Тридинг ? ефективне видалення волосся нитками

Тридинг ? ефективне видалення волосся ниткамиВидалення волосся ниткою це незвичайна процедура епіляції, яка допоможе позбутися від рослинності на обличчі і відкоригувати форму брів. Така епиляция проводитися зазвичай в салоні, проте, тридинг в домашніх умовах теж можливий.

 • Техніка тридинга або як вищипнути брови ниткою в домашніх умовах
 • Ефективність тридинг-епіляції ниткою:
 • Плюси тридинга:
 • Нюанси:
 • Отже, давайте розберемося, як вищипнути брови ниткою в домашніх умовах.

  Акуратна форма бровок робить жіноче обличчя більш привабливим і доглянутим. Адже недарма в усі часи жінки прагнули створити красиву форму і будь-якими способами закріпити результат.
  Сьогодні можна в домашніх умовах, за допомогою пінцета, самостійно їх відкоригувати, а можна за цим ж звернутися до професіоналів. Більш тривалий ефект дасть операція татуажу.

  А ще є варіант, запозичений у східних красунь — корекція брів ниткою.

  Тридинг ? ефективне видалення волосся ниткамиЯкщо в Азії і на Середньому сході цей метод є традицією, то для наших дівчат він ще в новинку. Але його переваги очевидні, адже таким способом можна позбутися від небажаних волосків на всьому тілі, і навіть від гармата, з яким пінцет не в силах впоратися.
  Процес досить примітивний, але без досвіду і вправності здається трудомісткою. Щоб призвичаїтися доведеться витратити на тренування деякий час.

  Інноваційна процедура микроблейдинг або 6D перманентний татуаж брів.

  Техніка тридинга або як вищипнути брови ниткою в домашніх умовах

  Тридинг ? ефективне видалення волосся ниткамиБагато дівчат цікавляться як вищипнути брови без пінцета і чи можливо це, на щастя, так! Видалення волосся за допомогою нитки дозволяє вищипувати брови без болю, а також видаляти небажану рослинність на обличчі та інших ніжних місцях.

  Використовується тільки бавовняна ниточка, а в салонах спеціальна косметична. Вона пов’язується у вузлик, який накидається на підставу волосинок. Різким рухом, потягнувши за кінці інструменту, видаляємо їх.
  В інтернеті можна знайти масу навчальних відеороликів, з допомогою яких можна освоїти цю техніку. Якщо ж це не вдасться, то багато салони раді запропонувати свої послуги.

  Як правильно фарбувати брови за допомогою тіней з воском читайте тут.
  Тридинг ? ефективне видалення волосся нитками Тридинг ? ефективне видалення волосся нитками

  Ось, наприклад, навчальний урок, де показано на відео видалення волосся ниткою:

  Ефективність тридинг-епіляції ниткою:

  Ефект від процедури зберігається протягом місяця, потім волоски відростають заново. Тішити себе ілюзіями не варто, більш тонкими і непомітними вони не стануть.
  Якщо ви проводите тридинг-епіляцію ниткою в домашніх умовах, то щоб уникнути попадання інфекції після корекції бажано обробити місце, де росла «небажана рослинність» антисептиком.Тридинг ? ефективне видалення волосся нитками

  Плюси тридинга:

  Метод видалення волосся ниткою не варто застосовувати жінкам з чутливою шкірою, так як можливо поява почервоніння або подразнення. Зазвичай воно швидко проходить, але проблемна шкіра здатна відреагувати інакше.
  Перший раз таке «вищипування» багатьом здається досить болючим процесом, але це залежить від больового порогу. Що одній людині здається нестерпно болісним, інший витримує без особливого дискомфорту.
  До плюсів слід віднести те, що цей метод додасть бровам ідеально рівні лінії, позбавляючи від рослинності біля самого кореня.
  А ще можна відзначити, що проводиться сеанс дуже швидко, пінцетом, без величезного досвіду такої якості і швидкості досягти не вдасться.

  Нюанси:

  Як і інші процедури, епіляцію таким способом не варто проводити, якщо на шкірі є роздратування.

  А ось на подивіться нижче на ефект від проведення корекції брів ниткою на фото до і після:

  Тридинг ? ефективне видалення волосся нитками