Манікюр м’ятного кольору: фото і свіжі ідеї

Останнім часом все більш модними стають складні і незвичайні фарби. Синім, жовтим, фіолетовим, червоним і сірим вже нікого не здивуєш. Зовсім інша справа – м’ятний. Це ніжний холодний відтінок зеленого, з допомогою якого можна створити модний і привабливий манікюр.

Поєднання кольорів

Одноколірний м’ятний манікюр може виглядати добре, але набагато цікавіше створити щось більш оригінальне. Для цього знадобиться вміння правильно поєднувати палітри. Насправді, це не складно:

  • Найкраще світло-зелений поєднується зі схожими по тону фарбами – такими ж пастельними, як і він. Приміром, бузковим, ніжно-жовтим, кремовим, блакитним, кораловим і іншими.

Манікюр мятного кольору: фото і свіжі ідеї

  • Рожевий варто відзначити окремо, оскільки це один із найкращих квітів-компаньйонів для зелених відтінків. Причому він може бути як пастельним, так і яскравим – головне, знати міру.

Манікюр мятного кольору: фото і свіжі ідеї

  • Білий – безпрограшний варіант практично в будь-якій ситуації. Він добре поєднується майже з усіма фарбами, і наш випадок не виняток.

Манікюр мятного кольору: фото і свіжі ідеїМанікюр мятного кольору: фото і свіжі ідеї

  • Чорний підійде для створення контрасту – наприклад, для нанесення силуетних малюнків і візерунків поверх ніжно-зеленого фону. За допомогою цієї комбінації можна створити строгий вечірній стиль, так і грайливий молодіжний.
  • У поєднанні з ніжно-зеленим просто неповторно виглядає коричневий, але за умови, що він буде темним і холоднуватим.
  • Поєднання тонів. Колір, про який сьогодні йде мова, може трохи відрізнятися по тональності – від світлого до помірно-темного. Всі вони добре поєднуються між собою. Один з них може бути фоном, а другий – візерунком. Таке поєднання підійде як для вечірки, так і для ділового стилю.

Манікюр мятного кольору: фото і свіжі ідеї

Звичайно, можна експериментувати з фарбами, шукати нестандартні комбінації. Але якщо на це немає часу, наведені приклади стануть незамінною паличкою-виручалочкою і допоможуть легко і просто створити красу на кінчиках пальців.

Цікаві ідеї манікюру

Розберемо найбільш стильні дизайни манікюру з використанням ніжно-зеленого. На першому місці, звичайно, морська тематика, вона актуальна завжди. Для створення такого стилю потрібно спочатку рівномірно нанести м’ятний лак на нігті, а після висихання провести на ньому білим лаком горизонтальні смужки шириною приблизно 2 мм. Один з пальців (наприклад, безіменний) можна прикрасити невеликим синім якорем – намалювати самостійно або приклеїти спеціальну наклейку. Інший варіант цього ж манікюру – зробити смугастий візерунок тільки на 1 пальці, а все решта залишити однотонними.

Манікюр мятного кольору: фото і свіжі ідеї

Візерунки. Практично будь-який малюнок буде добре виглядати в ясно-зеленому кольорі. Але краще всього виглядають рослинні орнаменти. Вибирайте будь трафарет і експериментуйте. Цікавим варіантом буде поєднання фактур – наприклад, матовий фон і матовий малюнок. Які для цього вибрати відтінки, ми вже говорили вище.

Манікюр мятного кольору: фото і свіжі ідеї

Створимо 5 різних дизайнів нігтів на одній руці. Мізинець покриваємо більш світлим зеленим, а поверх малюємо великі горошини за 2-3 мм кожна.

Безіменний рівномірно покриваємо блискітками. Середній фарбуємо більш темним, а поверх малюємо білі квіточки з 5 пелюстками. Для серцевини беремо інший тон зеленого. На вказівному пальці малюємо смужки білого і зеленого кольору з двох відтінків, а на великій – дрібні темні горошини поверх світлого тону.

Манікюр мятного кольору: фото і свіжі ідеї

Бантики. Такий манікюр можна намалювати самостійно або з використанням трафарету. Подумки ділимо всі нігті крім середнього горизонтально на 3 частини. Третина, яка розташована ближче до кінчика нігтьової пластини, покриваємо світло-зеленим. Середній фарбуємо повністю. Тепер на всіх пальцях малюємо білий бантик. На чотирьох він буде розташовуватися прямо на стику, а на середньому – приблизно на такій же відстані від краю. Бантик повинен бути тієї ж ширини, що і нігтьова пластина. Після висихання залишиться тільки приклеїти маленькі стрази на серединки всіх бантиків. Якщо колір самих нігтів вам не подобається, можете попередньо пофарбувати їх в ніжно-рожевий або кремовий.

Манікюр мятного кольору: фото і свіжі ідеї

Зробіть френч-смужки м’ятним лаком з використанням спеціального трафарету на всіх нігтях, крім безіменного. Його пофарбуйте повністю і поверх намалюйте самостійно або за трафаретом тонкий малюнок золотим кольором. До речі, ніжно-зелений добре поєднується і з лаками, що імітують метали.

Манікюр мятного кольору: фото і свіжі ідеїМанікюр мятного кольору: фото і свіжі ідеї

Швидко і просто

Коли під рукою немає абсолютно нічого цікавого, наприклад, спеціальних клейких стрічок і трафаретів, і коли немає часу на створення чогось складного, можна скористатися простими варіантами:

  • Пофарбуйте всі нігті м’ятним та лише 1 покрийте зверху лаком з блискітками.
  • Покрийте вказівний і безіменний палець ніжно-зеленим лаком, а решта іншим – наприклад, рожевим або світло-жовтим.
  • Всі нігті фарбуйте світло-зеленим, а на одному намалюйте білі горошини.

М’ятний манікюр підійде практично до будь світлому одязі, тому не бійтеся його використовувати. Він додасть легкості і творчої родзинки в ваш образ, причому буде доречний як влітку, так і в холодну пору року.