Рожевий манікюр на короткі нігті: фото та оригінальні ідеї дизайну 2017-2018

Рожевий манікюр на короткі нігті: фото та оригінальні ідеї дизайну 2017 2018Манікюр по праву зараховують до найбільш затребуваних послуг на ринку краси. Це не дивно, адже доглянуті руки додають жіночності образу. Елегантний дизайн, вишукана форма, актуальна довжина – кожен з критеріїв змінюється від сезону до сезону.

З 2017 на нейл-Олімпі панують короткі пластини, квадратної або злегка закругленої форми. Особливу нішу займає кольорова палітра, одну з лідируючих позицій в якій впевнено займає рожевий колір. У статті фото нових ідей рожевого манікюру на короткі нігті.

Від А до Я

Чоловіки навіть не можуть уявити собі, як багато рожевих відтінків існує в природі. Так як їх діяльність і спосіб життя не пов’язані з таким трепетним ставленням до вибору гардероба, пошуку гармонії в інтер’єрі, створення привабливого іміджу тощо, то під рожевим вони в більшості своїй розуміють зовсім не те, що в цей колір закладаємо ми-жінки. Кожна модниця врозумить представника сильної статі, і доведе, що рожевих тонів превелика безліч. Саме тому рожевий манікюр на коротких нігтях може бути різноманітним і оригінальним. Наприклад, палітра Пантон включає 168 рожевих відтінків теплою і холодних гам, темних і світлих, мають помаранчевий, коричневий, фіолетовий, сірий відлив.

До найбільш популярним рожевим відтінкам останніх років відносяться:

 • Фуксія;
 • Блідо-брудно-рожевий;
 • Рожевий кварц;
 • Колір бутонів вишні;
 • Тілесний.

Якщо звернутися до семантики, то цей колір характеризує прагнення до постійності і стабільності, наївність і слабкість, материнство, ласку і любов.

Традиційно, з рожевим асоціюється образ ляльки Барбі, щось дитяче і дівчаче. Однак ми доведемо, цей колір може бути доречним в діловому дрес-коді, на урочистому вечорі, морському курорті і т. д.

Рожевий манікюр на короткі нігті: фото та оригінальні ідеї дизайну 2017 2018Рожевий манікюр на короткі нігті: фото та оригінальні ідеї дизайну 2017 2018Рожевий манікюр на короткі нігті: фото та оригінальні ідеї дизайну 2017 2018Рожевий манікюр на короткі нігті: фото та оригінальні ідеї дизайну 2017 2018Рожевий манікюр на короткі нігті: фото та оригінальні ідеї дизайну 2017 2018Рожевий манікюр на короткі нігті: фото та оригінальні ідеї дизайну 2017 2018Рожевий манікюр на короткі нігті: фото та оригінальні ідеї дизайну 2017 2018Рожевий манікюр на короткі нігті: фото та оригінальні ідеї дизайну 2017 2018

Французька казка

Френч – унікальний дизайн, який гармонійно поєднується з будь-яким чином, одягом, аксесуарами. Серед переваг можливість робити його на довгі, середні і навіть короткі нігті. Останнім часом класичний французький манікюр поступається місцем своєї сучасної модифікації – кольоровому френчу. Його особливість полягає в тому, що вільний край пластини прикрашає не білосніжне, а кольорове покриття. Технологія виконання при цьому ідентична стандартного варіанту, в процесі створення смуга фарбується від руки або ж для рівності використовується наклейка-трафарет. Рожеве обрамлення нігтів надає жінці ніжність і чуттєвість. Залежно від вибраного відтінку, манікюр буде лаконічним і стриманим, або яскравим і виразним, наприклад, при зверненні до кислотно-рожевого тону. Не менш оригінальний варіант, коли сама пластина виконана рожевим, а кінчик – чорним лаками.

Рожевий манікюр на короткі нігті: фото та оригінальні ідеї дизайну 2017 2018Рожевий манікюр на короткі нігті: фото та оригінальні ідеї дизайну 2017 2018

Літня пора

Коли настає пора відпусток, так і хочеться побалувати себе чимось веселим і гарним. Це чудовий час, щоб відмовитися від консервативного манікюру на користь грайливого і зухвалого. Незважаючи на те, дитинство і юність залишилися позаду, можна урізноманітнити нейл-арт зображеннями ягід або фруктів.

Рожевий манікюр на короткі нігті: фото та оригінальні ідеї дизайну 2017 2018

Місячне очарованье

Деякі помилково приймають місячний манікюр за варіацію френча, однак це самодостатній дизайн, не поступається «прародичу» в популярності. Лунка – область-півколо біля основи нігтя, виступає в якості ключового об’єкта. Її покривають відмінним від основного кольору лаком, створюючи ледь вловимий або, навпаки, чітко звивистих контраст.

