Ідеї подарунка на Новий 2018 рік директору чоловікові

У будь-якій компанії прийнято вітати начальство з новорічними та різдвяними святами. Як правило, співробітники заздалегідь вирішують, як будуть це робити, і збирають кошти для придбання того чи іншого презенту.

Вирішуючи, що подарувати директору чоловікові на 2018 Новий рік, краще всього буде вибирати той чи інший варіант подарунка, відштовхуючись від його інтересів і уподобань.

Напевно, працюючи під керівництвом свого начальника, співробітники мають подання про те, який у нього характер, що любить людей, має якісь хобі та захоплення.

Володіючи такою інформацією, можна підібрати і відповідний новорічний подарунок, який порадує чоловіка і буде йому корисний.

Наприклад, мандрівникові можна купити містку сумку або великий чемодан, з яким зручно вирушати в різні поїздки. Колекціонер неодмінно зрадіє нового експонату для своєї колекції, особливо якщо він буде ексклюзивним.

Для любителя активного відпочинку виявиться корисним спеціальне спорядження, а власникові заміського ділянки знадобиться мангал або барбекюшніцу, розкладний шезлонг, зручний набір дачних меблів, і так далі.

У тому випадку, якщо вибрати подарунок на Новий 2018 рік директору чоловікові, орієнтуючись на його захоплення важко, варто подумати про те, щоб придбати йому що-небудь з предметів декору, які будуть прикрашати його кабінет.

Для керівника можна підібрати дорогу картину, яка прикрасить і різноманітить інтер’єр його кабінету, або великий красивий вазон з рослиною, що символізує успіх, благополуччя і процвітання.

Також директорові можна піднести настільний офісний набір, що складається з фірмових канцелярського приладдя, підставок для ручок і документів. Хороший шкіряний портфель, стильний краватку або класичний ремінь – все це може стати відмінними презентами для успішного чоловіка.

Швидше за все, людина, що займає керівну посаду, має особистий автомобіль. Тому, вибираючи, що подарувати директору чоловікові на Новий рік від колективу, варто звернути увагу на корисні та практичні аксесуари, призначені для використання в машині.

GPS-навігатор, відеореєстратор, чохли на сидіння з підігрівом або масажною функцією, а також багато інші подібні вироби не тільки сподобаються директора, але і принесе певну користь.

Якщо ж ви хочете зробити максимально практичний презент вашому керівникові, придбайте йому сертифікат на кілька відвідувань автомийки з повним комплексом послуг, або ж придбайте якісну автомобільну косметику.