Ідеї подарунків діловим партнерам на Новий 2018 рік

Це не лише знак уваги і розташування з вашого боку, але ще реклама і просування товарів, а також довгострокові інвестиції, адже від хороших відносин із бізнес-партнерами залежить ваше подальше співробітництво.

Що подарувати партнерам на Новий 2018 рік? Це можуть бути подарунки різних цінових категорій в залежності від того, кому саме ви хочете зробити презенти – керівництву компанії або, наприклад, менеджеру з продажу, з якими співпрацюєте.

Vip-подарунки партнерам на Новий рік дарують з метою підвищення лояльності керівництва компанії-партнера до вашої організації.

В якості vip-подарунків підносять дорогі сувеніри, фірмові ручки, кубки, вази, картини, бронзові статуетки, бари у вигляді глобуса або міні-бари, наручний годинник відомих марок, оригінальні настільні аксесуари, вироби зі шкіри: сумки, портфелі і т. п.

Це можуть бути вироби ручної роботи, виконані на замовлення: шахи або нарди, колекційна холодна зброя (мечі, кинджали, кортики), а також предмети антикваріату.

Корпоративні подарунки партнерам на Новий рік 2018 можуть рекламувати продукцію вашої компанії. Ідеї таких подарунків можуть бути самими різними.

Так, можна подарувати співробітникам фірми-партнера настінні і настільні календарі, гуртки, блокноти, бейсболки, кепки, щоденники, візитниці, а також портфелі, сумки і папки з назвою і логотипом вашої фірми.

Що ще можна подарувати партнерам на Новий рік? Піднесіть їм подарункові набори зі спиртними напоями, на етикетки яких нанесіть вашу фірмову символіку.

Також у подарунок партнерам на Новий рік 2018 можна піднести новорічну сувенірну продукцію – штучні ялинки, сувеніри у вигляді Діда Мороза, Снігуроньки, веселих сніговиків, ялинкові іграшки і ін

Різні корпоративні подарунки на Новий рік для співробітників партнерів можна оформити за допомогою упаковки з фірмовою символікою вашого підприємства.

Перерахуємо інші ідеї подарунків партнерам на Новий 2018 рік: кошики з цукерками та фруктами, аксесуари для гаджетів, аксесуари для автомобілів, подарункові видання та ін.