Стилісти хвалять сукні першій леді Естонії – аристократично і жіночно

Особливо гостей порадувала дуже жіночна і розкішне біле плаття з зображенням червоних квітів, в якому перед ними постала перша леді країни. Воно не тільки йшло Евелін, але і прикрашав, і підкреслювало її чарівну фігуру.

Стилісти хвалять сукні першій леді Естонії – аристократично і жіночно

Шановні гості відзначали, що білий колір освіжає обличчя першої леді, а крій сукні був обраний абсолютно правильно. Воно не було навантажено зайвими прикрасами, незважаючи на те, що крій сукні вражав своєю ефектністю і простотою. Особливу тонкість поряд додавала квіткова вишивка, яка не виглядала строкато і недоречно. Такий спосіб ще раз підтвердив самодостатність Евелін Ільвес та її неповторний, і бездоганний смак у виборі одягу.

Образ, який був підібраний на урочистому прийомі, який повністю відповідає статусу першій леді Естонії. Вона прикрашає червоною доріжку, роблячи свого чоловіка найщасливішим президентом. Червоний пояс з атласу глибокого червоного кольору виділяє бездоганну талію леді, роблячи акцент на гарній формі Евелін.Стилісти хвалять сукні першій леді Естонії – аристократично і жіночно

До речі, дружина президента Естонії не приховує своєї любові до пишних спідниць і подолам суконь. Демонструє цю любов Евелін Ільвес і на цьому прийомі. Такий контур робить її фігуру просто лялькової. Можна тільки відзначити чудовий смак особистого дизайнера першій леді Естонії.

Варто нагадати, що Евелін Ільвес постійно ставлять у приклад іншим першим леді країн Євросоюзу. Вона виглядає дуже ставно, стильно і розкішно. Її образи завжди відрізняються своєю унікальністю, а частий вибір білого кольору в одязі додає прийомам урочистості, надаючи їй образ снігової королеви.

Завдяки такому чудовому поряд, Евелін була особливо відзначена стилістом Женею Фокіним, який виділив саме її і її вбрання серед інших прекрасних відвідувачок прийому. Президентський прийом проходив у відомому Йыхвиском концертному домі.