Ідеї подарунка на Новий 2018 рік дівчинку 10-12 років

Питання, що подарувати на Новий рік дівчинку 10-12 років, хвилює багатьох батьків напередодні зимових свят. Дитина, яка перебуває на межі підліткового віку вимагає підвищеної уваги до себе, тому до вибору подарунка для нього слід поставитися з особливою увагою.

Придивіться до того, чим донька займається у вільний час, поспілкуйтеся з нею, спробуйте розпитати про те, чим захоплюється вона і її подружки. Так ви напевно зрозумієте, який саме подарунок найбільше обрадує дівчинку.

Існує багато варіантів того, що можна покласти під ялинку для дитини цього віку. З одного боку, дівчинка напевно хоче скоріше стати дорослою, а тому з радістю прийме в якості презенту які-небудь косметичні засоби.

Треба тільки підібрати ті з них, які розроблені спеціально для юної шкіри. Сподобається їй і шампунь з бальзамом, який зробить догляд за волоссям легким і приємним.

Зверніть увагу також на прикраси – намиста і браслети, які подобаються всім дівчатам такого віку, модні гумки для волосся, шпильки або обідки.

З іншого боку, подарунки на Новий 2018 рік для дівчинки 10-12 років можуть бути і більш «дитячими». Так, наприклад, на сьогоднішній день багато дівчата із задоволенням збирають різних ляльок, героїнь популярних серіалів. Тому, якщо ви помітили подібний інтерес у доньки, сміливо купуйте новий екземпляр для колекції.

Вирішуючи, що подарувати на Новий рік 2018 дівчинку 10-12 років, зверніть увагу на оригінальні аксесуари. Це може бути стильна сумочка або гаманець (у нього потрібно обов’язково покласти кілька грошових купюр).

Якщо дочка займається яким-небудь видом спорту, придбайте їй спортивну сумку або рюкзак для носіння форми, а юної леді, яка намагається виглядати вишукано і «по-дорослому», можна придбати стильний клатч.

Звичайно, не можна забувати і про те, чим захоплюється дівчина у вільний від навчання час. Можливо, вона займається малюванням або співом, грою на музичному інструменті або танцями.

Придбайте їй корисні засоби, необхідні для хобі, і тоді презент буде не тільки приємним, але і корисним.

Незалежно від того, що саме ви вирішите піднести дочки, не забувайте, що для неї найважливіше вашу увагу.

Не соромтеся показувати свою любов і всіляко висловлювати почуття, адже ніякі презенти, навіть найдорожчі, модні і сучасні, ні за що не зможуть цього замінити.