Чому дорівнює висота дерев’яного стелажа для книг: як розрахувати її, стандарти

Купуючи будь-який виріб, варто враховувати багато факторів. До них відносяться габарити. Це пояснюється тим, що від цього аспекту буде залежати зручність в експлуатації.

Тому так важливо правильно підбирати необхідні параметри. У написаній статті постараємося максимально докладно розібрати, як точно визначити розміри стелажу.

Як розрахувати висоту дерев’яного стелажа для книг під свої потреби

Зміст статті

  • Як розрахувати висоту дерев’яного стелажа для книг під свої потреби
  • Стандартна висота стелажа для книг
  • Чим відрізняється висота стелажа для книг, від висоти шафи для книг

Чому дорівнює висота деревяного стелажа для книг: як розрахувати її, стандартиВисота дерев’яного стелажа для книг дорівнює може бути різному значенням. Безумовно, якщо пристрій буде занадто висока, то буде незручно діставати книги з полиць. А так як зростання у всіх людей різний, то не кожна модель меблів може ідеально задовольнити вас.

Тому попередньо рекомендується спробувати покористуватися конструкцією прямо в магазині. А саме — імітувати процес діставання книги з самої верхньої полиці пристрою. Ви повинні без будь-яких труднощів дотягуватися до кожної книжки.

Це потрібно для того, щоб полегшити взаємодію з спорудою, не вдаватися до застосування додаткових стільців, щоб дістати книжкове виріб. Природно, якщо у вас стандартний зростання (приблизно 165 сантиметрів), ви з легкістю зможете підібрати підходящі вам меблі. Не варто купувати занадто низький або високий шафа. Найчастіше він купується на тривалий час використання, тому потрібно підходити до вибору ретельно.

Стандартна висота стелажа для книг

Чому дорівнює висота деревяного стелажа для книг: як розрахувати її, стандартиСлід знати, що розрізняють дві загальноприйняті різновиди стелажів:

  • Традиційний варіант, з наступними параметрами: глибиною до 25 см, а висотою в 30 див.;
  • Невеликий: 20 і 25 сантиметрів відповідно.

Всі показники розраховуються, виходячи з середньої комплекції людини, зростання є одним з критеріїв вибору. Також слід врахувати висоту приміщення, в якому знаходиться стелаж. Що стосується самих стелажів, роль відіграє відстань між полиць, яка може становити від 18 до 38 див. Говорячи про глибині їх, варто згадати параметри 14-44 див. Однак, якщо ви плануєте розміщувати книги в горизонтальному положенні, слід вибирати глибину полиць у 18 сантиметрів.

УВАГА! При виборі варто враховувати один момент: зазор між конструкцією і стелею не повинен становити менше 15 сантиметрів.

Чим відрізняється висота стелажа для книг, від висоти шафи для книг

Чому дорівнює висота деревяного стелажа для книг: як розрахувати її, стандартиЯкщо ви все ж не можете вибрати відповідне для вас виріб, варто звернути увагу на розміри, які напряму залежать від потреб людини. Таким чином, якщо ви бажаєте облаштувати свою кімнату мініатюрної бібліотекою, то, звичайно ж, краще орієнтуватися на шафу. Це пояснюється тим, що він має більшу висоту, ніж стандартний стелаж.

В шафу можна помістити велику кількість книжкових виробів, така споруда закриває полки, що дає гарантію відсутності появ різних забруднень і пилу.

Невеликі стелажі експлуатують в домашніх умовах, де зберігають невелика кількість предметів. Також їх застосовують в офісах. Підводячи підсумок, варто ще раз нагадати про важливість врахування при виборі виробів таких факторів, як особисті потреби, власний ріст і габарити простору, де планується використання стелажа.