Манікюр з квітами. Ідеї манікюру, актуальні завжди

Манікюр з квітами актуальне у будь-який час року. Навіть зараз, коли на вулиці ось-ось з’являться кучугури (а десь і вже з’явилися), манікюр з квітами залишається актуальним і «зігріває» своїм виглядом душу його власниці. Малюнки на нігтях можуть бути великими і дрібними, поодинокими або серійними. Все залежить від фантазії майстра і цілі створення дизайну.

Манікюр з квітами. Ідеї манікюру, актуальні завжди Манікюр з квітами. Ідеї манікюру, актуальні завжди

Квітковий манікюр

Квіти на нігтях можуть бути:

  • об’ємними;
  • намальованими;
  • викладеними кристалами або намистинами.

Є ще один простий варіант манікюру — з наклейками. Його переваги очевидні: всі малюнки на нігтях будуть однаковими (або однаково добре зробленими), дуже просто наноситься і досить довго тримається. Найважливіше — «закріпити» перекладну наклейку шаром прозорого лаку або топом гель-лаку.

Манікюр з квітами. Ідеї манікюру, актуальні завжди

Об’ємні квіти — варіант для особливого випадку. Такий дизайн нігтів нареченої вибирають для весілля, молоді дівчата — на випускний, а дорослі жінки — для найурочистіших моментів в житті. Недолік манікюру з квітами (об’ємними) — його недовговічність. З такими нігтями потрібно бути акуратніше, так як будь-яке незручне рух може пошкодити декор.

Манікюр з квітами. Ідеї манікюру, актуальні завжди Манікюр з квітами. Ідеї манікюру, актуальні завждиМанікюр з квітами. Ідеї манікюру, актуальні завжди

 

Намальовані квіти найчастіше зустрічаються в китайської розпису. Це вимагає особливих навичок майстра і достатня кількість часу на виконання. Для створення малюнків використовуються спеціальні фарби частіше — акрилові), так як лаком досить важко виводити правильні лінії і довго чекати, поки покриття висохне. Китайська розпис добре виглядає на довгих нігтях і теж підходить для особливих випадків.

Манікюр з квітами. Ідеї манікюру, актуальні завжди

Малюнки на нігтя можуть бути і простими. Графічні зображення квітів, схематичні візерунки — теж відносяться до квіткового манікюру. Їх може виконати навіть новачок, а виглядати такий дизайн буде не менш ефектно, ніж складні візерунки.

Манікюр з квітами. Ідеї манікюру, актуальні завжди

З чим поєднувати квітковий манікюр

Квіти на нігтях підходять для зимових образів. Особливо, якщо ви виберете однотонне плаття, і тон базового покриття буде збігатися з відтінком одягу. Для нанесення малюнка можна підібрати насичені та глибокі кольори: бордовий, темний синій, смарагдовий. Світлі відтінки теж підійдуть: лимонний, небесно-блакитний, персиковий, холодний рожевий. Вони краще всього виглядатимуть або на чорному (дуже темному тлі), або на тілесному бежевому.

Манікюр з квітами. Ідеї манікюру, актуальні завжди

Для чорного плаття з принтом можна підібрати наклейки в тому або попросити майстра повторити візерунок сукні на нігтях. Це буде ефектне поєднання і яскравий образ на вечір.

Фото манікюру з квітами

Манікюр з квітами. Ідеї манікюру, актуальні завжди Манікюр з квітами. Ідеї манікюру, актуальні завжди Манікюр з квітами. Ідеї манікюру, актуальні завжди Манікюр з квітами. Ідеї манікюру, актуальні завжди Манікюр з квітами. Ідеї манікюру, актуальні завжди Манікюр з квітами. Ідеї манікюру, актуальні завжди Манікюр з квітами. Ідеї манікюру, актуальні завжди Манікюр з квітами. Ідеї манікюру, актуальні завжди Манікюр з квітами. Ідеї манікюру, актуальні завжди Манікюр з квітами. Ідеї манікюру, актуальні завжди Манікюр з квітами. Ідеї манікюру, актуальні завжди Манікюр з квітами. Ідеї манікюру, актуальні завжди Манікюр з квітами. Ідеї манікюру, актуальні завжди Манікюр з квітами. Ідеї манікюру, актуальні завжди Манікюр з квітами. Ідеї манікюру, актуальні завжди

А які ідеї квіткового манікюру любите ви?