Ідеї подарунка для коханої дівчини на Новий рік 2018

Що подарувати коханій дівчині на Новий рік 2018? Під Новий рік ми чекаємо виконання заповітних бажань. Напевно вони є і у твоєї дівчини. Чому б не виконати деякі з них і не подарувати їй бажаний презент?

Що ж піднести в подарунок коханій на Новий рік 2018? Це може бути оригінальний букет з цукерок або коробка шоколадних цукерок, оформлена незвичайним чином, наприклад, у вигляді скриньки або сердечка.

Перерахуємо інші ідеї подарунків для коханої на Новий 2018 рік. Дівчата люблять м’які іграшки, і ти можеш подарувати своїй обраниці симпатичного кошеня, зайчика або ведмедика, який займе своє місце в дівочій кімнаті.

Стихія наступного року – вогонь, а значить, до наступаючого свята можна подарувати декоративні підсвічники, свічки і оригінальні світильники, наприклад, нічник, що проектує на стелю зоряне небо.

Ти все ще не вирішив, який подарунок зробити коханій дівчині на Новий рік? Приємним подарунком для неї стане флакон парфумів або туалетної води, якщо ти зумієш підібрати аромат, який їй подобається.

Що ще можна подарувати коханій дівчині на Новий 2018 рік? Ти можеш зупинити вибір на ювелірному прикрасі і піднести своїй обраниці золоті або срібні сережки, ланцюжок з кулоном, кольє, браслет, різні вироби з дорогоцінними каменями.

А може бути, їй подобаються оригінальні прикраси ручної роботи з дерева, шкіри, бісеру та інших матеріалів? У будь-якому випадку, купувати презент такого роду потрібно разом з дівчиною, тому що вгадати, що їй підійде, буде складно.

Також в подарунок своїй коханій на Новий рік можна вибрати який-небудь гаджет. Можливо, їй потрібен новий смартфон або вона хотіла б отримати електронну книгу?

Перерахуємо інші ідеї подарунків коханій на Новий рік. В переддень цього свята багато людей дають собі обіцянку почати займатися спортом. Щоб твоя дівчина зуміла здійснити ці плани, подаруй їй лижі, ковзани, домашній спортивний тренажер, абонемент в тренажерний зал або басейн.

Який подарунок зробити коханій дівчині на Новий рік? У святкові дні їй напевно захочеться відволіктися від побутових турбот і приділити увагу своїй зовнішності. Вона буде щаслива, якщо ти подаси їй сертифікат на відвідування салону краси або спа-салону.