Стиль Евеліни Хромченко і Анастасії Волочкової

Стиль Евеліни Хромченко і Анастасії Волочкової

Зміст статті:

 • 1 Модний стиль Анастасії Волочкової
 • 2 Макіяж Анастасиии
 • 3 Повсякденні образи балерини
 • 4 Модний стиль Евеліни Хромченко
  • 4.1 Лаконічний чорний
  • 4.2 Вічна класика
  • 4.3 Стильне взуття
  • 4.4 10 складових ідеального наряду Олівії Палермо
  • 4.5 Новини моди

Модний стиль Анастасії Волочкової

Стиль самої відомої балерини Росії Анастасії Волочкової навряд чи можна назвати відповідним образом повітряної і ніжною артистки балету, хоча і саму Анастасію не можна назвати типовою представницею своєї професії.

Стиль Евеліни Хромченко і Анастасії Волочкової

Широкі плечі, великий розмір грудей, високий зріст — це фізіологічні особливості, які навряд чи можна віднести до типових для балерини. Такий же незвичайний і стиль російської «поцілуй мене в пачку».

Стиль Евеліни Хромченко і Анастасії Волочкової

Для виходів у світ Анастасія вибирає надмірно яскраві вбрання з великою кількістю деталей. Сукні, які і є найбільш характерним для неї чином, захоплюють все увагу там, де вона з’являється.

Стиль Евеліни Хромченко і Анастасії ВолочковоїЇї образ — це завжди яскравий насичений колір, великі аксесуари і в добавок до цього яскраві деталі на сукню у вигляді орнаментів і візерунків вишитих стеклярусом, бісером або стразами.

Стиль Евеліни Хромченко і Анастасії ВолочковоїОбраз вона доповнює високими підборами і масивними кільцями, які роблять образ ще більш театральним.

Найбільш близьким до стилю звичайного життя в образі Анастасії є її зачіска. Незважаючи на насичений колір блонд проста коротка стрижка виглядає просто і цілком природно, особливо порівняно з іншими деталями образу.

Стиль Евеліни Хромченко і Анастасії Волочкової

Виділити в гардеробі Анастасії повсякденні образи — завдання непросте, тому що все її луки як ніби зійшли з театральної сцени. А деякі з її суконь і зовсім схожі на карнавальні костюми або сценічні образи для вистав про петровської епохи.

Стиль Евеліни Хромченко і Анастасії ВолочковоїТому навіть ті луки, що містять речі застосовуються зазвичай для повсякденних подій, наприклад, джинси, в поєднаннях, які становить Анастасія набувають свою театральність і награність.

Стиль Евеліни Хромченко і Анастасії Волочкової

Макіяж Анастасиии

Окремо варто приділити увагу макіяжу зірки російського балету. Сценічний макіяж відрізняється від звичайного. Він завжди більш яскравий, в ньому всі фарби набагато яскравіше і глибше.

Проблема Анастасії в тому, що вона переносить сценічний макіяж в звичайне життя.

Її принцип — не виходити на вулицю без макіяжу доречний для будь-якої дівчини, але питання в тому, який це макіяж. Масивні кольорові тіні, темні стрілки, накладні вії — все це атрибути сценічних образів, а не повсякденного мейк апу.

Стиль Евеліни Хромченко і Анастасії Волочкової

Повсякденні образи балерини

Взагалі говорити про повсякденних образах у виконанні Волочкової складно. Вона завжди дуже помітно одягнена.

Стиль Евеліни Хромченко і Анастасії ВолочковоїНавіть якщо вона одягнена в звичайні життя, супроводжуючий цибулю гіпюр, хутро або блиск тканини зробить образ недоречним в будь-якому суспільстві. А знамениті поєднання хутряних чобіт і величезних блискучих палантинів або прозорих топів з хутряними монто.

Стиль Евеліни Хромченко і Анастасії Волочкової

Багато експертів сходяться на думці, що Анастасії потрібно знайти себе і бути скромнішим в образ, які вона обирає.
Стиль Евеліни Хромченко і Анастасії Волочкової Стиль Евеліни Хромченко і Анастасії Волочкової

Модний стиль Евеліни Хромченко

Експерт моди, гуру стилю, найвпливовіша жінка Росії у сфері моди…. Хто це? Звичайно ж Евеліна Хромченко.

Успішна, стильна жінка, яка тримає під контролем всі, включаючи свою зовнішність, що дуже складно.

Порад і рекомендацій Евеліни Хромченко повняться модні журнали, форуми та соціальні мережі, а її виступи вже давно розійшлися на цитати.
Стиль Евеліни Хромченко і Анастасії Волочкової

Вона щодня дає поради жінкам, які тільки шукають свій стиль, допомагає їм зрозуміти себе. Але що вибирає для себе ікона стилю і одна з найвпливовіших жінок світу моди?

Стиль Евеліни Хромченко і Анастасії ВолочковоїПрофесія Евеліни передбачає життя в ефірі та під прицілами камер, тому в її гардеробі чи можна виділити повсякденні образи.

Лаконічний чорний

Найбільш розповсюджений колір в гардеробі Евеліна — це лаконічний чорний.

Стиль Евеліни Хромченко і Анастасії Волочкової

Чорні класичні костюми вона поєднує його з яскравими топами або підкреслює кольоровими прикрасами, завдяки чому чорний колір вступає у взаємодію з більш яскравими тканинами і образ стає яскравіше і оригінальніше.

Стиль Евеліни Хромченко і Анастасії Волочкової

Крім брючних костюмів Евеліна часто виходить у світ у сукні різного фасону: це як класичні сукні-футляр і вільні моделі до середини ікри, так і довгі вечірні сукні в підлогу.

