Банер на весілля: фото, декорування, виготовлення своїми руками

Банер на весілля: фото, декорування, виготовлення своїми руками Серед безлічі декорацій банер на весілля виділяється своєю варіативністю в застосуванні і в той же час неповторністю, адже зроблений власноручно або за індивідуальним ескізом.

Він здатний претендувати на звання ексклюзиву.

Так що ж це за нововведення?

Press Wall, він же прес-стіна

Всі ці назви носить, приголомшливих розмірів, конструкція, що зазвичай служить фоном для фотосесій.

Чому ЗАЗВИЧАЙ? Відповідь проста: прес волл на весіллі здатний вирішити відразу кілька завдань.

Багатофункціональний атрибут

Банер на весілля: фото, декорування, виготовлення своїми руками

 • По-перше, як вже було сказано, це чудовий фон для проведення фотосетов. Особливу значимість задній план набуває в тематичних весільних урочистостях: потрібен морський стиль — отримаєте сонце, море, пісок (або ж цілий корабель).
 • По-друге, з допомогою банера простіше простого замаскувати непривабливі сторони навколишньої обстановки або дзеркало в банкетному залі.
 • По-третє, використання прес-стіни здатне привнести певний настрій у ваше свято: наприклад, паперові прес воллы додають приміщенню романтичності і затишку, а фотопечатные з монограмами — світського лиску.
 • По-четверте, це можливість проявити свої творчі здібності і виділитися з «весільної» маси.
 • По-п’яте, непогана розвага для гостей, особливо якщо банер виконаний в фотопечатном варіанті, який дозволяє нанести на полотно будь-яку ілюстрацію.

Press wall на будь-який смак

А ось що конкретно може з’явитися за спиною фотографуються:

Фотодрук або графічний прес волл

Зображення на банері може бути абсолютно будь-яким, тут вже немає меж для вашої фантазії, адже воно наноситься за допомогою фотодруку.

Найбільш популярні такі варіанти:

 • Фотографія винуватців торжества, причому це може бути улюблена фотокартка з сімейного архіву або ж спеціально зроблене фото в повний зріст, розміщене на банері в натуральну величину — всі бажаючі отримати знімок з нареченим і нареченою залишаться задоволені.
 • Вензелі, монограми, окремі слова, текст — словом, всілякі написи, будь то прізвище новоспеченого подружжя, імена, дата народження сім’ї або, може бути, улюблені рядки з художніх творів.
 • Зображення якогось міста або інтер’єру. Ідеально для тих, хто мріє опинитися в казковому замку, на березі моря, біля підніжжя чудових гір або в центрі міста всіх закоханих — та хіба мало ще чудових місць?
 • Банер-тантамареска — цікаве рішення для людей, які володіють чудовим почуттям гумору і прагнуть до невимушеній, веселій весільній атмосфері. До того ж, такий тип прес волла — ідеальний реквізит для тематичного весілля!

Декорування або об’ємна прес-стіна

Банер з паперового, тканинного або рослинного декору менш популярний порівнянні з фотопечатным. Причинами до того служить більш висока цінова політика і брак компаній, що займаються їх виробництвом. Але все ж брак — не означає відсутність.
Варто звернути увагу на банери, оформлені:

Помпонами

Безперечною перевагою такого рішення є можливість створення єдиного стильового оформлення всього весільного заходу, завдяки використанню однакових елементів — помпонів з паперу. Крім фонової конструкції ними можна прикрасити стелю, авто, під’їзд і навіть запрошення. «Помпоновый» банер привнесе відчуття легкості і ніжності в навколишнє оточення.

Квітами

Квіти можуть бути як справжніми, так і виконаними з паперу або тканини. Але з якого б матеріалу у підсумку прес-стіна не була б зроблена, приголомшлива за своєю красою і благородного виду, вона здивує найвимогливіших гостей.

Травою

Мова, звичайно, про штучному газоні. Такий банер поки ще рідко зустрічається на весіллях, хоча виглядає він досить цікаво. Особливо сподобається така ідея любителям екостилю.

