Весільні каблучки, діадема для нареченої

Діадема для нареченої – прекрасний весільний аксесуар, здатний стати завершальним акордом для образу прекрасної молодої дівчини. Весільні діадеми називають по-різному, наприклад, тиарами або коронами. Ці назви символізують наречену, як королеву, адже головною дійовою особою на весіллі є молодята. Дівчина, прикрасивши себе на весілля такий діадемою, стане справжнім шедевром, наповненим витонченістю і красою.

Весільні каблучки, діадема для нареченоїВесільна діадема
Весільні каблучки, діадема для нареченоїТіара

Історія діадеми

Діадемою спочатку називалася різновид корони, причому носило його виключно чоловіче населення. Раніше така прикраса носили правителі в азіатських державних утвореннях, єврейські первосвященики та жерці в Стародавньому Римі та Стародавній Греції. Саме з античних держав до нас дійшло сучасна назва діадеми. Ще в ті часи ця різновид корони була пов’язана з таїнством одруження, адже нею свою голову прикрашала покровителька прекрасного статі, шлюбу, дітонародження Гера.

Весільні каблучки, діадема для нареченої

Чоловічий вінок

Діадема як прикраса чоловіків

Аж до епохи Середньовіччя діадема була атрибутом виключно чоловіків. Найчастіше вона символізувала царську владу і мала вигляд невеликої металевої пов’язки з візерунками або розімкнутої корони. В християнську епоху діадема також фігурувала у коронаційних обрядах. У Візантії вже в 5 столітті її покладали на голову царського помазаника. Пізніше цей обряд з’явився і на території Російської імперії.

Корона для молодят

Весільні каблучки, діадема для нареченоїВесільна діадема
Весільні каблучки, діадема для нареченоїВесільна тіара під золото

Що стосується обряду одруження, то діадема була тотожною шлюбного вінця, що ще з тих давніх часів носило сакральний характер. Середньовічна діадема на весілля відрізнялася від звичної сучасної, так як виготовлялася з органічних матеріалів (гілки лавра, дикого винограду, оливи, хмелю, кипариса) і, отже, не була довготривалою. Пізніше стало традицією виготовляти весільну корону з металу, всіляко прикрашаючи її, наприклад, дорогоцінним та напівдорогоцінним камінням.

Сакральний сенс цієї прикраси був настільки великий, що навіть старовинні сонники вважали втрату діадеми уві сні поганою ознакою, а її наявність, навпаки, обіцяло набуття величі або отримання винагороди.

Весільні каблучки, діадема для нареченоїВесільна прикраса

Діадема – пік жіночої моди

Пізніше діадема міцно увійшла в дію жіночої моди. Маючи форму маленької відкритої корони, вона стала надзвичайно популярною серед прекрасної половини населення. В кінці 17 століття дами вищого стану замовляли і носили діадеми з дорогоцінними каменями. Часто камені на них були розташовані таким чином, щоб його володарка по перших буквах назви могла прочитати своє ім’я.

Весільні каблучки, діадема для нареченоїКвіткова весільна діадема
Весільні каблучки, діадема для нареченоїВесільний ободок на голову
Весільні каблучки, діадема для нареченоїНевелика весільна тіара

Сьогодні діадеми не втратили свого історичного значення. Такий короною вінчають голови прекрасним переможницям конкурсів краси, їх одягають на звані вечори дами вищого світу. Також діадеми популярні серед наречених, як для здійснення обряду вінчання, так і під час реєстрації шлюбу в палаці одруження.

Весільні каблучки, діадема для нареченоїВесільна діадема

Сучасна діадема для нареченої вражає своїм блиском і ажурністю і дивовижною невагомістю. Такі весільні каблучки не доставляють ніякого дискомфорту дівчині на протязі всього свята. Діадема додає зовнішності молодої нареченої красу, розкіш і грацію, додаючи впевненості у собі і своїй красі.

Як носити діадему?

Така прикраса зроблено із спеціальних металів, що володіють достатньою міцністю і гнучкістю. Саме тому весільні каблучки чудово тримаються на голові нареченої, не сковуючи її. Активні рухи, в тому числі і виконання енергійних танців, не зможуть скинути прикраса з голови. Крім того, діадема бере участь і у формуванні зачіски нареченої. Стилісти, особливо для створення більш складних композицій, часто використовують велику кількість лаку для волосся. Тут весільні каблучки мають перевагу, так як частково знімають цю необхідність. Така корона чудово підтримає плетіння або локони.

Весільні каблучки, діадема для нареченоїВесільна діадема

Весільна діадема має спеціальну форму, яка буде ідеально виглядати, як з фатою будь-якої довжини, так і без неї. У власниць густих, пишних і довгих волосся така корона чудово підкреслить природну красу, адже прикраса не повинен приховувати існуючих достоїнств дівчини.

Сучасне розмаїття весільних діадем дозволить нареченій виглядати на святі молодої сім’ї справжньою королевою. Їх можна без праці підібрати до будь-якого кольоротипу особи та моделі весільної сукні. Проте приміряти її все одно варто, хоча б для того, щоб вибрати найбільш вподобаний відтінок прикрашають її декоративних каменів. Колірне розмаїтість такого весільного головного убору дозволяє підібрати її, як під колір вбрання, так під колірні нюанси букета.

Весільні каблучки, діадема для нареченоїКвіткова весільна діадема

Переваги весільних діадем:

  • чудово підкреслюють смак і сучасний стиль нареченої;
  • з діадемою зі стразами зачіска нареченої буде багато виблискувати на сонці або при світлі банкетного залу;
  • підтримують зачіску без використання хімікатів для волосся;
  • роблять образ вишуканим і казковим;
  • чудово поєднуються з весільним вбранням, особливо прикрашеного розсипом стразів.

Настільки довга історія життя весільної тіари, її популярність по всьому світу заслуговує поваги і трепету. Скільки б століть не минуло, але вона досі залишається символом нареченої в один з найголовніших днів її життя. Весільна мода диктує свої умови, в яких діадеми залишаються бажаним елементом вбрання сучасної нареченої.

Весільні каблучки, діадема для нареченоїВесільна діадема
Весільні каблучки, діадема для нареченоїВесільний обідок
Весільні каблучки, діадема для нареченоїВесільна тіара