Як зробити кучері плойкою на волоссі різної довжини

М’які хвилі на волоссі підкреслюють витонченість жіночого обличчя. Саме тому кожній дівчині важливо знати, як зробити кучері звичайної плойкою. Цьому можна навчитися у свого перукаря або просто подивившись відео на відповідну тему. При цьому довжина волосся не має значення: сучасними функціональними щипцями можна завити довгі, середні і короткі пасма.

Як зробити кучері плойкою на волоссі різної довжини

Загальна інструкція по завивці

Завивати кучері за допомогою плойки варто принаймні за годину до виходу, оскільки це не десятихвилинна процедура. Обов’язково враховуйте це, збираючись на той чи інший захід. Щоб добитися ідеального результату, можна дотримуватися наведеного нижче алгоритму.

  • Кучері гарні тільки на чистих волоссі, тому перше, що треба зробити перед укладанням, – вимити голову.
  • На висушені феном волосся нанесіть укладочное засіб (пінку або мус), а також термозахист.
  • Розділіть волосся на голові на зони, як правило, робить перукар перед стрижкою. У вас повинно вийде мінімум чотири області: дві скроневих, макушечная і потилична. Оскільки волосся на потилиці зазвичай більш густі, їх теж можна розділити на кілька частин, щоб було зручніше їх крутити.

Як зробити кучері плойкою на волоссі різної довжини

 • Почніть робити завивку з нижніх пасм потиличної зони і поступово піднімайтеся на маківці. Ширина пасом, які ви накручуєте на плойку, повинна становити близько 2 див. Щипці при цьому слід тримати перпендикулярно підлозі. Пасмо захоплюють приладом за кінчик, трохи відтягують у бік, а потім починають накручувати по напрямку до кореня. Після фіксації волосся в плойки залишають на 20 секунд, а потім акуратно вивільняють.
 • Після того, як ви зробите кучері плойкою на потиличній зоні, переходите до скронь.
 • В самому кінці процедури кучері роблять на тім’яній області.
 • Після завивки обережно розчешіть волосся рідким гребінцем і зафіксуйте зачіску лаком.

Робимо кучері на волоссі різної довжини

Кучері виглядають святково і на довгих, і на короткому волоссі. Зручніше за все робити на пасмах середньої довжини. При цьому довжина волосся надає завивці певні особливості.

Середньої довжини

Волосся середньої довжини надають більше можливостей для створення укладання. Кучері на такій довжині можна робити найрізноманітніші – пружні і вільні, від коренів і від середини пасм, гладкі і злегка встрепанные.

Як зробити кучері плойкою на волоссі різної довжини

При цьому бажано знати про деякі нюанси.

 • Плойку можна тримати не тільки перпендикулярно, але і під нахилом: хвилі на пасмах вийдуть більш виразними.
 • Для створення об’єму біля коріння перед завивкою скористайтеся феном і брашингом.
 • Після того як зробите кучері, опустіть голову вниз, а потім різким рухом підніміть. Це також додасть зачісці об’єму.

Короткі

Якщо ви віддаєте перевагу короткі стрижки і лаконічний образ, не поспішайте відмовлятися від кучерів. Бувають моменти, коли такі зачіски набагато більш доречні, ніж акуратно покладені і випрямлені праскою пасма.

Коротковолосым дівчатам кучері надають зачарування і деякий пустощі. Зробити зачіску особливо вдалою вам допоможуть наступні поради.

 • Пам’ятайте, що круглого обличчя підходять дрібні кучері, а витягнутому – більш великі. У першому випадку правильно використовувати плойку з діаметром 2,5 см, у другому потрібен прилад з діаметром нагрівального елемента 5 див.
 • Якщо ви не хочете, щоб кучері зробили довжину волосся зовсім короткою, не накручуйте плойкою кінчики пасом.
 • Необхідний для будь короткої стрижки обсяг створює багатошарова завивка.

Як зробити кучері плойкою на волоссі різної довжини

Довгі

На довгому волоссі кудрі виглядають особливо ефектно. Крім того, вони доречні не тільки у вечірніх зачісках, але і в якості сушки, якщо зроблені з навмисною недбалістю.

Наші мами зазвичай використовували для створення такої гарної зачіски бігуді, однак сучасні дівчата віддають перевагу застосування плойки (див., наприклад, відео після статті).

Щоб правильно зробити кучері на довгому волоссі, враховуйте наступні рекомендації.

 • Волосся макушечной зони, щоб вони не заважали в процесі створення зачіски, краще заколоти нагорі або закріпити спеціальними затискачами.
 • Пасма не варто накручувати щипцями до самих коренів, попередньо треба визначитися з довгою, на якій почнуться кучері.
 • Гребінець для довгих кучерів краще не використовувати, досить розправити їх пальцями.

Як зробити кучері плойкою на волоссі різної довжини

Використовуємо конусну плойку

Якщо ви любите робити кучері, але переживаєте за здоров’я волосся, придбайте конусну плойку. Вона скорочує вірогідність появи посічених кінчиків і заломів. Крім того, укладання, зроблена з допомогою цього приладу, тримається значно довше.

Щоб крутити кучері конусної плойкою, потрібно дотримувати деякі правила.

 • Оскільки на такий плойки немає затиску, використовуйте рукавички, щоб уникнути опіків.
 • Встановіть на приладі мінімальний нагрів. Навіть низький температурний режим дозволить вам отримати розкішні кучері.
 • Волосся, що обрамляють обличчя, бажано крутити в останню чергу.

Сучасні прилади дають жінкам можливість робити досконалі кучері навіть у домашніх умовах. При цьому досить лише знання кількох секретів – і стильна зачіска для будь-якого випадку вам забезпечена.