Продуманий вибір прес-стіни

Щоб зупинитися на якомусь конкретному варіанті, потрібно врахувати такі моменти:

 • Тематика весілля. Зрозуміло, що для заходу а-ля Диско чудово підійде фотопечатный Press Wall із зображенням клубного інтер’єру.
 • Колірне рішення. Якщо у весільному оформленні перевага віддається певним колору (скажімо, бордо), то в дизайні банера теж варто використовувати схожі відтінки.
 • Обмеження у використанні. Паперовий прес волл під відкритим небом небезпечно встановлювати, оскільки якщо станеться дощ — і він безнадійно зіпсований.
 • Призначення. Якщо прес-стіна буде служити не тільки маскувальним елементом, але і декорацією до фотосесії, то пріоритетніше вибрати абстрактний фон або зображення інтер’єру. Бажання розмістити на полотні фотографію переважає над іншими варіантами? Тоді краще зупиніться на колажі з фото невеликих розмірів, ніж на одній фотографії великого плану — знімки на такому фото будуть безглуздими.
 • Спосіб виготовлення. Покупної або зроблений своїми руками? Тут можна сказати лише одне: якщо Ви впевнені в своїх здібностях, то сміливо пробуйте! Інакше неякісна прес-стіна тільки зіпсує фотографії, на яких, не сумнівайтеся, будуть видні всі стики, нерівності та інші огріхи.
 • Прес волл у власноручному виконанні

  Зробити прес-стіну самостійно або, як модно зараз говорити, hand made не так легко. В основному з-за великого розміру: стандарт — 2 на 3 метри.

  Але можна зробити банер на весілля і з меншими параметрами, головне, щоб він був виконаний якісно!
  Конструкція Press Wall складається з каркаса (здається в оренду фірмами) та безпосередньо полотна. Каркас можна виготовити і самим з дерев’яних брусків, на які потім кріпляться тканина, шпалери з малюнком або навіть штучна трава.

  Банер на весілля: фото, декорування, виготовлення своїми руками

  Банер на весілля: фото, декорування, виготовлення своїми руками

  Банер на весілля: фото, декорування, виготовлення своїми руками

  А ось що буде, якщо піти ще далі і зробити банер цілком з дерева!

  Банер на весілля: фото, декорування, виготовлення своїми руками

  Іншим варіантом може бути фанерний лист, що має з однієї сторони підпори, а з іншого – обклеєну поверхню.

  Банер на весілля: фото, декорування, виготовлення своїми руками

  Банер на весілля: фото, декорування, виготовлення своїми руками

  Однак такі речі вагу мають значний. Відповідно, постає питання транспортування.

  А можна і зовсім обійтися без каркасу — достатньо знайти стіну, на яку потім необхідно буде повісити (приклеївши, прибивши) полотно або вдатися до допомоги натягнутої мотузки і прищіпок.

  Порада: якщо Ви налаштовані на творчий процес створення своєї прес-стіни, то почніть його якомога раніше, щоб у разі невдалої спроби у Вас залишився час на замовлення професійного банера.

  Професійний підхід до весільного банеру

  Звичайно, замовлення Press Wall у професіоналів — задоволення не з дешевих, але воно того варте! Середня московська ціна за стандартний варіант– 8 000 – 10 000 рублів.

  Більш точну ціну ви можете дізнатися в компаніях, що займаються їх виробництвом та орендою. Ось деякі з них:

  • Студія дизайну IDEASLAB: телефон +7 (495) 795 41 65; Дербеневская набережна 7;
  • Рекламно-виробнича компанія part-studio: телефон +7(903) 72-998-07; проспект Будьонного 28, корпус 2;
  • Студія Angelie art wedding (одна з небагатьох, де є можливість замовлення прес-стіни з помпонів і кольорів): телефон + 7 (915) 242-0040; вул. Велика Новодмитровская, д. 36/4 (Дизайн-завод «Флакон»).

  Яке б стильове рішення урочистості Ви не обрали, банер на весілля для фото може стати одним з головних прикрас, які продовжують тематику торжества і гарантують неповторні фотознімки.