Ідеї подарунків на Новий 2018 рік близьким своїми руками

У тому випадку, якщо ви хочете зробити своїм друзям чи рідним найоригінальніші подарунки, не поспішайте вирушати за ними в магазин. Краще зверніть увагу на незвичайні ідеї подарунків на 2018 Новий рік близьким своїми руками.

Ексклюзивні вироби, зроблені вами власноруч і для конкретної людини, не просто порадують людей, яким вони призначені, але також зроблять свято більш світлим і незабутнім.

Існує безліч варіантів того, що можна виготовити своїми руками. Це можуть бути як корисні предмети, які будуть постійно використовуватися людиною, так і оригінальні сувеніри.

Крім того, слід враховувати власні вміння і навички, адже вони можуть значно вплинути на вибір того, яким може стати ваш новорічний презент.

У тому випадку, якщо ви із задоволенням займаєтеся рукоділлям, і маєте для цього достатню кількість часу, використовуйте своє хобі, щоб виготовити саморобні подарунки близьким на Новий рік.

Родичам і близьким друзям можна пов’язати зимові шарфи, які обов’язково знадобляться їм у холодну пору року. Вони напевно зрадіють і теплим вовняним шкарпеточках, адже попереду ще цілих два зимових місяці, коли необхідно дбати про своє здоров’я.

У тому випадку, якщо ви не захоплюєтеся в’язанням, а шиттям, то відмінними презентами стануть зшиті своїми руками декоративні наволочки для диванних подушок, красиві скатертини, прихватки для гарячого посуду, ошатні накидки на стільці, і так далі.

Будь-які з вищевказаних виробів виявляться корисними в будинку, і, крім того, як мінімум, рік будуть нагадувати господарям про те, як оригінально ви їх привітали з наступаючим святом.

Замислюючись над тим, як зробити подарунки близьким на Новий рік своїми руками, не можна забувати про всілякі сувеніри та предмети декору, які прикрасять собою будь-яке приміщення.

Ви можете легко виготовити оригінальну свічку, прикрасивши виріб блискітками, мереживом, або навіть нанісши на нього фотографію. Також відмінним презентом стане ваза, виконана власноруч за допомогою техніки декупаж, або рамка для фотографій з гіпсу.

Вирішуючи, який подарунок можна зробити близьким на Новий рік своїми руками, то у випадку, якщо він призначається представниці прекрасної статі, спробуйте сплести модний браслет.

Для цього знадобляться намистини, шнурки або кольорові міцні нитки. Використовуючи нескладні схеми плетіння, ви створите відмінне сучасне прикраса, яке дівчина з радістю буде носити.