Стрижка їжачок жіноча – фото, відео, поради з укладання

Жінку з правильно обраною короткою стрижкою завжди проводжають чоловічі погляди. Це стосується і такої екстремально короткої жіночої стрижки, як їжачок. Створюваний нею контраст між м’якими рисами обличчя і жорсткою, дещо агресивною формою зачіски (див. фото нижче) робить жінку незвичайно привабливою.

Стрижка їжачок жіноча – фото, відео, поради з укладання

П’ять причин для вибору стрижки їжачок

Якщо ви вважаєте, що ультракороткая довжина волосся не для вас, ознайомтеся зі списком переваг цієї жіночої стрижки, які виділяють стилісти. Можливо, це примусить вас на радикальну зміну іміджу.

  • Їжачок йде не тільки юним дівчатам, але і дорослим, відбувся дамам. Дуже короткі волосся приковують увагу до очей, а жіночі очі не бувають некрасивими.
  • Їжачок відрізняється універсальністю з точки зору підбору гардеробу. Серед стилів одягу, які вдало поєднуються з цією жіночою стрижкою, – спортивний, кежуал, класичний, діловий і навіть романтичний.
  • Догляд за їжачком потребує набагато менше часу та коштів, якщо порівнювати з іншими жіночими стрижками.
  • Незважаючи на коротку довжину волосся, їжачок можна укладати безліччю способів, створюючи різні образи – від вечірньої до повсякденного (див. фото нижче). Особливо сміливі жінки виголюють на скронях малюнки або вдаються до контрастного фарбування. Цікаво виглядає жіночий їжачок, доповнений довгою асиметричної чубчиком.
  • Стрижка їжачок підкреслює індивідуальність, виділяє з натовпу. Звичайно, до цього треба бути готовою, але в кінцевому підсумку будь-якій жінці подобається такий ефект.

Стрижка їжачок жіноча – фото, відео, поради з укладанняСтрижка їжачок жіноча – фото, відео, поради з укладанняСтрижка їжачок жіноча – фото, відео, поради з укладання

Кому йде

Зважившись на таку радикальну жіночу стрижку, як їжачок, переконайтеся в тому, що вона підкреслить вашу красу, а не недоліки. Кому ж з жінок йде коротка довжина волосся?

Серед дам, які обирають їжачок, і зрілі бізнес-леді, і дівчата, що належать до тієї чи іншої субкультури. Таких різних жінок об’єднують невисокий зріст, худорлявість, овальна форма обличчя, жорсткі і густе волосся. Саме ці особливості дозволяють вибрати таку сміливу жіночу стрижку, який є їжачок.

Дуже короткі волосся вдало підкреслюються довгою чубчиком, яка може бути рваним та (або) асиметричною. Однак вибирати цей варіант стрижки слід тільки жінкам з прямими жорсткими волоссям, інакше виникнуть труднощі з укладанням.

Стрижка їжачок жіноча – фото, відео, поради з укладанняСтрижка їжачок жіноча – фото, відео, поради з укладанняСтрижка їжачок жіноча – фото, відео, поради з укладання

Поради по укладанню

Жіноча версія їжачка відрізняється від чоловічого филировкой, яка робить силует стрижки більш плавним, а також грою з довжиною і кольором (див. відео після статті). Так, на маківці майстер може залишити досить довгі пасма, а для фарбування обрати техніку подвійні (плавний перехід від тону коренів до тону кінчиків волосся). Таким чином, мало підстригти волосся коротко – треба також продумати, як носити майбутню зачіску.

Навіть дуже коротка довжина цієї жіночої стрижки не скасовує щоденної укладки (власницям тонкого волосся краще придбати для цих цілей мус, а не віск). Укладають їжачок наступним чином: на злегка вологе волосся наносять пінку або мус (намагайтеся дозувати ці кошти, так як занадто великий обсяг додасть зачісці неохайний вигляд), потім пасма потрібно наїжачити пальцями або зробити невеликий чубчик. Короткий чубок можна направити вгору, довгу – набік.

Пам’ятайте, що така жіноча стрижка, як їжачок, вимагає особливої уваги до мейкапу, оскільки максимально відкриває обличчя.