Як малювати троянди на нігтях покроково: фото-ідеї та інструкція

Квітковий орнамент – вічна класика манікюру. А чи знаєте ви, як малювати троянди на нігтях покроково? Які інструменти потрібно мати у своєму арсеналі дівчатам, що бажають в домашніх умовах освоїти розпис нігтьових пластин? І що символізує собою цей чарівний квітка? Фото дизайну, останні тренди, актуальні нейл-арту, рекомендації фахівців нігтьового сервісу і багато іншого.

Таємний зміст

Як малювати троянди на нігтях покроково: фото ідеї та інструкціяСвою назву один з найвідоміших і улюблених квіток отримав від слова «wrodon», що має давньоперські коріння. У свою чергу, в Стародавній Греції воно трансформувалося в «rbodon», а в латині зафіксувалося у формі, звичної для кожного з нас «rosa».

У міфах і легендах багатьох народів світу склалися свої варіації дивного походження квітки. Так, наприклад, стародавні греки вірили, що поява Афродіти, вийшла з води, супроводжувалося зміною морської піни, на червоні троянди. А так як богиня вважалася володаркою любовних чар і уз, то і даний квітка стала символом романтики, любові і пристрасті.

В імператорському Римі, на думку істориків, існував такий звичай: в чашу, наповнену вином, опускали пелюстки троянд і давали випити обраниці в знак вираження почуттів.

Художники епохи Відродження часто зображували Богоматір в оточенні троянд. Причому колір вінка мав підтекст: жовті квіти позначали прославлення, червоних – страждання, а білі символізували радість.

У XXI столітті як ніколи актуальне мистецтво прикраси нігтьових пластин. Вишукані квіти в якості дизайну – модно і ефектно. Знаючи, як малювати троянди на нігтях покроково, і взявши на основу ідеї з представленої тут фото-збірки, ви заощадите на відвідування салонів краси і в домашніх умовах зробите нейл-арт, про який можна тільки мріяти!

Помічники майстра

Для того, щоб виконати манікюр з трояндами вам знадобиться підготувати наступні інструменти і матеріали:

 • Тонкий пензлик.
 • Плоску пензлик.
 • Дотс.
 • Зубочистку.
 • Базовий засіб для вирівнювання пластини.
 • Кольорові декоративні покриття.
 • Прозорий закріплювач.

Крім вищезазначеного переліку, у справі також знадобляться пилочки, щипчики, бафи, ножиці, гелі для розм’якшення кутикули та інші атрибути, призначені для додання форми, довжини і естетичного вигляду нігтям в цілому.

Техніки зображення троянд

Існує кілька способів того, як швидко і просто намалювати трояндочки на нігтях.

 • Покрийте пластини фоновим кольором, наприклад, білим або блакитним. Далі на ніготь капніть п’ять крапель червоного або темно-рожевого лаку, щоб вони утворили собою силует квітки. Після посередині нанесіть краплю з світлого лаку. Озброївшись тонкою кистю-волоском, зубочисткою або дотсом з найменшим діаметром, починайте спірально малювати контури квітки. Рухайтеся від периферії до центру. Залишиться додати тільки прозорий шар закріплювача.

  Вагомий плюс цього методу – простота. Навіть не маючи художніх навичок, ви зможете легко зобразити жадані квіти на своїх нігтьових пластинах. При цьому не потрібно монотонно промальовувати кожен лепесточек.

  Як малювати троянди на нігтях покроково: фото ідеї та інструкція

 • Наступний спосіб – це створення троянд за допомогою дотса. Стрижнем з кулястим наконечником починайте малювати пелюстка за пелюсткою від центру до країв. Рухи повинні нагадувати постановку комою: крапля лаку, яка ривком закруглюється донизу.

  Як малювати троянди на нігтях покроково: фото ідеї та інструкція

 • Справжня знахідка – це трафарети, що мають прорізи, зафарбувавши які на нігтях проявляються заповітні фігури. Чітко зафіксуйте наклейку, а видаліть її після висихання лаку.

  Як малювати троянди на нігтях покроково: фото ідеї та інструкція

 • Стемпинг – технологія манікюру, коли на нігтях відбивається візерунок, заданий на штампі. Досить прикласти диск з орнаментом, попередньо нанісши на нього кольорове покриття і розрівнявши його, і тут же насолодитися результатом.

  Як малювати троянди на нігтях покроково: фото ідеї та інструкція

 • Ідеї флористичного дизайну

  Ефектні троянди самі по собі можуть виступати в якості декору, розбавляючи однотонний манікюр. Але це далеко не межа. Погляньте на добірку, що демонструє як ще можна обіграти квітковий нейл-арт, щоб залишатися оригінальною і привабливою.

  Щільним рожевим лаком зафарбуйте всі пластини. Вказівний палець правої руки і безіменний на лівій прикрасьте з допомогою п’яти сріблястих страз, викладених у підстави нігтьового ложа. На правій руці на середньому і безіменному нігтях зобразіть білі трояндочки. Такий нейл-арт відмінно підійде для урочистого випадку. Завдяки мерехтінню страз, ви будете виглядати ще більш сліпуче, а всіма улюблені квіти додадуть образу ніжності і жіночності.

  Як малювати троянди на нігтях покроково: фото ідеї та інструкція

  Яскраві червоні троянди можуть послужити обрамленням нігтів, наприклад, в стилі френча. Нюдовым тоном зафарбуйте пластини. Використовуючи червоний, зелений і рожевий відтінки лаку, зобразіть квіти на кінчиках. Для більшої схоронності манікюру зверху нанесіть прозорий фініш.

  Як малювати троянди на нігтях покроково: фото ідеї та інструкція

  Не менш урочистий зворотний френч, коли посмішка замість вільного краю нігтя переходить вниз, відображаючись дзеркально. Її зробіть білосніжною, а решту площа нігтів заповніть лаком рожевого кольору. Візерунок з троянд на білому тлі розмістіть на безіменних пальцях.

  Як малювати троянди на нігтях покроково: фото ідеї та інструкція

  Соковитий і свіжий – ці епітети найбільш точно характеризують наступний дизайн. Річний яскравий нейл-арт особливо припаде до душі молодим дівчатам, які люблять експериментувати і грати з образами. Вам знадобляться: м’ятний, білий, зелений, світло та темно-рожеві покриття. Великі, середні пальці і мізинці виконайте крапкової стилістиці. На м’ятному тлі дотсом зробіть білосніжні горошини. Вказівні і безіменні пластини будуть в іншій техніці – смугастими. Чергуйте смуги з м’ятного і білого лаків, а після висихання зверху намалюйте пишні троянди в оточенні зелених листя.

  Манікюр з трояндами – це чудова альтернатива набридлим технікам. Як ви могли помітити, він доступний навіть тим, хто не має вправності і раніше не займався розписом нігтів. Дотримуйтесь інструкцій, запозичує ідеї і експериментуйте. Нехай у вас вийде навіть краще, ніж на фото-прикладах. Дизайн з квітами – вибір яскравих романтичних і стильних дівчат. Будьте в тренді і задавайте власні модні тенденції!