Зачіска бантик з волосся – три покрокові інструкції

Прагнення виділятися і періодично освіжити свій образ штовхає багатьох дівчат на пошук нових укладок, до яких можна віднести і таку нестандартну зачіску, як бантик з волосся. Вона здається досить складною у виконанні, однак при дотриманні певного алгоритму зробити її неважко.

Зачіска бантик з волосся – три покрокові інструкції

Класичний варіант зачіски

Зробити бантик з волосся можна одним з безлічі існуючих способів, різноманітність яких пов’язане з різними характеристиками волосся (довжиною, густотою, жорсткістю). Ця зачіска може легко стати і дитячої, якщо вам захочеться створити для своєї маленької дочки оригінальний святковий образ.

Зачіска бантик з волосся – три покрокові інструкціїЗачіска бантик з волосся – три покрокові інструкціїЗачіска бантик з волосся – три покрокові інструкції

Звичайно, найбільш вдалі варіанти виходять у власниць довгих і густого волосся, оскільки в цьому випадку зачісці забезпечений необхідний обсяг. Традиційний варіант бантика можна зробити по наступній інструкції (якщо вам зручніше сприймати інформацію візуально, можна подивитися фото або відео, розміщене після статті).

 • Ретельно розчешіть волосся і зберіть їх у хвіст на маківці, використовуючи гумку.
 • Роблячи останній оборот гумки, закріпіть з його допомогою кінчик хвоста (він повинен опинитися попереду, а не позаду).
 • Утворений таким чином пучок розділіть навпіл, розсунувши його частини в боки у вигляді банта.
 • Кінчик хвоста простягніть через центр бантика і зафіксуйте ззаду невидимками або шпильками.
 • Збризніть зачіску лаком.
 • Зачіска бантик з волосся – три покрокові інструкції

  Бант з волосся на основі мальвінкі

  Для створення зачіски бантик можна використовувати не весь обсяг довгих волосся. У цьому випадку укладання роблять на основі мальвінкі (див. друге відео). Вам знадобляться хвилясті невидимки з кульками для надійної фіксації зачіски і гумка, що підходить за кольором до вашого волосся.

  Зачіска бантик з волосся – три покрокові інструкціїЗачіска бантик з волосся – три покрокові інструкціїЗачіска бантик з волосся – три покрокові інструкції

 • Виділіть з обох боків голови два пасма середньої товщини і скріпіть їх на потилиці гумкою.
 • В останній виток гумки вставте кінчик хвоста так, щоб він опинився зверху. Можна протягнути його й унизу, тоді вам треба буде перекинути його через середину бантика зверху і зафіксувати кінчики за бантом.
 • Розведіть дві рівні частини отриманого пучка в сторони, формуючи бант, і закріпіть їх невидимками.
 • Кінчик хвоста оберніть навколо гумки і теж зафіксуйте шпилькою.
 • Обробіть зачіску лаком.
 • Бантик можна зробити і збоку, але така асиметрична зачіска буде доречна в певних ситуаціях, що допускають створення пустотливого образу.

  Зачіска бантик з волосся – три покрокові інструкції

  Зачіска з гофре

  Для отримання об’ємної зачіски часто вдаються до укладання з допомогою щипців гофре. Перед створенням бантика волосся треба зробити хвилястими, обробити їх спеціальним щетинистой щіткою, а потім слідувати першій інструкції. При необхідності в якості основи для бантика можна використовувати шиньйон.

  Переваги гофрованих волосся для даної зачіски полягають у наступному.

  • Мода на рифлені пасма, пік якої припав на 1990-ті роки, поступово повертається. Зараз укладання гофре виглядають актуально і в той же час незвичайно.
  • Бант з гофрованих волосся тримається довше.
  • Навіть тонкі волосся, якщо зробити на них дрібні хвилі, набувають необхідну пишність.

  Зачіска бантик з волосся – три покрокові інструкції

  Якщо у вас темні і досить густе волосся, випряміть їх стайлером і після цього обробіть за допомогою щипців гофре. Так зачіска придбає графічність, а вдале заломлення світла підкреслить її вишуканість. Оскільки бантик з гофрованих пасм вимагає додаткового впливу на волосся високих температур, обов’язково використовуйте термозахисної засіб.

  Будь-який з трьох описаних варіантів бантика для волосся зверне на вас увагу оточуючих. Такі зачіски зустрічаються не так вже часто, але, як показують вищенаведені інструкції та відгуки дівчат, зробити їх неважко навіть у домашніх умовах.