Модні ідеї педикюру

Прекрасна половина людства починає готуватися до відкриття літнього сезону ще навесні. І, перш ніж сходити в салон краси на педикюр, жінки проводять обробку нігтів важкою артилерією. Все тому, що щороку вступають до законів моди нові напрямки візерунків і поєднання кольорів. В поточному році буде стильно робити яскраві малюнки та абстракції у пастельних тонах.

Модні ідеї педикюру

 

Зміст

 • 1 Тенденції педикюру в 2018 році
 • 2 Пастельні тони і варіації у візерунках
 • 3 Фото-галерея ідей малюнків на нігтях ніг

Тенденції педикюру в 2018 році

 

Молоді дівчата і жінки середніх років будуть приємно здивовані різноманітністю «допустимих» кольорів – педикюр модно зробити з однотонною базою і підкреслює елементом. У вигляді яскравих акцентів виступають:

 • Камені й серії малюнків з них;
 • Стрази дрібного і середнього розміру;
 • Малюнок на пластині;
 • Окантовка краю пластини або її початку;
 • Нерівні (від руки) зображення.

Модні ідеї педикюру

Модні ідеї педикюру

Допускається педикюр з використанням базового шару і додаткових ідей забарвлень, але тільки на одному нігті. Так, основний акцент робиться на середньому або великому пальці. По дизайну він буде поєднуватися з будь-яким однотонних кольорів решти пальців. Якщо в основі закладена ідея абстракції, можна поділити ніготь на кілька частин, де кожна буде відображати той чи інший стиль і напрям. Не обов’язково зв’язувати їх між собою.

Модні ідеї педикюру

Красиво і модно виглядають нечіткі і нерівні лінії, які перетинаються між собою, створюючи вигаданий малюнок або текстуру. Як кажуть, виходить те, що народжується в процесі педикюру. «Ні!» точним обрисами і наклейок, заборонені патрулем моди і злиття фарб. Хочете йти в ногу з часом – відмовляйтеся від зигзагоподібних малюнків, де фарби вливаються одна в іншу.

Модні ідеї педикюру

Пастельні тони і варіації у візерунках

 

Однотонність річного педикюру триває навіть у дизайні нігтів пастельних тонів. Той випадок, коли можна деякі пластини пофарбувати в різні кольори. Влітку на засмаглій шкірі вони будуть виглядати яскраво, незважаючи на принцип збереження «спокою колірної гами». Прояснений гарний ніготь на тлі темної шкіри – вид яскравості і індивідуальності. Раніше віддавали перевагу помаранчевим і лимонним забарвленням. Зараз – пастель відображає стриманість і красу при будь-якому вбранні.

Модні ідеї педикюру

Наявність блискіток не заборонено – красиво оформлений ніготь вигідно підкреслить форму пластини та її довжину. Однак нарощування з блискітками вже не в моді. Є ідеї педикюру для візуального подовження пластини – у кого форма квадрата, рекомендується «ділити» пластину на кольорові частини. Роздільниками можуть виступати нейтральні відтінки світло-жовтого/білого, а також чорного кольорів. Великі стрази і блискітки можуть приховувати нерівності і недоліки пальців.

Модні ідеї педикюру

 

Короткий широкий ніготь слід фарбувати не повністю, щоб приховати кути. Довгі нігті бажано фарбувати повністю – це дозволить створити візуально враження довгих ступень і ніг, що дуже модно сьогодні.

Модні ідеї педикюру

Майстри педикюру радять підбирати відтінки в тон основного шару, пофарбованого в кілька кольорів. Якщо модель вибирає однотонний дизайн, кращим доповненням стане блискітка і спеціальний камінь для поглиблення шар гель-лаку. Негативно ставляться до дизайну за френч-тематиці.

Модні ідеї педикюру

 • Не можна розділяти пластину і її край контрастними лаками.
 • Блискітка допускається меншою за площею частини.
 • Не використовуйте в педикюрі блискучих лаків для вертикального поділу.
 • Блискітка не поєднується з темним дизайном, лише з камінням.
 • Пастельні відтінки – найкраща ідея нинішнього буму, іноді допускаються блискітки.
 • Блакитний/небесний колір підкреслить сонячну гаму педикюру в літній сезон.
 • Блискітка і камінь може бути єдиним яскравим «плямою».
 • Модні ідеї педикюру

  Класичний педикюр для жінки – це не просто краса, а й показова риса доглянутості. Якщо він відсутній, значить, жінка в принципі обділена увагою до самої себе. Однотонний педикюр повинен, як мінімум, відповідати темпераменту жінки або дівчини, і не важливо, на ній надіто плаття або тренувальний костюм. Похід на пляж, басейн, вихід в місто – все повинно бути ідеально, а літній педикюр має масу ідей і займає всього годину. Так нехай він стане самої нетривалої приємністю сприяння в тривалих занять.

  Фото-галерея ідей малюнків на нігтях ніг

  Модні ідеї педикюру Модні ідеї педикюру Модні ідеї педикюру Модні ідеї педикюру Модні ідеї педикюру Модні ідеї педикюру Модні ідеї педикюру Модні ідеї педикюру Модні ідеї педикюру Модні ідеї педикюру Модні ідеї педикюру Модні ідеї педикюру Модні ідеї педикюру Модні ідеї педикюру Модні ідеї педикюру Модні ідеї педикюру Модні ідеї педикюру Модні ідеї педикюру Модні ідеї педикюру Модні ідеї педикюру Модні ідеї педикюру Модні ідеї педикюру Модні ідеї педикюру Модні ідеї педикюру Модні ідеї педикюру Модні ідеї педикюру Модні ідеї педикюру Модні ідеї педикюру Модні ідеї педикюру Модні ідеї педикюру Модні ідеї педикюру Модні ідеї педикюру Модні ідеї педикюру Модні ідеї педикюру Модні ідеї педикюру Модні ідеї педикюру

  Завантаження…