Їстівні подарунки до 8 березня зроблені своїми руками

Ви хочете зробити смачний подарунок своїми руками до 8 березня в 2018 році? Це може бути будь-яке блюдо, яке подобається вашій мамі, подрузі або сестрі.

А можна приготувати страви особливі – у вигляді цифри «8», сердечок, квітів або квіткових букетів. Ці їстівні подарунки на 8 березня, які ви зробите своїми руками – печиво, цукерки, торти – прикрасять собою святковий стіл.

Пропонуємо рецепт оригінального солодкого подарунка на 8 березня 2018 року своїми руками з шоколаду і фруктів. Шоколад розтопіть на водяній бані і трохи остудіть. Фрукти (банани, яблука, груші, ківі) крупно наріжте, апельсини та мандарини розберіть на часточки.

Шматочки фруктів, взявши на вилку, опускайте в розтоплений шоколад і викладайте на блюдо так, щоб вийшла «вісімка», потім помістіть в холодильник.

Ще один шоколадний подарунок на 8 березня своїми руками зможе приготувати навіть дитина. Вам знадобиться 200 г печива, 100 г вершкового масла, 50 г шоколаду без добавок і 8 штук чорносливу без кісточок.

Чорнослив распарьте. Печиво розкришите і змішайте з розм’якшеним вершковим маслом. Отриману масу розділіть на 8 частин, кожну розкачати в невелику коржик.

На коржі викладіть чорнослив, сформуйте кульки, з’єднайте їх за 2 – так, щоб вийшли «вісімки», полийте розтопленим шоколадом і охолодіть.

За цим рецептом можна приготувати і такий смачний подарунок до 8 березня своїми руками, як цукерки (в цьому випадку кульки не потрібно з’єднувати один з одним). Кожну цукерку можна загорнути в кольорову харчову фольгу або вкласти в спеціальні гофровані формочки.

Цукерки також роблять з сухого молока з шоколадом, з печива і вершків з шоколадом, з чистого шоколаду, горіхів і цукатів, з додаванням алкоголю, спецій і інших інгредієнтів. А приготувати ці їстівні подарунки зроблені своїми руками на 8 березня під силу навіть початківцю кулінару.

Як відомо, всі жінки люблять квіти. А можна піднести до цього свята не квітковий букет, а смачний. Оригінальними солодкими саморобними подарунками на 8 березня стануть букети з цукерок. Вони можуть мати форму цифри «вісім» або романтичного квіткового букета.

Щоб зробити цей шоколадний подарунок зроблений своїми руками до 8 березня , візьміть цукерки в обгортках і оберніть кожну гофрованої папером. В якості живців для «квітів» можна використовувати пластмасові трубочки-соломинки або дріт.

Держак прикладають до «хвоста» цукерки і щільно обмотують тейп-стрічкою або приклеюють. Потім живці з’єднують так, щоб вийшов букет, і перев’язують красивою стрічкою.