Стрижки Вікторії Бекхем – фото та опис основних моделей

Про Вікторію Бекхем, однієї зі знаменитих «Spice Girls», дружині самого стильного футболіста Девіда Бекхема і матері чотирьох дітей, прийнято говорити як про ікону стилю. Ця жінка вміє правильно себе подати, підбираючи вишуканий одяг і макіяж, а стрижки Вікторії Бекхем стали предметом наслідування не тільки для її фанатів, але і для зірок сцени та кіно.

Стрижки Вікторії Бекхем – фото та опис основних моделей

Зміни в образі

Експериментувати з волоссям Вікторія ніколи не боялася, тому практично кожен рік можна побачити у неї зачіску, яка стане хітом чергового сезону.

Зачіски Вікторії ніколи не повторюються по довжині волосся, ні за кольором і стилю, про що свідчать фото з її юності і до сьогоднішніх днів. Волосся могли бути довгими і короткими, прямими та вкладеними в чарівні локони або пов’язані тугим хвостом. Стрижки Вікторія змінювала так само часто, як ставала по черзі блондинкою і шатенкою.

Стрижки Вікторії Бекхем – фото та опис основних моделейСтрижки Вікторії Бекхем – фото та опис основних моделейСтрижки Вікторії Бекхем – фото та опис основних моделей

Каре змінювали довгі локони, а їм на зміну приходили зовсім короткі стрижки. Одну з таких навіть назвали прізвиськом співачки, яким її охрестили ще будучи учасницею «Spice Girls» – Pob (скорочення від Posh bob).

Ця стрижка являла собою звичайний боб, який відрізнявся від стандартного видовженими пасмами спереду. Виглядав він настільки розкішно, що Вікторія ризикнула перефарбувати блонд-боб в каштановий, і тільки виграла від цього.

Ідеально підходить Бекхем мелірування пасом. Це підкреслює її карі очі і трохи згладжують гостре підборіддя. Співачка, яка завжди вирізнялася стрункістю, завдяки такій зачісці ставала ще стрункішою.

При цьому часто вона використовувала градуювання пасом, щоб коротка зачіска виглядала більш пишною. Цей прийом можна порадити багатьом жінкам з тонкими волоссям.

Боб в стилі Вікторії Бекхем

Боб а-ля Вікторія Бекхем з довгими пасмами спереду став однією з найбільш затребуваних зачіски для волосся середньої довжини. Ця стильна стрижка пройшла випробування часом, але не стала менш популярною, оскільки, незважаючи на свою відносну простоту, вона підходить практично всім, головне – застосувати трохи фантазії.

При бажанні можна зробити гострий кут зачіски, асиметричні пасма, короткий або подовжений боб-каре з різницею довжини особи і на потилиці. Чубчик також додасть загальному стилю різну тональність – в залежності від довжини, густоти, симетрії.

Стрижки Вікторії Бекхем – фото та опис основних моделейСтрижки Вікторії Бекхем – фото та опис основних моделейСтрижки Вікторії Бекхем – фото та опис основних моделей

Боб – ідеальний варіант для ділових дам, у яких немає часу на довге укладання. Вони завжди повинні бути у формі, щоб блищати як на робочих засіданнях, так і на всіляких розважальних заходах.

Саме з цієї причини Вікторія Бекхем довгий час віддавала перевагу саме цій стрижці. Перебуваючи весь час в об’єктиві камер, вона не могла дозволити собі виглядати погано. Зі стрижкою боб або каре Вікторія завжди виглядала акуратно, незалежно від того, чи перебувала вона в театрі, на сімейній вечері або на світському заході. Єдине, чого вимагає ця стрижка, – стригтися раз на півтора місяця для підтримки форми.

Для різноманітності Бекхем іноді вкладала свою стрижку феном, щіткою-брашингом, плойкою або товстими бігудями. Це надавало стрижці обсяг і легку недбалість.

Піксі з асиметрією – зразок елегантності

Ще один хіт від зірки – пикси з асиметрією. Це коротка стрижка, смотрящаяся особливо витончено з асиметричною чубчиком. Вона підійде людині стильному, з овальним або вузьким типом особи. Особливо гламурно пікс виглядає з окулярами, літніми шарфами, шпильками й обручами. Вікторії ця стрижка дуже підходила, а ось власницям подовженого обличчя така зачіска протипоказана, тому що буде робити його ще довше.

Стрижки Вікторії Бекхем – фото та опис основних моделейСтрижки Вікторії Бекхем – фото та опис основних моделейСтрижки Вікторії Бекхем – фото та опис основних моделей

Імідж і почуття смаку

Частиною одного з образів Бекхем була стрижка з градуйованими пасмами, яку змінили довге волосся. Безумовно, саме вони дають більше варіантів для експериментів: різних укладок, комбінацій з аксесуарами та ін. При бажанні можна зібрати волосся у хвіст, зробити гламурні локони, вечірні варіанти високих зачісок або просто надіти стильну капелюх – і з волоссям взагалі нічого робити не потрібно.

Вікторія виглядає зіркою завжди, достатньо подивитися на її фото двадцятирічної давності і зараз. За багато років люди звикли, що її смаку можна довіряти. І все-таки, вибираючи зачіску для себе, орієнтуйтеся не тільки на чужий смак (навіть якщо це смак чарівною Вікторії Бекхем), але і на свої зовнішні дані і переваги.