Новорічні зачіски для дівчаток на волосся різної довжини

Новий рік — час чудес, які ми створюємо для своєї дитини самі. Одна з найбільш вірних ознак: якщо мама починає розглядати в журналі новорічні зачіски для дівчаток, значить, скоро улюблене свято.

Новорічні зачіски для дівчаток на волосся різної довжини

Напевно, у кожного з батьків новорічна метушня починається саме з підготовки до ранку. І в цієї хвилюючої метушні усім перебуває заняття. Бабуся шукає новорічний костюм, дідусь розучує з улюбленою онукою вірші, тато бігає по магазинах, ну а у мами найважливіша роль — підібрати кращу зачіску для своєї дівчинки.

Ранок — це завжди хвилююче і відповідально, особливо якщо до нього треба приготувати маленьку принцесу. Новорічне плаття — півсправи, тим більше що зараз в магазинах легко підібрати стильний одяг для дівчинки. Та й багато матусь вміє чудово шити і прикрашати. А ось з зачіскою складніше. Тут доведеться досхочу пофантазувати — великі і маленькі дівчатка дуже люблять виділятися.

Прикрашаємо коротке волосся

Добре, якщо у дівчинки короткі волосся. Можна укласти особливим чином: так, як ніколи не робили, підібрати новорічну прикрасу у вигляді шпильки з блискітками, обідка з квіткою або іншим аксесуаром, що підходить до костюма, і зачіска готова. Крім того, дівчинці з лагідними волоссям можна одягти відповідний головний убір (наприклад, елегантний капелюшок).

Новорічні зачіски для дівчаток на волосся різної довжиниНоворічні зачіски для дівчаток на волосся різної довжиниНоворічні зачіски для дівчаток на волосся різної довжини

Зачіски для волосся середньої довжини

А що придумати на середні волосся (за лопатки або трохи нижче), та так, щоб зачіска не повторювалася і виглядала дуже привабливо? Тут такий простір для фантазії, що вся сім’я втрачається вже на першому етапі — розгляданні фото в Інтернеті і журналах.

Створити шедевр своїми руками, маючи під рукою картинку і докладну інструкцію, не складе великої праці для творчої жінки. Але перш ніж вибрати ту або іншу ідею, подумайте про практичності. Новорічний ранок — це танці, ігри, руху. І щоб не зіпсувати дівчинці свято, треба надійно закріпити зачіску. Для дорослих це не становить проблеми — є спеціальні фіксуючі лаки. Але для дівчинки такі кошти не підійдуть.

Для маленьких дівчаток краще використовувати завивку. За локонами легко стежити під час активних занять — достатньо зробити пару рухів щіткою і зачіска в порядку.

Новорічні зачіски для дівчаток на волосся різної довжиниНоворічні зачіски для дівчаток на волосся різної довжиниНоворічні зачіски для дівчаток на волосся різної довжини

Дитячі зачіски з хвостиками, скріплені між собою різнокольоровими гумками — відмінна ідея для новорічного заходу. Її можна зробити своїми руками, і вона чудово підійде юним навіженим особам, які віддають перевагу активне проведення часу.

Справжні жінки, як відомо, терпіти не можуть хвостики, кіски та пучки на середні волосся. І якщо ваша справжня леді упирається, порадуйте її розпущеним волоссям, прикрашеними незвичайним елементом. Можна стилізувати косу під обруч — зачіска буде виглядати дуже мило.

Прямі довгі локони чудово вкладуться в складний пучок, який можна прикрасити якось незвично (наприклад, штучною косою).

Для елегантних дівчат підійдуть зачіски з асиметрією (можна зробити і на короткі волосся), а для пустотливих — звичайні коси. І та, і інша укладання в поєднанні з аксесуарами виглядає незвично, красиво та ефектно.

Святкові ідеї для довгого волосся

Якщо у дівчинки довге волосся, ваші можливості обмежуються лише просторами фантазії. Наприклад, завийте волосся і залиште розпущеним. І нехай не дуже практичне, зате як красиво!

Можна створити об’ємні або тонкі коси з допомогою переплетень і закріпити їх гелем. Така укладка завжди актуальна в новорічні свята, так і в дитсадок можна піти так.

Новорічні зачіски для дівчаток на волосся різної довжиниНоворічні зачіски для дівчаток на волосся різної довжиниНоворічні зачіски для дівчаток на волосся різної довжини

Стильний джгут доповнить образ принцеси, хуліганки або леді. Довге волосся дівчинки з таким аксесуаром будуть виглядати особливо ефектно.

Якими б клопотами для вас не обернулася підготовка дочки до новорічних свят, наповніть цю підготовку позитивними емоціями. Нехай дівчинка з дитинства знає, що підбір вбрання та зачіски — це весело і здорово!