Новини моди. Сукні з керамічної плитки

Такий одяг мешканці Києва та гості міста зможуть побачити ні в одному модному бутіку столиці. А чому? Вся справа в матеріалі, з якого «зшиті» незвичайні сукні.

Сукні з керамічної плитки!

У Києві художниця представила виставку одягу під назвою «Second Hand»

Якби епатажна Леді Гага дізналася, що ця одяг виготовлений з керамічної плитки, то примчала на всіх парах до Києва, щоб придбати пару-трійку костюмів для своїх виступів. Правда, такі плаття можна одягти, а от сфотографуватися на їх фоні можна запросто.

Нестандартне мислення і натхнення, дозволяє художниці створювати незвичайні скульптури із звичайних матеріалів. Для втілення своїх арт-об’єктів Жанна Кадирова використовує цемент, плитку, газети і навіть асфальт.

Новини моди. Сукні з керамічної плитки
На створення виставки одягу Жанну надихнула стара радянська плитка, яка облицовывала стіни будинків Дарницького шовкового комбінату.

На його місці тепер знаходиться «Арт-завод Платформа» з прилеглим до нього ТЦ «Даринок», в якому і проходить виставка. Колись в радянські часи Дарницький шовковий комбінат був великим об’єктом легкої промисловості, за виробництвом тканин працювало 7000 осіб.

Потім комбінат припинив своє існування, щоб через десятки років відродиться в проекті Жанни Кадирової, яку вона символічно назвала «Second Hand».

Новини моди. Сукні з керамічної плитки

Відвідувачі виставки можуть дізнатися в одязі знайомі силуети з гардеробу звичайної людини. На дерев’яних вішалках висить плаття, блузи, майки та брюки. Жанна, дівчина з гумором, не обійшла стороною такі зручні й актуальні у всі часи сімейні труси в синьо-блакитну клітку.

Привертає увагу дует вечірнього сукні з чорною і блідо-блакитний плитки і суворого піджака, зробленого з чорної плитки з смарагдовим відтінком. Цікаво виглядає сукня з синім верхом і сірими ажурними візерунками на білому фоні, а також забавні блакитні брючки з малюнком.

Експозиція одягу вийшла багатогранною, завдяки застосуванню плитки різних кольорів, розмірів і фактур. На створення оригінальної виставки Жанна Кадирова витратила місяць роботи, але результат цього вартий.
Новини моди. Сукні з керамічної плитки Новини моди. Сукні з керамічної плитки Новини моди. Сукні з керамічної плитки Новини моди. Сукні з керамічної плитки Новини моди. Сукні з керамічної плитки Новини моди. Сукні з керамічної плитки Новини моди. Сукні з керамічної плитки Новини моди. Сукні з керамічної плитки Новини моди. Сукні з керамічної плитки

Вона дала старій плитці другу життя, запропонувала подивитися на радянське минуле через призму сучасності. Цікаво те, що раніше Дарницький шовковий комбінат випускав тканини, щоб одягати людей, а тепер художниця створила одяг з матеріалів, в які був одягнений» сам комбінат.

Всі бажаючі доторкнутися до історії і подивитися на унікальну виставку можуть в ТЦ «Даринок» до 12 травня.