Чоловічі зачіски з залисинами на лобі – фото та рекомендації

Чоловіки набагато частіше, ніж жінки, стикаються з проблемою порідіння волосся. Саме тому будь-стиліст одразу назве вам чоловічі зачіски, допомагають приховати залисини на лобі (або принаймні відвернути увагу від них).

Чоловічі зачіски з залисинами на лобі – фото та рекомендації

Причини облисіння

Фахівці вважають, що кожен випадок облисіння слід розглядати окремо. Це означає, що не варто бігти в аптеку за порадою фармацевта і пити або наносити на голову рекомендовані препарати – краще звернутися до трихолога.

Існують загальні причини, по яких чоловік може не дорахуватися волосся на своїй голові. Сюди можна віднести:

 • генетичну схильність;
 • тривале перебування в стресовій ситуації;
 • порушення гормональної природи;
 • вікові зміни.

Чоловічі зачіски з залисинами на лобі – фото та рекомендації

Ключову роль у появі залисини на лобі відіграє гормон ДГТ (dht), який являє собою форму всім відомого тестостерону. Його підвищений вміст в крові викликає послаблення волосяних фолікулів, а отже, витончення і випадання волосся.

Найчастіше з цією проблемою стикаються чоловіки після 40 років. Заспокоїти людину, стривоженого появою залисини на лобі, може, мабуть, тільки один факт: згідно з медичними дослідженнями, щасливчиків, які уникне цієї долі, всього 20%.

Як приховати залисини?

Якщо трихолог не знайшов інших причин вашої алопеції, крім генетичних, і порадив вам змиритися з залисинами на лобі, не впадайте у відчай. Існує безліч можливостей залишатися стильною і ефектним навіть з таким дефектом.

Чоловічі зачіски з залисинами на лобі – фото та рекомендації

 • Вибирайте тільки короткі та ультракороткі чоловічі зачіски. Вони відкривають шкіру голови, і на цьому тлі залисини стають менш помітними.
 • Якщо ви противник надто коротких чоловічих стрижок, можна віддати перевагу стилю гранж, для якого характерний навмисний безлад в одязі та зачісці. Однак пам’ятайте, що такий безлад треба створювати свідомо і ретельно, інакше він буде межувати з неухоженностью. Наприклад, волосся перед виходом з будинку можна наїжачити пальцями, на які попередньо слід нанести гель для укладання.
 • Брюнетам з залисинами (див., наприклад, фото Ніколаса Кейджа нижче) стилісти рекомендують філірувати волосся: так контраст в зачісці стане менш очевидним.
 • Одним з найбільш універсальних способів приховати залисини є носіння капелюха. Не варто думати, що чоловічий капелюх – це анахронізм. Сучасні модні будинки пропонують безліч варіантів головних уборів для чоловіків (панами і канотьє, капелюхи порк-пай, трілбі, кепі, хомбург, всім відомі бейсболки). При правильному виборі чоловічого капелюха ви не тільки приховаєте залисини, але і зробите свій образ елегантним і багатогранним.
 • Врівноважити поріділі на маківці волосся може гарна і стильна борода. Таку ж функцію виконують вуса або бакенбарди.

Чоловічі зачіски з залисинами на лобі – фото та рекомендаціїЧоловічі зачіски з залисинами на лобі – фото та рекомендаціїЧоловічі зачіски з залисинами на лобі – фото та рекомендації

Якщо вас турбує проблема облисіння, можна звернутися до свого перукаря, щоб він допоміг вам підібрати підходящу чоловічу стрижку та укладку.

Відповідні зачіски

Чоловікам з залисинами слід особливо ретельно вибирати стрижку та зачіску. Стилісти радять дотримуватися наступних варіантів.

  • Рисунок зачіска
   Різна довжина волосся – відмітна особливість будь текстурної стрижки – дозволяє добре замаскувати різні дефекти, у тому числі і залисини. Гідність цієї чоловічої зачіски полягає в тому, що вона не вимагає довгої укладання: достатньо нанести на пальці укладочное засіб і збити волосся.
  • Британка
   Залисини роблять лоб більше, і далеко не всім чоловікам йде це зміна в зовнішності. Для таких випадків актуальна чоловіча стрижка британка: вона оголює віскі, залишаючи достатню довжину волосся на маківці, і врівноважує всю зачіску.
  • Стрілець
   Стрижка стрілець дозволить вам приховати залисини на скронях за рахунок густих і довгих волосся на маківці і потилиці. Зрозуміло, якщо ви почали лисіти з маківки, як, наприклад, Джейсон Стейтем (див. фото нижче), ця чоловіча зачіска не для вас.

Чоловічі зачіски з залисинами на лобі – фото та рекомендації

 • Цезар
  Ще одна зачіска з тією ж різницею в довжині волосся, що і дві попередні. Однак для чоловічої стрижки цезар характерний більш плавний перехід, а окантовка на лобі і скронях досить рівна для того, щоб приховати дисбаланс зачіски, створюваний залисинами.
 • Стрижка під нуль
  Перше, що приходить в голову чоловікові, який помітив у себе залисини, – зробити стрижку налисо. Однак не всім підійде цей варіант. Так, якщо у вас нерівний череп, його краще не розкривати. Проте багато чоловіків, подстригшиеся під нуль, відзначають, що їх обличчя стало більш виразним і брутальним, що, звичайно, забезпечує успіх у протилежної статі. Єдиний недолік цієї традиційної чоловічої зачіски – необхідність часто оновлювати її. Втім, для цього не обов’язково ходити в перукарню – можна оволодіти навичками стрижки машинкою в домашніх умовах.

Пам’ятайте, що залисини на лобі зроблять вас смішним тільки в одному випадку – якщо ви будете надавати їм занадто багато уваги. Просто підберіть підходящу зачіску і забудьте про це невеликому дефекті – чоловіче чарівність криється далеко не тільки в зовнішньому вигляді.