Ідеї подарунків на Новий 2018 рік для дівчинки 2-3 років

Ви хочете купити новорічний подарунок дівчинці віком 2-3 роки? Асортимент товарів для дітей у наших магазинах великий, але щоб не помилитися з вибором, потрібно передусім враховувати вік дитини.

Що можна подарувати дівчинці 2-3 років на Новий рік 2018?

До цього свята можна вибрати невеликий солодкий набір в коробочці, що має форму кошика, сумочки або скриньки, в рюкзаку у вигляді символу наступаючого року – мавпочки – або іншої тварини. Буде краще, якщо в такому наборі буде більше фруктів, ніж цукерок та інших солодощів.

Дітям цього віку дарують пірамідки, набори кубиків, м’які іграшки – веселих зайчиків, ведмедиків і кошенят, іграшки для купання (каченят з мамою-качкою, пінгвінів, тюленят та ін).

Можна знайти в продажу іграшки з музичним супроводом, наприклад, відтворюють музичні мелодії телефони.

Дітям подобаються рухомі іграшки, і ви можете купити клюючих пшоно курчат, качечку-каталку, яка під час руху відкладає яйця, заводну собачку, яка може подавати голос, бігати, крутити хвостиком і навіть виконувати різні команди, іграшкову конячку, на якій дитина буде кататися по квартирі.

Чудовим новорічним подарунком дівчинці віком 2-3 роки стане книга казок, дитяче видання, яке має нестандартну конструкцію – з висувними елементами, вирубкою, аплікаціями з штучного хутра, паззлами, магнітними фішками, які можна прикріплювати до картонним сторінок, і т. п.

Такі книги розвивають дрібну моторику, пам’ять, увагу і дуже подобається дітям. Також будь-яка дитина цього віку буде в захваті від музичних книг, які відтворюють голоси тварин.

Інший непоганий варіант того, що ще можна подарувати на Новий рік дівчинку 2-3 років — це нескладні настільні ігри («Хто є хто? Звірята і їх мами», «Супермаркет», де потрібно розкладати продукти за візкам, тощо), магнітні міні-театри з героями казок «Ріпка», «Три ведмедя», «Курочка Ряба» та ін.

Перерахуємо інші ідеї подарунків на Новий 2018 рік для дівчинки 2-3 років, які ви можете піднести батькам дитини: дитячий набір посуду, зручний дитячий столик зі стільчиком, підвісні або настінні гойдалки, будиночок-намет, невисока пластмасова дитяча гірка, яку можна встановити в дитячій кімнаті або на дачі.

Що ще дарують на Новий рік дівчинці цього віку? Близькі родичі можуть піднести їй срібну ложечку або невелике золота прикраса, приміром, сережки або підвіску з її ініціалами.

Якщо батьки дівчинки – люди віруючі, можна подарувати дівчинці іконку із зображенням її святий-покровительки.