Ідеї подарунків колегам на 23 лютого 2018 року

Ви ще не вирішили, які подарунки подарувати колегам на 23 лютого в 2018 році? День захисника Вітчизни – свято, яке має майже вікову історію. За традицією ми відзначаємо його і в сім’ях, і на роботі.

На багатьох підприємствах влаштовуються святкові вечори, керівники в урочистій обстановці вручають своїм підлеглим-чоловікам подарунки. Жінки також готують для своїх колег символічні презенти

Вибір подарунка колегам на 23 лютого – справа непроста. Що можна подарувати співробітникам в цей день? Особливо актуальні речі в стилі мілітарі.

Це армійські фляжки, гуртки, що нагадують за формою гранати, фігурний шоколад у вигляді пряжок від солдатських ременів і т. п.

Які подарунки подарувати колегам на 23 лютого 2018 року?

Можна вручити вашим працівникам-чоловікам футболки з кумедними написами та ілюстраціями, запальнички у вигляді гранати, пістолети, кулі або танка, підставки для канцелярського приладдя незвичайної форми. Будуть до речі і аксесуари для комп’ютерів та автомобілів.

Традиційно колегам підносять канцелярські товари. Якщо ви не хочете дарувати щось банальне, постарайтеся знайти красиві і незвичайні канцелярські приналежності, благо асортимент таких товарів у магазинах великий.

Наприклад, можна знайти підставки для ручок і олівців у вигляді забавних звіряток, записні листи у вигляді грошових купюр, автомобілів, м’ячів, різних фруктів.

До вибору подарунка для колег на 23 лютого варто підійти відповідально. Краще подарувати чоловікам-колегам однакові подарунки, щоб нікому не було образливо. І навіть якщо ваш бюджет не надто великий, не варто купувати неякісні речі.

До числа найбільш популярних подарунків колегам на 23 лютого можна віднести подарункові набори для спиртних напоїв. Це може бути пляшка горілки зі штопором і стопками, спиртне з банкою солоних огірків або помідорів і т. п.

Перерахуємо інші варіанти подарунків для колег на 23 лютого 2018 року. У період кризи багато намагаються зберегти свої накопичення.

Так що вашим колегам знадобляться портмоне або скарбнички, які можуть мати оригінальну форму, наприклад, у вигляді сейфів або золотих злитків.

Як бачите, ідеї подарунків колегам на 23 лютого в 2018 році можуть бути самими різними, і навіть при невеликому бюджеті ви можете вибрати щось оригінальне, що запам’ятовується.