Чоловіча стрижка – відео уроки для початківців, рекомендації

Чоловіча стрижка традиційно вважається більш простий у виконанні, ніж жіноча. Грубо кажучи, це дійсно так (якщо не брати до уваги креативні і ультрамодні варіанти), тому багато відео уроки для початківців перукарів присвячені стрижці з допомогою машинки – професійного приладу, який зараз можна купити в будь-якому гіпермаркеті.

Чоловіча стрижка – відео уроки для початківців, рекомендації

Переваги чоловічої стрижки в домашніх умовах

Існує кілька причин, за якими чоловічими стрижками займаються в домашніх умовах.

 • Економія
  Найпростіші розрахунки показують, що кількість грошей, витрачених на придбання мінімального набору для домашнього перукаря (гребінці, ножиці, машинка для стрижки, пульверизатор і т. д.), менше тієї суми, яку середньостатистичний чоловік залишає в салоні за рік.
 • Зручність
  Якщо вашим домашнім треба підстригтися, ви можете допомогти їм у будь-який час дня і ночі. Для цього їм навіть не треба виходити з будинку або погоджувати свій графік з годинами роботи перевіреного майстра.
 • Доступність
  З поширенням інтернет-технологій відпала потреба у цілому ряді навчальних курсів. Звичайно, перукарі, які хочуть досягти досконалості у своїй справі, не обійдуться відео уроками: їм треба перейняти різні техніки у професіоналів, а це можливо тільки у форматі офлайн-навчання. Однак для початківців фахівців і любителів відео уроки по виконанню модельних стрижок – найзручніший варіант.
 • Можливість заробітку
  Якщо у вас до того, як ви вирішили зробити свою першу чоловічу стрижку в домашніх умовах, дрімав талант перукаря, ви можете згодом зайнятися наданням платних послуг на дому. Зрозуміло, між тим моментом, коли ви вперше подивіться відео уроки для початківців перукарів, і дзвінком першого клієнта пройде чимало часу, так як вам треба набратися досвіду і знань.

Корисні поради

Перш ніж ви озбройтеся машинкою або ножицями, щоб зробити свою першу чоловічу стрижку, прислухайтеся до наступних рекомендацій.

 • Купіть або знайдіть в Мережі підручник з перукарській справі. Він знадобиться вам як починаючому майстрові для знайомства з основними термінами і поняттями, такими як «окантовка», «зони голови», «контрольна пасмо» та ін.
 • Не дивіться перший-ліпший відео урок. Вибирайте ті, які публікують на відомих каналах для перукарів. Добре також дивитися відео уроки, викладені в інтернет відомими майстрами, які часто діляться секретами виконання простих чоловічих стрижок.
 • Свою першу чоловічу стрижку краще виконати для знайомого, який легко поставиться до вашої невдачі. В іншому випадку ви ризикуєте не тільки втратити інтерес до професії перукаря, але і зіпсувати відносини з людиною з близького оточення. Намагайтеся також вибирати класичну модель, шедеври в самому початку шляху тільки шкодять.
 • Чоловіча стрижка – відео уроки для початківців, рекомендації

 • При розчісуванні, з якого починають будь-яку чоловічу стрижку, з’ясуйте, чи є на голові нерівності, щоб у процесі роботи уважніше ставитися до цих місць.
 • Щоб не відволікатися під час стрижки, напередодні перегляньте відео урок багато разів – до тих пір, поки не вивчите напам’ять всі рухи професіонала.
 • Спочатку освойте стрижку машинкою і тільки потім вчіться працювати з ножицями, оскільки для використання цього традиційного інструменту перукаря необхідні досвід і вправність.
 • Обов’язково перевіряйте модні журнали. Класика класикою, але хорошого перукаря, навіть якщо він початківець, необхідно крокувати в ногу з часом. При цьому виконання базових моделей – це перше, чого ви повинні навчитися.
 • Нижче представлені відео уроки, які допоможуть вам познайомитися з азами чоловічої стрижки і найпростішими, але модними моделями. Бажаємо успіхів!