Ідеї подарунків на Новий 2018 рік для дитини 10-12 років

Досягнувши віку 10-12 років, дитина намагається у всьому бути схожими на дорослих, починає захоплюватися досить серйозними питаннями, і, як правило, втрачає інтерес до іграшок. Саме в ці роки у людини нерідко виникають захоплення, яким він залишається вірним усе життя.

Якщо такі стійкі інтереси вже проявилися, подарунок на Новий рік 2018 дитині 10-12 років неодмінно повинен сприяти розвитку його хобі.

Якщо ви не знаєте, чим всерйоз захоплюється хлопчик (або дівчинка), для якого ви збираєтеся підготувати новорічний презент, неодмінно запитаєте про це у батьків. Адже мама з татом, як ніхто інший, знають про життя свого чада, його інтереси та захоплення.

Можливо, дитина серйозно займається музикою, відвідує уроки у спеціалізованій школі, із задоволенням грає на обраному ним музичному інструменті.

Обов’язково підтримаєте його в цьому, піднісши той чи інший аксесуар для улюбленого заняття. Це може бути новий інструмент, підставка для нот, чохол (якщо мова йде про гітарі або скрипці), і так далі.

Вирішуючи, що подарувати дитині 10-12 років на Новий рік, якщо він – початківець спортсмен, зверніть увагу на нову форму для тренувань, зручну містку сумку, спеціальне взуття.

Дівчинці-танцівниці напевно знадобляться теплі гетри для ніг і чешки, а хлопця-каратиста обрадує нове кімоно.

Знаючи, яким саме видом спорту захоплений дитина, можна піднести запрошення на відвідування цікавого майстер-класу, на якому він освоїть нові техніки, отримає корисні вміння і навички.

Таке новорічне привітання зможе по-справжньому здивувати дитину, воно безсумнівно запам’ятається йому на довгий час.

Як правило, перетнувши віковий рубіж десяти років, хлопчики і дівчатка починають ставитися з інтересом до будь-якої нової інформації. З цієї причини відмінним подарунком на Новий рік дитині 10-12 років може стати багатотомне видання дитячої ілюстрованої енциклопедії.

Якщо фінансові можливості не дозволяють придбати всю серію книг, зупиніть свій вибір на одному або декількох томах, заздалегідь довідавшись, які теми можуть бути найбільш захоплюючими для школяра.

Для сучасної дитини, який багато часу проводить за навчанням або комп’ютерними іграми, хорошим подарунком стануть ковзани або ролики.

Ці предмети спортивного інвентарю будуть сприяти тому, щоб він проводив більше часу на свіжому повітрі, і завжди намагався дотримуватися активного способу життя.