Готелі Болгарії з власним пляжем

Одна з головних цілей поїздки в Болгарію – відпочинок на березі Чорного моря. Особливо популярні золоті піщані пляжі цієї країни серед сімей з дітьми. Щоб не робити з малюками щоденні переходи від місця проживання до пляжу, багато хто намагаються підшукати житло на першій береговій лінії. Скористайтеся нашими рекомендаціями, щоб підібрати готель з гарним пляжем.

Готелі Болгарії з власним пляжем

Готелі Болгарії зі своїм пляжем

Характерна особливість курортів Болгарії в тому, що майже всі місцеві пляжі є муніципальними. Місцеві влади забезпечують догляд за прибережною територією, обладнують її лежаками і парасольками від сонця. При цьому, як правило, користуватися пляжем можуть всі бажаючі, і плата за вхід не стягується. В перелік платних послуг входить користування шезлонгами і парасольками, хоча можна вільно розташуватися на власному рушник або рогожі.

Готелі першій береговій лінії іноді беруть на себе обов’язок доглядати за найближчим ділянкою пляжу. У цьому випадку готель часто іменує довколишнє побережжя «власним пляжем». Іноді ділянку берега навіть огороджують і на виділеній території встановлюють готельні лежаки і парасольки.

Однак важливо розуміти, що готелі Болгарії з приватними пляжами – велика рідкість. Обгороджений пляж у більшості випадків залишається муніципальним, і засмагати на ньому зможе хто завгодно. Постояльці готелю, можливо, отримають право безкоштовного користування шезлонгами.

Крім того, виділений ділянку пляжу буде невеликим, тоді як по сусідству можуть розташовуватися охороняються, просторі і добре обладнані громадські пляжі. Однак не буває правил без винятків. Деякі сімейні готелі Болгарії дійсно мають власний пляж, що дуже важливо для батьків, які піклуються про безпечний відпочинок дітей.
 

Готелі Болгарії з власним пляжем «все включено»

Щоб відпочинок з дітьми в Болгарії вдався, дуже зручно вибирати готель із приватним пляжем і системою харчування «все включено». Хороші пляжі і готелі Болгарії для дітей, що працюють за системою all inclusive, можна знайти практично на кожному курорті.
 

Закритий курортний комплекс Дюні

Комплекс Дюні знаходиться в 7 км від Созополя. Це ідеальне місце для спокійного пляжного відпочинку. До його складу входять 5 готелів, орієнтованих на проживання з дітьми. Готелі курорту Дюні мають власний пляж з добре розвиненою інфраструктурою. Море тут завжди спокійне, вхід у воду пологий. Деякі корпуси віддалені від берега, проте дорога на пляж проходить через тінистий парк.

 

Готелі Болгарії з власним пляжем

Готель Helena Park (курорт Сонячний Берег)

Цей готель входить в склад комплексу Helena Resort. Він знаходиться на другий берегової лінії, в оточенні парку. Оскільки Helena Park віддалений від центру курортного життя, тут завжди панує спокій. Власний обгороджений пляж, до якого кілька хвилин ходьби, розділений на безкоштовну і платну зони. Обидві вони обладнані лежаками і парасольками, але платна частину більш простора.

Готелі Болгарії з власним пляжем
 

Evrika Beach Club Hotel (Сонячний Берег)

У цьому готелі не так давно побудували чудовий басейн з міні-аквапарком для дітей. Але якщо хочеться купатися не в басейні, а в море, достатньо перетнути пішохідну алею між готелем і берегом. Готель має виділений ділянку пляжу, а її мешканці користуються шезлонгами і парасольками безкоштовно. Море біля берега дрібне, дно знижується плавно, і діткам зручно плескатися в теплій воді.

Готелі Болгарії з власним пляжем

Astera Hotel & Spa (Золоті Піски)

Цей готель розташований у центральній частині курорту Золоті Піски. Крім басейнів для дорослих і дітей, в 70 метрах від житлового корпусу знаходиться пляж готелю. Це виділений ділянку на муніципальному пляжі, обладнаний лежаками і парасольками від сонця. Для постояльців готелю ці послуги безкоштовні. Хоча готель позиціонується як місце молодіжного відпочинку, сім’ї з маленькими дітьми також часто зупиняються тут.

Готелі Болгарії з власним пляжем
 

Berlin Golden Beach (Золоті Піски)

Цей комплекс знаходиться на відстані від галасливих розваг, тому його вибирають для сімейного відпочинку. Шезлонгами і парасольками на виділеній ділянці пляжу можуть безкоштовно користуватися гості готелів Berlin Golden Beach і Berlin Green Park. До моря необхідно спускатися по сходах, на якій немає пандуса для колясок. З дітьми можна дістатися на пляж на безкоштовному шатлі готелю. Море біля берега досить глибоке, але для купання карапузів на території готельного комплексу є басейни.

Готелі Болгарії з власним пляжем

Готельний комплекс Kaliakra (Албена)

Як і багато сімейні готелі в Албені, розташований на першій береговій лінії. Бездоганно чистий пляж з безкоштовними для гостей готелю шезлонгами і дрібне біля берега море відмінно підходять для відпочинку з малюками. Підлітки добре проведуть час в пляжному центрі водних розваг. Якщо на море піднімається хвилювання, можна купатися в басейні з дитячою гіркою.

Готелі Болгарії з власним пляжем

Зауважимо, що дитячі готелі в Несебрі, Созополі, Бургасі, Поморіє хоч і не мають власних пляжів, але поблизу від них можна знайти упорядкований пляж, що охороняється.

Але якщо ви шукаєте в Болгарії виключно готелі з власним пляжем і системою “все включено”, то з усього перерахованого у статті ми б вам рекомендували найбільш уважно придивитися до готелів курорту Дюні. Саме вони у повній мірі відповідають на запит “готель з власним пляжем”, так і система “все включено” зайвої для ваших діток точно не буде.

Сподіваємося, наші рекомендації допоможуть вам зробити найбільш правильний і кращий вибір для вашого сімейного відпустки в Болгарії!