Загущувач для волосся: застосування, категорії, відгуки

На віртуальних полицях косметичних інтернет-магазинів, а також у великих перукарень в даний час можна знайти так званий загусник для волосся, який досить швидко став популярним у споживачів. Справа в тому, що люди, які зіткнулися з проблемою випадіння волосся, – це не завжди солідні чоловіки в поважному віці, як прийнято вважати. Часто це молоді жінки, юнаки, які змушені вдаватися до різного роду хитрощів, щоб приховати свою проблему.

Загущувач для волосся: застосування, категорії, відгуки

Що таке загусник

Перші такі кошти з’явилися за кордоном. Там вони називаються Hair Loss Concealers, що буквально означає «засоби, що маскують втрату волосся». Таким чином, за допомогою згущувача ви не позбудетеся від алопеції, але зробите наслідки цього процесу непомітними для оточуючих: додасте обсяг зачісці, замаскируете рубці і просматривающуюся на місці проділу смужку шкіри. Це свого роду альтернатива дорогим хірургічним методам лікування. Однак при тотальному облисінні загусник, звичайно, не допоможе, так як він працює з наявними волоссям: візуально збільшує їх стрижні.

Загущувач для волосся: застосування, категорії, відгуки

Розглянуті засоби випускаються в цілій гамі різних відтінків, тому підібрати його індивідуально не складе ніякої праці. Загусники дозволяють людям позбутися від гострих переживань з приводу свого зовнішнього вигляду, тому такі товари, незважаючи на досить високу вартість, навряд чи втратять попит доти, поки не з’являться доступні та ефективні способи лікування алопеції.

Основні різновиди

Камуфлирующие засоби випускають в декількох формах: у вигляді лосьйонів, твердих консилерів, волокон, аерозолів. Розглянемо кожен з них детальніше.

Загущувач для волосся: застосування, категорії, відгуки

 • Лосьйони
  Це поки що недостатньо освоєна російськими споживачами продукція. Лосьйони-загусники рекомендується застосовувати тим, хто ще не зіткнувся зі значним поредением волосся: ці засоби дозволяють маскувати лише невеликі проблемні ділянки на голові. Такий загусник застосовується так само, як і звичайний шампунь: наноситься на вологі пасма, піниться і змивається теплою водою. Після висушування волосся, як свідчать відгуки, зачіска стає більш привабливою і об’ємної (для тривалого ефекту її треба зафіксувати лаком). У той же час лосьйони бажано використовувати тільки в лінійці – разом з шампунем і утолщителем. Це серйозно б’є по кишені, якщо враховувати, що паралельно необхідно витрачати чималі гроші на консультації трихолога і лікарські засоби від випадіння волосся.
 • Тверді консилери
  Серед всіх інших подібних засобів тверді загусники для волосся стійкішими до впливу вітру і вологи. Вони зберігають свою дію навіть після купання і рясного потовиділення, тому їх рекомендується використовувати влітку або в спортзалі. Тверді консилери виробляють у вигляді пудри і олівця. Їх просто наносять на прикореневу область волосся і ретельно розчісують, розподіляючи по пасмам. Якщо вас турбує лише зона проділу, вам краще придбати олівець. Пудра-загущувач більш універсальна, її можна використовувати на будь-яких проблемних ділянках, однак на потиличну область її досить важко наносити без помічника.
 • Волокна
  Це так звані сухі загусники, що складаються, як правило, з кератиновых волокон. Випускають їх в упаковці, що нагадує за зовнішнім виглядом сільничку, так як вони укомплектовані ситечком. Користуватися сухими загусниками зручно навіть поза домом: засіб просто насипають на область з рідкісними волоссям. Волокна тримаються на волоссі досить стійко, але потрапляти під дощ після їх нанесення все ж не варто. Кератиновий загусник волосся випускається в банках від 10 до 25 грамів, але найбільш зручними, мабуть, є 15-грамові упаковки: вони досить компактні для того, щоб брати їх із собою, і в той же час такого обсягу вистачає надовго (до одного місяця активного використання).
 • Аерозолі
  Такі загусники випускаються в балончиках. Ефект від їх застосування пов’язане з тим, що що розпорошується субстанція обволікає кожен волосся, утолщая його, і в той же час забарвлює шкіру голови. Наносити аерозольний загусник волосся дуже зручно (при цьому вистачає їх надовго – до півроку), однак спочатку треба пристосуватися до цього процесу. Майте також на увазі, що при необережному поводженні аерозольний загусник може зіпсувати меблі або одяг.

Чоловікам можна також використовувати загусник для волосся бороди: в цьому випадку підійдуть всі перераховані вище форми, однак, судячи з відгуків, найчастіше для цього застосовують аерозолі.

Загущувач для волосся: застосування, категорії, відгуки

Кращі виробники

На вітчизняному ринку можна знайти загусники цілого ряду торгових марок. Щоб ви могли краще розбиратися в цій продукції, розповімо про її виробниках докладніше.

 • Toppik (США)
  Цей загусник виробляє компанія Spencer Forrest, яка більше чверті століття займається проблемами людей, які страждають від посиленого випадіння волосся. Toppik складається з найдрібніших кератиновых частинок. Завдяки такому складу він безпечний: не викликає алергії і роздратування. «Топпик» випускається в 9 різних тонах, що дозволяє підібрати його під будь-який колір волосся.
 • Загущувач для волосся: застосування, категорії, відгуки

 • Kmax (Італія)
  Ефективно загущатися волосся можна і за допомогою цього засобу, виробленого компанією Wilco Srl, яка розташовується в Бергамо. Палітра «Камакса» складається з 8 тонів. Підходить як для чоловіків, так і для жінок, при цьому за ефективністю не поступається «Топпику». До 10-грамової банку кератиновых волокон Kmax додаються два ситечка, що відрізняються один від одного розміром вічок. Це робить витрата засоби більш економічним.
 • Загущувач для волосся: застосування, категорії, відгуки

 • HairMax (Канада)
  Людям, які не з чуток знайомі з алопецією, торгова марка HairMax відома завдяки лазерним расческам, які, як показують дослідження та відгуки пацієнтів, здатні зупиняти надмірне випадання волосся і пробуджувати дрімаючі волосяні цибулини. Загусники HairMax випускаються тільки в 27-грамових упаковках і в палітрі з 8 тонів.
 • Загущувач для волосся: застосування, категорії, відгуки

 • Nanogen (Англія)
  Загусники Nanogen від компанії Pangaea Laboratories Ltd відносяться до найбільш продаваним в Європі серед інших подібних товарів. Це засіб, що складається з мікроволокон, маскує проблемну ділянку за півхвилини (звичайно, при відповідній вправності). Після нанесення і розподілу згущувача необхідно використовувати фіксуючий спрей. Палітра Nanogen містить 10 тонів.
 • Загущувач для волосся: застосування, категорії, відгуки

Досить високі ціни на подібні засоби можуть викликати у вас бажання зробити загусник в домашніх умовах. Однак не варто витрачати час і сили на це заняття: результат напевно вас розчарує. В той же час ви можете використовувати не тільки загусники, але й інші способи приховати свою проблему: чоловіки, наприклад, можуть вибрати відповідні зачіски при залысинах на лобі, жінки – стрижки для рідкого волосся.