Модні теми у дитячому одязі поточного сезону «Країна чудес»

Модні теми у дитячому одязі поточного сезону «Країна чудес»

Далеко-далеко, за високими горами і спекотними пустелями, за морями і океанами, в зачарованому лісі живуть діти-чарівники. Вони ховаються в дивному загадковому лабіринті драбин, оточеному таємничими тваринами, яких можна побачити тільки в місячному світлі. Золоті зірки на тлі синьо-фіолетового нічного неба в поєднанні з гігантськими оксамитовими метеликами підсилюють таємничість світу цих маленьких чарівників, яка відбивається в їх одязі. Історія тренда натхненна відомим твором Льюїса Керрола «Аліса в країні чудес».

 

Навіть самий повсякденний наряд мешканців зачарованою країни чарівників швидше схожий на вечірній, ніж на буденний. Там кожен день – свято, тому таку манеру одягатися можна сміливо назвати «як на бал».

 

Колірна палітра для дівчаток – приглушені коричневі, сині та рожеві відтінки в поєднанні з сіро-гірчичним і ніжно-зеленим кольорами. Гама для хлопчиків наповнена смарагдовими і синіми тонами, а також чорним і коричневим кольорами.

 

Ключові моделі: мереживне плаття з флоральными аплікаціями, сукня з неопрену, декороване штучними дорогоцінним камінням, пальто з квітковим принтом і металізованим штучним хутром і плаття з металізованої парчі для дівчаток, приталений піджак з яскравою принтованной підкладкою, сорочка зі вставками з міксу принтів, а також вельветові штани і сорочка-гібрид (неопрен + бавовна) для хлопчиків. Для малюків до двох років: моделі вечірніх штанів з твіду, велюрові комбінезони, плаття із золотою вишивкою і бантиками з сатину, повзунки з рюшами і металізованої вишивкою.

 

 

За матеріалами тренд-бука Галини Кравченко, провідного експерта по асортименту та прогнозування трендів Fashion Consulting Group, керівник представництва FCG – Fashionsnoops.com.