Ідеї подарунків на Новий 2018 рік для вихователів у дитячому садку

Свято наближається, і ви вирішуєте, що подарувати вихователям на Новий 2018 рік в дитячому саду? Це можуть бути подарункові косметичні набори, а якщо ви знаєте, які аромати воліють вихователі, – їх улюблена парфумерія.

Прекрасними подарунками для жінок стануть і абонементи в салон краси, спа-салон, сертифікат на сеанс масажу, абонемент на відвідування фітнес-центру, басейну і т. п.

Інші традиційні подарунки – щоденники, блокноти в гарних оправах, органайзери, оригінальні підставки для канцелярського приладдя, фотоальбоми, настінні чи настільні календарі.

Як показують опитування, вихователям дитячих садків часто дарують коробки шоколадних цукерок (бажано, щоб святкові набори були оформлені незвичайним чином).

А можна піднести букети з цукерок, які можуть мати саму різну форму, наприклад, у вигляді романтичної квіткової композиції, кошики з новорічними іграшками, шишками і хвоєю або з ошатною ялинкою і симпатичним сніговичком.

Шукаєте подарунки вихователям на Новий рік у дитячому садку? Можна подарувати їм символи наступаючого року – сувеніри у вигляді мавпочок, сувеніри у вигляді їх знаків Зодіаку, скриньки або скриньки для зберігання пам’ятних речей, розписані під «гжель» чайні пари, шкатулки з хохломским візерунком, туески з берести, статуетки фен-шуй, гуртки з кумедними написами, набори веселих матрьошок.

Стихія наступаючого року – вогонь, тому доречними подарунками будуть декоративні свічники і свічки.

Що ще можна подарувати вихователям на Новий рік у дитячому садку? До Нового року також дарують штучні ялинки, набори новорічних іграшок, фігурки Діда Мороза, Снігуроньки, сніговиків та ін.

Будуть до речі і товари з різдвяною тематикою – годинник, кружки, брелоки, закладки для книг, магніти і т. п. Можна покласти такий подарунок в червоний різдвяний «носок» з оксамиту або атласу.

А якщо вихователі ваших дітей люблять кімнатні квіти, можна подарувати їм красиві кімнатні рослини.

А які подарунки не варто робити вихователям на Новий рік у дитячому садку? Не потрібно дарувати їм спиртні напої, дорогі ювелірні прикраси, предмети одягу, а тим більше гроші. Такі презенти можуть поставити людей в незручне становище, а то і будуть розцінені як хабарі.