Зшити дитячий комбінезон своїми руками. Майстер — клас

Майстер-клас: напівкомбінезон утеплений

Відмінний дитячий напівкомбінезон не обов’язково купувати, його можна зшити своїми руками. Дана інструкція допоможе вам відмінно. Цей майстер-клас допоможе вам в створенні теплого і зручного напівкомбінезона. Всі етапи докладно описані і проілюстровані фотографіями. Зимовий дитячий комбінезон збереже здоров’я вашій дитині, а зшитий самостійно, значно збереже вас бюджет.

Зшити дитячий комбінезон своїми руками. Майстер — клас

Для пошиття комбінезона нам знадобляться:

  • викрійка напівкомбінезона;
  • плащова тканина;
  • утеплювач (у мене це холлофайбер);
  • підкладкова тканина;
  • застібка-блискавка;
  • гумка середньої ширини.

Процес роботи

1. Розкроюємо деталі нашого комбінезона з основної тканини, підкладкової і утеплювача. З підкладкової роблю на 10 см коротше, ці 10 см я викроїла з основної тканини, це для манжета-одвороту.

2. Для зручності сколюю деталі з основної тканини і утеплювача.Зшити дитячий комбінезон своїми руками. Майстер — клас3. Далі зшиваю деталі по боковому і внутрішньому шву. Утеплювач зрізаю близько до рядку. Шви разутюживаю.

Зшити дитячий комбінезон своїми руками. Майстер — клас Зшити дитячий комбінезон своїми руками. Майстер — клас4. Вкладаю штанину в штанину, зшиваю за крокового шва (на передній половинці до позначки вшивання блискавки). Зрізаю утеплювач, шви разутюживаю.

Зшити дитячий комбінезон своїми руками. Майстер — клас5. Тепер потрібно зробити рамку для застібки-блискавки. Для цього викроюємо з плащової тканини смужку шириною 5 см і довжиною більше довжини блискавки на 3 див. Приметала смугу лицем до лиця спочатку одну сторону, потім другу поєднуючи в єдину лінію. З виворітного боку відстрочити навколо лінії. Відстань між рядками має дорівнювати висоті зубців блискавки. Прорізати нашу смугу між рядками. Сметывающие нитки можна видалити, все. Позначте навскоси у всі куточки шари.

Зшити дитячий комбінезон своїми руками. Майстер — клас Зшити дитячий комбінезон своїми руками. Майстер — клас6. Тепер аналогічно зшиваю деталі з підкладали. Пришиваю до низу деталей манжети-закоти. Зшиваю бічні і внутрішні сторони. Вкладаю штанину в штанину і зшиваю за крокового зрізу до мітки вшивання блискавки.

7. Тут теж роблю рамку.Зшити дитячий комбінезон своїми руками. Майстер — клас8. Готую лямочки: в мене знаходиться 2 смужки необхідної ширини і довжини+ 10-15см на збірку. Прострачиваю по довгій стороні, вивертаю, вставляю гумку потрібної довжини, фіксую по краях рядком.

Зшити дитячий комбінезон своїми руками. Майстер — клас Зшити дитячий комбінезон своїми руками. Майстер — клас Зшити дитячий комбінезон своїми руками. Майстер — клас Зшити дитячий комбінезон своїми руками. Майстер — клас9. Фіксую лямки до передньої і задньої половинкам штанців.

10. З’єдную штанини з основної і підкладкової тканини по низу, вивертаю.Зшити дитячий комбінезон своїми руками. Майстер — клас11. Приметываю рамку на підкладкової до рамки з верху (між ними наша блискавка) і зшиваємо крізь всі шари. Прокладаємо оздоблювальну строчку на ширину лапки.

Зшити дитячий комбінезон своїми руками. Майстер — клас12. Поєдную підклад з основною тканиною, пристрачиваю.

13. Вивертаю акуратно через «дірочку» на підкладі (я її попередньо залишила в шві).

14. Прокладаю оздоблювальну строчку по верху комбінезона.Зшити дитячий комбінезон своїми руками. Майстер — клас Зшити дитячий комбінезон своїми руками. Майстер — клас15. По задній половинці прокладаю два рядки на рівні талії для гумки. Вставляю гумку через «дірочку», фіксую по бічних швах.

Зшити дитячий комбінезон своїми руками. Майстер — класОтже, тепер ви знаєте, як пошити дитячий комбінезон своїми руками. Сподобався цей майстер — клас, виявився вам корисним? Подякуйте сайт лайками! Настає Новий Рік, а готове у вас гарна сукня, ні? Тоді читайте статтю: Як зшити новорічне плаття своїми руками?