Ефектні пари кольорів для створення місячного дизайну:

 • Рожевий і білий;
 • Рожевий і чорний;
 • Рожевий металік;
 • Рожевий та жовтий;
 • Рожевий прозорий;
 • Рожевий шоколад.

Рожевий манікюр на короткі нігті: фото та оригінальні ідеї дизайну 2017 2018Рожевий манікюр на короткі нігті: фото та оригінальні ідеї дизайну 2017 2018Рожевий манікюр на короткі нігті: фото та оригінальні ідеї дизайну 2017 2018Рожевий манікюр на короткі нігті: фото та оригінальні ідеї дизайну 2017 2018

Геометрія кольору

Ще недавно вважали, що геометризм – доля довгих пластин, на яких можна розгулятися. Але останні модні тенденції доводять зворотне. Геометричні композиції виграшні і на коротких нігтях. Крім зовнішньої привабливості такого роду візерунків, вони забезпечують ілюзію більшої довжини, у разі вертикальних малюнків.

Рожевий манікюр на короткі нігті: фото та оригінальні ідеї дизайну 2017 2018

Стиль омбре

Повсюдно відомий нейл-арт омбре або градієнт також гарний на коротких нігтях, як і на довгих. Єдине, що не рекомендується задіяти більше двох тонів. Така хитрість як нанесення більш світлого відтінку краю і темного у підстави сприятиме зорового подовження нігтів. Цікаво виглядає розтяжка від великого пальця до мізинця, коли кожен з пальців відрізняється від попереднього на один-два тони.

Рожевий манікюр на короткі нігті: фото та оригінальні ідеї дизайну 2017 2018Рожевий манікюр на короткі нігті: фото та оригінальні ідеї дизайну 2017 2018Рожевий манікюр на короткі нігті: фото та оригінальні ідеї дизайну 2017 2018Рожевий манікюр на короткі нігті: фото та оригінальні ідеї дизайну 2017 2018

По фен-шуй

Вчення про гармонії з навколишнім світом і самим собою (фен-шуй) вийшло далеко за межі філософії. Так і в манікюрною середовищі ці принципи знайшли своє відображення. Їх суть можна коротко визначити наступним чином.

Рука та палець (пальці) мають визначальне значення. Зробивши акцент на пальці лівої руки ви приймете енергію, на правій – віддасте. Найбільш благодатні – середній і безіменний, що відповідають за сімейне щастя, кохання, продовження роду, просування по кар’єрних сходах і пр. Саме тому їх нареченої найчастіше виділяють в манікюрі по-особливому в урочистий день.

Рожевий манікюр на короткі нігті: фото та оригінальні ідеї дизайну 2017 2018Рожевий манікюр на короткі нігті: фото та оригінальні ідеї дизайну 2017 2018

Колір використовуваного лаку також укладає сакральний сенс. Рожевий, герой цієї статті, відповідає за молодість, жіночність і ніжність дівчини. Тому пофарбувавши середній і безіменний пальці в тони рожевого панелі, ви підкреслите вищевикладені риси і підсилите їх.

Акцентний нейл-арт

За аналогією з фен-шуй, багато дівчат роблять акцент на безіменному пальці однієї або двох рук. Оригінально і соковито виглядає однотонний манікюр, коли всі пальці покриті яскравим рожевим, можливо навіть неоновим, тоном. При цьому на безіменному пальці зображують контрастний малюнок. Зафарбувавши пластини щільним білим гель лаком, зверху нанесіть точки різного діаметра. Щоб це зробити скористайтесь дотсом, пристосуванням, що мають кулястий наконечник. Занурюючи його в чорний лак і притуляючи до нігтьової поверхні, ви створите рівні точки. Можна зайти далі і від руки дотсом з найменшим діаметром намалювати серце, зафарбувавши його рожевим лаком того ж відтінку, що і застосовувався для покриття інших пальців.

Рожевий манікюр на короткі нігті: фото та оригінальні ідеї дизайну 2017 2018Рожевий манікюр на короткі нігті: фото та оригінальні ідеї дизайну 2017 2018

Рожевий манікюр завдяки безлічі відтінків є універсальним. Такий дизайн може бути яскравим або блідим, стриманим чи зухвалим, привертає увагу або гармонійно доповнює образ. Випробуйте різні техніки прикраси коротких пластин рожевим гель лаком. Будьте чуттєві і вишукані!