Френч манікюр 2018: модні тенденції, фото

Френч манікюр 2018: модні тенденції, фото

Френч – це класичний манікюр, який дозволяє розкрити всю красу жіночих нагідок. Однак для того, щоб французький манікюр був зроблений на гідному рівні, бажано взяти до уваги основні модні тренди і можливості виконання цікавого дизайну. Модні тенденції і фото манікюру френч 2018 заслуговують особливої уваги дівчат, які хочуть подбати про своїх нігтях.

ФРЕНЧ НА НІГТЯХ 2018 ФОТО / КРАСИВИЙ МАНІКЮР ІДЕЇФренч манікюр 2018: модні тенденції, фото

Найбільш цікаві тренди в 2018 році

Стилісти наголошують, що французький манікюр здатний розкривати свою красу, якщо він створюється з урахуванням існуючих модних трендів. Отже, на що ж звернути підвищену увагу і як найкраще реалізувати модний дизайн нігтів?

Кольоровий френч

У 2018 року французький манікюр може бути яскравим, причому колір переважає тепер не тільки на краю нігтьової пластини, але і на основі. Варіації можуть бути різними. Передбачається можливість використання темного чи яскраво-червоного краю нігтика, підстави бурштинового відтінку. При цьому допускається поєднання пастельних і яскравого кольору. Крім цього, затребуваними виявляються певні видозміни класичного французького манікюру, тому можна віддати перевагу бежевою основі з чорним або червоним краєм.

Френч манікюр 2018: модні тенденції, фото

Особливості використання малюнків у дизайні нігтів

Малюнки здатні перетворити класичний французький манікюр.

 • У 2018 році особливо затребуваними будуть малюнки різних квітів (троянди, ромашки, лілії та інші), нанесені на прозорий фон. Такий варіант обіцяє бути досить ніжним, тому бажано подбати про те, щоб малюнки співвідносилися зі стилем дівчини.
 • Геометричні малюнки також залишаються актуальними. При бажанні можна обмежитися багатобарвної смугою, що повторює лінію посмішки нігтика.
 • Молоді дівчата вправі вибирати морські малюнки, різні зображення милих звіряток.
 • Етнічні та абстрактні малюнки також заслуговують уваги.
 • Френч манікюр 2018: модні тенденції, фото

  Як можна переконатися, різноманітні малюнки можуть перетворити французький манікюр, залучивши до нього оригінальні нотки.

  Цікаво: Новорічний манікюр 2018: фото дизайну

  Весільний френч манікюр

  Наречені також має право вибирати весільний французький манікюр, який повинен бути модним. Модні тенденції і фото манікюру френч 2018 заслуговують особливої уваги, адже вони повинні не тільки відповідати останнім трендам, але і співвідноситися з особливостями образу нареченої. У будь-якому випадку багато нареченої повинні вибирати більш ніжний дизайн, що підкреслює зворушливість образу представниці прекрасної статі.

  Френч манікюр 2018: модні тенденції, фото

  Цікаві варіанти для коротких нігтів

  Французький манікюр для коротких нігтів обіцяє бути особливо актуальним. У 2018 році допускається використання яскравих і привабливих кольорів. Модниці повинні відмовитися від нейтральних тонів, замінивши їх гідними колірними рішеннями. При цьому манікюр повинен бути виконаний акуратно для того, щоб нігтики виглядали дуже доглянуто.

  Френч манікюр 2018: модні тенденції, фото Незмінний модний тренд тісно пов’язаний з класикою. За цією причиною можна сміливо створювати тонку смугу французького манікюру або використовувати техніку омбре для того, щоб манікюр розкривав свою справжню красу.

  Можливості використання страз

  Французький манікюр може бути прикрашений стразами і іншими гламурними декоративними елементами. У 2018 році бажано взяти до уваги додаткові нюанси.

  Френч манікюр 2018: модні тенденції, фото

  Отже, стрази являють собою прикрасу, тому манікюр такого дизайнерського виконання небажано поєднувати з кільцями. Потрібно розуміти, що облік певної міри стає обов’язковим.

  Колір декору манікюру стає обов’язковим. Наприклад, не можна вибирати зелені стрази для френч манікюру, якщо на урочистий захід планується одягти червону сукню. Однак білі стрази з кремовим сукнею будуть ідеально поєднуватися. Важливо розуміти, що навіть колір страз манікюру впливає на загальне сприйняття образу.

  Френч манікюр 2018: модні тенденції, фото

  Стрази – це помітне прикраса. З цієї причини такий декор бажано використовувати тільки для 1 – 2 пальцях. Якщо всі нігті прикрасити стразами, можна зробити не дуже гарне враження і проявити повну відсутність розуміння стилю, моди.

  Модні тренди визначають можливості використання страз для прикраси класичного французького манікюру.

  Оригінальні дизайнерські варіанти

  Модні тенденції і фото манікюру френч 2018 дозволяють зрозуміти, що класичний манікюр може бути універсальним. В той же час оригінальний дизайн все-таки виявляється можливим. У 2018 році експерименти тільки вітаються.

  Френч манікюр 2018: модні тенденції, фото Червоний френч манікюр буде виглядати цікаво і привабливо. У цьому випадку бажано замінити білий лак яскраво-червоним кольором. Такий манікюр краще всього доповнити камінчиками, малюнком.

  Френч манікюр 2018: модні тенденції, фото

  Темний френч манікюр також заслуговує особливої уваги. Більше того, можна вибирати такі темні кольори, як синій, чорний, фіолетовий і цегляний. Зворотний френч манікюр також заслуговує уваги. Передбачається, що півколом може бути прикрашене підстава нігтьової пластини, тоді як класичний варіант передбачає акцент на облямівку.

