Чубчик півколом – фото, рекомендації, відео

Чубчик (особливо правильно підібраної форми) – це ідеальне доповнення будь-якої зачіски. Жіночі стрижки часто прикрашає романтична чубчик півколом: вона м’яко повторює та підкреслює контури особи, а за рахунок довжини до брів (як у дівчини на фото нижче) робить образ таємничим і привабливим.

Чубчик півколом – фото, рекомендації, відео

Переваги такої чубчика полягають у тому, що вона:

 • візуально омолоджує обличчя;
 • робить акцент на очах;
 • здатна освіжити будь-яку зачіску;
 • легко виконується в домашніх умовах;
 • коригує деякі особливості зовнішності;
 • йде жінкам з різною формою особи (за винятком квадратної).

Види напівкруглої чубчика

Стилістам відомо кілька варіантів оформлення напівкруглої чубчика.

  • Класична
   Традиційна чубчик півколом може мати різну довжину (але не нижче від лінії брів) і густоту, але обов’язково обрамляє обличчя. З її допомогою можна візуально скоректувати якісь недоліки (наприклад, вузьке обличчя або надто високий лоб). Вона йде жінкам як з довгими, так і короткими волоссям.

Чубчик півколом – фото, рекомендації, відеоЧубчик півколом – фото, рекомендації, відеоЧубчик півколом – фото, рекомендації, відео

  • Рвана
   Філіровка додає родзинку чубку півколом, однак цей варіант кращий для молодих жінок. При цьому необхідно стежити за симетричністю рваних сталок (див. фото), інакше зачіска втратить весь свій шарм.

Чубчик півколом – фото, рекомендації, відеоЧубчик півколом – фото, рекомендації, відеоЧубчик півколом – фото, рекомендації, відео

  • Коса
   Як не дивно, чубок півколом можна зробити асиметричної – косою. Особливо добре вона буде виглядати на коротких темних або мелірованого волосся. Такий оригінальний елемент стрижки допомагає витягнути і звузити кругле обличчя.

Чубчик півколом – фото, рекомендації, відеоЧубчик півколом – фото, рекомендації, відеоЧубчик півколом – фото, рекомендації, відео

Мабуть, єдине обмеження по вибору чубчика півколом будь-якого виду стосується власниць кучерявого волосся (якщо тільки вони не готові щодня випрямляти її за допомогою праски).

Технологія виконання

Отже, ви зважилися підстригти чубок півколом самостійно. Перед тим, як братися за ножиці, обов’язково визначитеся з її довжиною і ступенем густоти.

Вибір довжини визначається індивідуальними потребами і уподобаннями. Що стосується другої характеристики, стилісти стверджують: чим густіше чубчик, тим вдаліше вона буде виглядати.

Чубчик півколом – фото, рекомендації, відео

Самостійно підстригти чубок півколом можна за наступним нехитрому алгоритмом.

 • Ретельно вимийте голову. Чекати, коли волосся остаточно висохнуть, не варто: вони повинні бути злегка вологими.
 • Зробіть трикутний проділ (вершина цього трикутника повинна упиратися в потилицю).
 • Якщо у вас довге волосся, зберіть їх так, щоб вони не заважали в процесі стрижки (можна зробити хвіст, використовувати затискачі або шпильки).
 • Підрівняйте відокремлені проділом пасмо по лінії брів.
 • Розділіть отриману чубок на дві рівні частини і підстрижіть кожну з них окремо, рухаючись від середини лоба до скронь. При цьому уважно стежте за дотриманням симетрії.

Найскладніше при виконанні чубчика півколом у домашніх умовах – створення потрібної форми. При достатньому досвіді ви цілком можете обійтися дзеркалом і ножицями (подивіться також відео після статті, у якому показано цікавий прийом, що дозволяє швидко і легко зробити рівний півколо). Однак якщо вам потрібна ідеальна напівкругла чубчик, краще звернутися до професіонала, а не намагатися підстригти її самостійно.

Чубчик півколом – фото, рекомендації, відео

Рекомендації стилістів

Одне з основних вимог до напівкруглої чубку полягає в тому, що вона повинна бути гладкою і прямий. Найменша зім’ятість волосся зіпсує враження від всього образу. Щоб домогтися ідеальної гладкості, ви можете використовувати під час укладання феном пінку (або мус) і щітку-брашинг відповідного діаметру.

Жінкам з тонкими волоссям стилісти радять фарбувати чубок півколом у два тони (нижні волосся повинні бути темнішими, верхні – більш світлими). Така гра зі світлом і тінню не тільки створить візуальний об’єм, але і зробить зачіску цікавою.

Напівкругла чубчик при всіх своїх достоїнствах вимагає особливого догляду і досить частого підстригання. Прикрашайте нею свою стрижку тільки в тому випадку, якщо ви готові до щоденних укладок і регулярних візитів до перукаря.