лаку створюється за допомогою різних елементів, які міцно фіксуються прозорим топом і тримаються рівно стільки, скільки і всі інші шари покриття.Манікюр Гель лаком. Ідеї та фото манікюру

Стрази

Для прикраси нігтів і створення актуального дизайну, варто використовувати невеликі стрази, які не обтяжать манікюр. Слідуючи тенденції легкості, краще вибирати прозорі кристали і не перестаратися з їх кількістю: одного-двох цілком достатньо для прикраси пластини.Манікюр Гель лаком. Ідеї та фото манікюру

Фімо-палички

Фімо-палички – відмінний варіант для манікюру з гель-лаком. З їх допомогою можна створити фруктовий, квітковий або наївно-дитячий 3D-дизайн нігтів. Для тих, хто виконує манікюр самостійно, актуальніше будуть готові, нарізані палички.Манікюр Гель лаком. Ідеї та фото манікюру

Манікюр Гель лаком. Ідеї та фото манікюру

Втирка

Втирка використовується на покриття гель-лак для додання нігтям металевого або перламутрового ефекту. Треба визнати, що нігті після її використання виглядають фантастично і казково. Актуальні: голографічні, металлизирующие (зокрема, хромовані) втирки, а також пудра з ефектом «хвіст русалки».Манікюр Гель лаком. Ідеї та фото манікюру

Рідкі камені

Рідкі камені – актуальна техніка створення об’ємних прикрас на нігтях. По своїй суті вони є нічим іншим, як гелевим литтям, яке просушується під променями УФ-лампи. Перевага рідких каменів перед стразами полягає в зручності кріплення до нігтя і можливості створення самих хитромудрих конструкцій.Манікюр Гель лаком. Ідеї та фото манікюру

Фольга

Голографічна Фольга і плівка – популярні матеріали, які допомагають без особливих зусиль зробити манікюр незвичайним. Шматочки матеріалів під «скляним» гель-лаком створюють приголомшливі ефекти, нагороджуючи свою володарку заслуженим увагою і захопленням з боку оточуючих.Манікюр Гель лаком. Ідеї та фото манікюру

Бульонки і намистини

Дрібні намистинки чудово виглядають на нігтях. Під шаром топового покриття вони можуть складатися в строгі геометричні візерунки, прикрашати перетину ліній на «стьобаному» манікюрі, ненароком розсипатися по краях або центру пластини. Варіантів розподілу бульонок на нігтиках багато і дуже багато, і всі вони по-своєму прекрасні.Манікюр Гель лаком. Ідеї та фото манікюру

Наклейки

Наклейки – відмінне рішення для тих, хто обожнює складний художній манікюр, але не вміє малювати або не бажає витрачати на художні вишукування свій час. На відміну від малюнків, нанести їх на нігті досить просто: достатньо розмочити у воді основу і акуратно розмістити на підготовлену пластину. Закріпивши зображення прозорим гель-лаком, можна довго насолоджуватися красивим і вишуканим манікюром з незвичайними і ідеально виконаними візерунками.Манікюр Гель лаком. Ідеї та фото манікюру

Блискітки

Актуальний блиск можна створити і без гель-лаку з глітером, досить просто відкрити баночку з розсипчастими блискітками і акуратно нанести їх за допомогою інструментів для манікюру. Блискітки + крапелька старання, терпіння і фантазії зможуть перетворити нігті на сяюче досконалість.Манікюр Гель лаком. Ідеї та фото манікюру

Гель лак на короткі нігті

Все рідше на вулицях можна зустріти дам з неймовірно довгими і «хижими» нігтями. Тепер панянки воліють ніжні і акуратні нігтики природних форм (округла, овальна), переважно, короткої довжини. Все-таки, мода на натуралістичність робить свою справу. В увазі тенденцій і раціонального розрахунку, що схиляють до вибору мінімальної довжини пластини, актуальним є питання: «як краще наносити гель лак на короткі нігті?».Манікюр Гель лаком. Ідеї та фото манікюру

Суворих обмежень, в тому, як можна офарблювати/декорувати короткі нігті, а цього робити не можна-ні, проте деяких правил варто дотримуватися.Манікюр Гель лаком. Ідеї та фото манікюру

 • По-перше, короткі нігті не варто перевантажувати. Шлях візерунок буде не дуже великим, а прикраси не надто великими: мініатюрні декоративні елементи зроблять загальний вигляд рук «легше» і ніжніше.
 • По-друге, з дрібними деталями переборщувати ні до чого. Важливо пам’ятати, що занадто багато хорошого – теж погано, тому декору повинно бути в міру.
 • По-третє, строкатість – не найкращий друг для власниць коротких нігтів, тому ні до чого «прикрашати» нігті всіма кольорами веселки. Три тони цілком достатньо для вишуканого та стильного манікюру.
 • І нарешті, по-четверте, варто сказати впевнене «ні» ліпнині з акрилу.Манікюр Гель лаком. Ідеї та фото манікюру

Щодо відтінків гель-лаку, придатних для коротких нігтів, обмежень немає зовсім. вибір кольору залежить лише від уподобань і обставин.Манікюр Гель лаком. Ідеї та фото манікюру

Замість висновку і підсумку можна зазначити, що гель-лак – це відмінний засіб для манікюру, відповідний за своїми характеристиками сучасним активним представницям прекрасної статі і дає широкий простір для творчості майстрів нейл-арту.

 

 

 

Ще оригінальні фото модного манікюру:

 • Кольори манікюру: золотий завжди в моді!
 • Салон краси «Конюшина» Перм
 • Майстерня краси HOLLYWOOD
 • Дизайн нігтів Френч 57 фото
 • Салон краси «Конюшина» міста Пермі

 

 

 

Манікюр Гель лаком. Ідеї та фото манікюру

Манікюр Гель лаком. Ідеї та фото манікюру

Манікюр Гель лаком. Ідеї та фото манікюру

Манікюр Гель лаком. Ідеї та фото манікюру

Манікюр Гель лаком. Ідеї та фото манікюру

Манікюр Гель лаком. Ідеї та фото манікюру

Манікюр Гель лаком. Ідеї та фото манікюру

Манікюр Гель лаком. Ідеї та фото манікюру

Манікюр Гель лаком. Ідеї та фото манікюру

Манікюр Гель лаком. Ідеї та фото манікюру

Манікюр Гель лаком. Ідеї та фото манікюру

Манікюр Гель лаком. Ідеї та фото манікюру

Манікюр Гель лаком. Ідеї та фото манікюру