Як правильно вибирати туш для вій, її склад, види щіточок

Дівчина, яка ще не знайшла ту саму кращу туш для вій, задає собі питання: «Яку вибрати туш для вій?», а зайшовши в магазин косметики, вона може розгубитися і зовсім, так як нинішній асортимент косметики дуже великий.

 • Головний критерій при виборі туш:
 • склад і консистенція
 • Як і яку туш для вій вибрати?
 • Другий критерій – звертаємо увагу на щіточки туші для вій
 • Як завивати вії ложкою?
 • До того ж туш буває різних видів, у кожного виробника свій склад, різні щіточки, від яких залежить ефект нанесення туші на вії. Туш може бути подовжуються, водостійка, надавати обсяг, і існує ще безліч інших ефектів туші, також вона буває різних кольорів. Також бувають різні щіточки туші для вій, які теж мають вплив на її ефективність. Наша стаття відкриє вам нюанси і допоможе зрозуміти, як правильно вибрати туш для вій, щоб вона вас не розчарувала.

  Як правильно вибирати туш для вій, її склад, види щіточок

  Головний критерій при виборі туш:

  склад і консистенція

  Перш ніж придбати туш варто пам’ятати, що її поділяють на 2 типу в залежності від складу:

  • з високим вмістом воску і жирних речовин;
  • з високим вмістом води;

  Та туш, в якій високий вміст води, зазвичай густа, вона лягає на вії дуже легко і щільно, надає помітний об’єм віям. Така туш просто ідеально підійде для м’яких вій. Використовуючи таку туш ви швидко додасте своїм віям об’єм, який ви так бажаєте.

  Як правильно вибирати туш для вій, її склад, види щіточок

  Туш в якій міститься велика кількість воску і жирних речовин має більш рідкої консистенції, ніж у першого типу. Вона добре підійде для жорстких вій, завити які непросто. Така туш буквально огортає вії, не склеює їх, і швидко сохне, але не виключено, що вона буде обсипатися.

  Який метод татуажу брів вважається кращим? Про види перманентного макіяжу брів читайте тут.

  Як і яку туш для вій вибрати?

  Зрозуміти, яка туш з двох перерахованих вище типів зовсім нескладно. Необхідно просто нанести вміст туші на руку і злегка розтерти, там, де буде ефект в’язкої консистенції – це туш з переважанням води; а якщо з’явиться кремоподібна структура – це туш з високим вмістом воску. Якщо вже у цьому випадку навчиться добре розбиратися, то вже буде легше при виборі тієї туші, яка буде вам до душі.

  Другий критерій – звертаємо увагу на щіточки туші для вій

  Крім складу туші для вій, увагу також важливо звертати і на форму щіточки, адже в наш час їх нараховано безліч самих різних.

  Як правильно вибирати туш для вій, її склад, види щіточок

  Види щіточок туші для вій бувають найрізноманітнішими і в кожного з них своє призначення, в тандемі з складом рідної туші вони творять чудеса або навпаки.

  Макіяж для очей з нависаючим століттям — найкрасивіші покрокові фото-уроки.

  Розглянемо деякі з них:

  • Стандартна і найпростіша щіточка з рівною щетиною. Така щіточка рекомендована для м’яких вій, вона допоможе додати їм обсяг і зробить їх пухнастими.
  • Щіточка у вигляді спіралі. Вона призначена для вій будь-якого типу, але особливо чудово підійде для жорстких. Такий вид щіточки відмінно підкручує і розділяє вії, однак, дуже тонкі вії роз’єднувати буде складно.
  • Щіточки для вій ще бувають короткі і довгі. Короткі добре підійдуть для підфарбовування вій в куточках очей, а довгі щіточки відмінно профарбовують вії повністю, при цьому обсяг вій буде помітніше.
  • Об’єднані щіточки. Це коли в середині щіточки довга щетина, а з боків коротка або ж навпаки. Такі щіточки необхідно придбавати тим, хто бажає отримати в результаті підкручені вії.

  Як правильно вибирати туш для вій, її склад, види щіточок

  Також варто пам’ятати, що щіточки туші для вій бувають: силіконові, гумові і навіть пластикові. Такі щіточки давно розрекламовані. Але у кожній з них існують плюси і мінуси.

  Наприклад, силіконова щіточка здатна відмінно розділити вії, а от хороший обсяг і довжину вона не зможе надати.

  Пластикові щіточки бувають рідкі та часті, їх необхідно підбирати за типом вашої густоти вій. Адже щіточки з рідкими щетинками нездатні добре розділяти вії, вони підійдуть скоріше для густих вій. А щітки з частими щетинками погано підкручують вії.

  Як правильно вибирати туш для вій, її склад, види щіточок

  Завдяки порадам, які ви прочитали вище, і точно визначивши тип своїх вій, ви можете сміливо відправлятися в магазин за тієї самої, своєї тушшю для вій!

  Як завивати вії ложкою?

  Цікаво, а ви, коли-небудь із задоволенням поїдаючи свій суп, думали що проста ложка може стати помічницею в завивці вій? Думаю, немає.

  Ось подивіться відео «Як завити вії ложкою»:

  А ось хіба не оригінальна ідея для використання ложки в макіяжі очей, яка допоможе вам зрозуміти: «Як нафарбувати вії не забруднивши повіку і не зіпсувавши весь макіяж?».

  Як правильно вибирати туш для вій, її склад, види щіточок Як правильно вибирати туш для вій, її склад, види щіточок

  А ось, хіба не оригінальна ідея для модниць, як рівно намалювати стрілки, наприклад, олівцем. Подивіться, фото урок:

  Як правильно вибирати туш для вій, її склад, види щіточок