Стиль Евеліни Хромченко і Анастасії Волочкової

Вічна класика

Більшість її образів складається з класичних речей, але в поєднаннях, які складає російська ікона моди, вони набувають небувалу елегантність і жіночність, складаючи гармонійні образи.

Стиль Евеліни Хромченко і Анастасії ВолочковоїПідтверджуючи статус ікони стилю Евеліна кожен доповнює образ аксесуарами. Вона воліє вінтаж і великі камені. У неї є ціла колекція прикрас, яка нещодавно виставлялася в Петровському пасажі в Москві. Також одним з улюблених аксесуарів Евеліни є метелики, які вона комбінує як з костюмами, так і з сукнями і жакетами.

Стильне взуття

Особливу увагу варто приділити взуття, якій віддає перевагу російська ікона стилю і експерт моди. З-за невисокого зросту вона найчастіше носить підбори, причому, як правило, це тонка шпилька заввишки 10 і більше сантиметрів.

Стиль Евеліни Хромченко і Анастасії Волочкової Стиль Евеліни Хромченко і Анастасії Волочкової

Найпоширеніша взуття в гардеробі Евеліни — це класичні туфлі різного відтінку тілесного. Причому варто замінити, що Евеліна не змінює туфлі після одного виходу, а використовує їх кілька разів, тому що її взуття універсальна і практична.Стиль Евеліни Хромченко і Анастасії Волочкової

Останнім часом в гардеробі Евеліни з’явилися увійшли в моду свитшоты з рослинними і тваринами набивками.Стиль Евеліни Хромченко і Анастасії Волочкової

І, звичайно, не можна не приділити увагу самому головному символу Евеліни Хромченко — великі окуляри, які вона завжди носить. Саме з її очок пішла мода на цей аксесуар. Вона ввела моду на короткозорість.

Стиль Евеліни Хромченко і Анастасії Волочкової

Евеліна Хромченко — справжня ікона стилю і експерт моди світового масштабу. Багато в чому завдяки їй Росія стала більш шанованою на модній арені країною.Стиль Евеліни Хромченко і Анастасії Волочкової

Складається відчуття, що ця чудова дівчина з ангельським личком продала душу дияволу за те, щоб навіть вихід за кавою викликав шанобливе схвалення модних критиків. Як їй це вдається?

Стиль Евеліни Хромченко і Анастасії Волочкової

10 складових ідеального наряду Олівії Палермо

Спробуємо проаналізувати і виявити основні правила її аутфитов.

1. По-перше, Олівія завжди і скрізь пропагує жіночність. Навіть аутфит в стилі мілітарі в її виконанні виглядає мило і невимушено, але при цьому повністю відповідає модним тенденціям.

2. Палермо в більшості випадків віддає перевагу природним і спокійним кольорам, які так гармонують з її кольоротипом і створюють ауру м’якості і світіння. Охра, гірчиця, м’який хакі і нюд — ось головні колірні складові образів Олівії.Стиль Евеліни Хромченко і Анастасії Волочкової

3. Олівія ніколи не боїться пробувати різні стильові напрями, будь то бохо, гранж, класика або нью-лук. В якому з цих стилів вона виглядає гармонійно, оскільки не сліпо копіює їх основні риси, а постійно налаштовує їх під себе, щоб все це виглядало не як маскарад, а саме як правильна і тонка стилізація.Стиль Евеліни Хромченко і Анастасії Волочкової

4. Як і будь-яка модниця, наша героїня ніколи не оминає аксесуари. Адже форма очок, розмір сумки і масивність прикраси безпосередньо впливають на загальний настрій і образ в цілому.Стиль Евеліни Хромченко і Анастасії Волочкової

5. Олівія ніколи не дозволяє поряд виглядати на ній вульгарно. Якщо максимально оголені ноги, то верх обов’язково повинен бути закритим. Якщо ж це плаття бюстьє, то, швидше за все довжина повинна бути, хоча б міді, щоб не переборщити з загальною площею оголеного тіла.Стиль Евеліни Хромченко і Анастасії Волочкової

6. Палермо завжди одягається доречно заходу: вона не ходить на прогулянку з собакою в сукні і на височенних підборах, але і не дозволяє собі порушити правила дрес-коду на офіційних заходах, з’явившись в кедах на звану вечерю.Стиль Евеліни Хромченко і Анастасії Волочкової

7. Мікс мас-маркету та люкси — ось ще одна риса стилю Олівії. Сенс в тому, щоб річ сиділа так, що ніхто і ніколи не зрозумів її реальну вартість і бренд, адже говорити повинен Ваш образ, а не цінники.Стиль Евеліни Хромченко і Анастасії Волочкової

8. Олівія у всьому знає міру. Її стиль — це як раз той випадок, коли образи в міру приправлені, але не пересолены. Вона не носить обідок з золотими вишнями укупі з золотими браслетами до ліктів, в золотому платті, подпоясанном золотим браслетом, взута в золоті сандалі на високій шпильці.

9. Олівія завжди дуже акуратно і максимально природно нафарбована. Вона завжди пам’ятає про “золотому правилі” — робити акцент на губи, або на очі, але ніяк не одночасно.Стиль Евеліни Хромченко і Анастасії Волочкової

10. Олівія завжди і скрізь природна, мила і доброзичлива. Вона ніколи не була помічена виходить під ранок з бару в нетверезому стані, з сигаретою в одній руці і откупоренной пляшкою в інший. Адже образ людини, насамперед, формується не з того, що на ньому надіто, а того, як він себе веде і підносить.Стиль Евеліни Хромченко і Анастасії Волочкової