  Френч манікюр 2018: модні тенденції, фото

  Оригінальні варіанти виконання французького манікюру раніше заслуговують підвищеної уваги, адже вони дозволяють представницям прекрасної статі по-особливому проявити розуміння того, яким повинен бути дизайн нігтів.

  Цікаві варіанти френч манікюру в 2018 році

  Звичайно, класичний французький манікюр передбачає такі поєднання, як біло-кремовий або біло-рожевий. Такий дизайн завжди розкриває ніжність жіночих рук і привабливість нагідок. Однак тепер можна вибирати цікаві та оригінальні виконання манікюру.

  Наприклад, можна сміливо створювати смужки на самому кінчику нігтя. При бажанні можна створити навіть витіювату лінію на нігтьовій пластині, так як вона також буде виглядати оригінально і красиво. При бажанні нігтик можна прикрасити лінією зі згином або трикутником.

  Френч манікюр 2018: модні тенденції, фото

  Французький манікюр з малюнком може виглядати цікаво і незвично, причому він може бути зухвалим або дуже ніжним. Результат залежить від того, який малюнок буде обраний. Для того, щоб успішно впоратися з поставленим завданням і тільки поліпшити власний образ, бажано вибрати тільки один ніготь на руці для нанесення малюнка.

  Французький манікюр може бути прикрашений каменями, стразами, блискітками. Такий декор виглядає елегантно і підкреслює справжню красу жіночих нігтів.

  Френч манікюр 2018: модні тенденції, фото

  Кольоровий французький манікюр залишається актуальним. При цьому кольоровий лак може бути основним відтінком, якщо дизайн повинен бути яскравим і помітним. При бажанні можна намалювати оригінальне зображення на ноготке, яке буде співвідноситися з характером дівчини. При цьому можна вибирати навіть яскраві кольори, так як френч манікюр кардинально змінюється останнім часом.

  Френч манікюр 2018: модні тенденції, фото

  Френч манікюр 2018: модні тенденції, фото Френч манікюр передбачає можливість відійти від класичних принципів і звичайних ідей. З цієї причини можна сміливо поєднувати такий дизайн з іншими варіаціями оформлення нагідок: котяче око, місячний манікюр, металік.

  Як можна зрозуміти, френч манікюр не обов’язково повинен бути таким, яким він був раніше. Тепер модниці має право проявляти більше цікавих ідей і вирішуватися на оригінальні варіації дизайну.

  Френч манікюр 2018: модні тенденції, фото

  Додаткові поради модницям

  Модні тенденції і фото манікюру френч 2018 свідчать про те, що модниці можуть обирати цікаві варіації дизайну для своїх нігтів, виявляючи своє розуміння стилю. Майстра з манікюру отримують можливість відійти від класичних принципів і відгукнутися на побажання клієнток, проявивши свою фантазію. Отже, до чого призводить така ситуація? Яким буде модний французький манікюр?

  Френч манікюр 2018: модні тенденції, фото

  Весняний френч манікюр – це ідеальний вибір для романтичних панночок. Передбачається можливість виконання дизайну в рожево-ванільних, нюдовых кольорах, причому за основу можна взяти навіть малюнок у вигляді серця. Таке виконання дизайну дозволить створити цікавий манікюр, відповідний романтичного характеру дівчини.

  Френч манікюр 2018: модні тенденції, фото

  Френч манікюр 2018: модні тенденції, фото

  Білий френч манікюр обіцяє бути популярним, причому він ідеально підійде для нігтів будь-якої форми і довжини. Передбачається можливість аристократичного дизайну. При бажанні можна використовувати золотисті шматочки фольги або блискітки, дзеркальну втирку, завдяки яким дизайн вийде особливо захоплюючим.

  Френч манікюр 2018: модні тенденції, фото

  Чорний френч манікюр також заслуговує особливої уваги. При цьому покриття може бути матовим або глянсовим. Передбачається можливість виділення лінії посмішки з допомогою втирки або глянсового лаку, що також виглядає оригінально і елегантно.

  Френч манікюр 2018: модні тенденції, фото

  Френч манікюр можна сміливо доповнювати орнаментами, смужками, орігамі. Такі варіанти обумовлені популярністю геометричного манікюру. Потрібно відзначити, що подібні виконання манікюру ідеально виглядають для нігтів мигдалеподібної, трикутної та прямокутної форми.

  Френч манікюр 2018: модні тенденції, фото

  Французький манікюр можна виконувати з використанням мерехтливої акрилової пудри, завдяки якій нігті будуть сяяти і залучати особливу увагу. Пудрою можна оформити весь ніготь або тільки малюнок. У будь-якому випадку використання мерехтливого акрилу відкриває нові можливості щодо дизайну нігтів.

  Френч манікюр 2018: модні тенденції, фото

  Френч манікюр 2018: модні тенденції, фото Французький манікюр з металізованої або перлової втиркой передбачає особливий акцент на лінії посмішки. Такий варіант стає все більш затребуваним у дівчат.

  Френч манікюр 2018: модні тенденції, фото

  Френч манікюр з градієнтом стає все більш актуальним. Такий варіант передбачає використання градієнтного фарбування. Градієнт ідеально виглядає на ніжному дизайні нігтів.

  Ще одна цікава новинка манікюру – це прозорий френч манікюр на довгі нігті. Основна відмінність полягає у використанні напівпрозорої бази натурального відтінку.

  Френч манікюр 2018: модні тенденції, фото

  Френч манікюр 2018: модні тенденції, фото

  Різні варіації створення цікавого френч манікюру та реалізації модних тенденцій дозволяють зрозуміти, як можна успішно оформити нігтики і підкреслити їх красу. Модні тенденції і фото манікюру френч 2018 відкривають дівчатам шлях до створення бездоганного французького манікюру з урахуванням останніх трендів і своїх побажань.