Ідеї подарунків на Новий 2018 рік для хлопчика 4-6 років

Ви хочете зробити подарунок своєму сину, племіннику або дитині ваших друзів? Зазвичай діти чекають від Діда Мороза іграшки і ніякі практичні подарунки, наприклад, нова курточка, джемпер або чобітки, не викликають у хлопців особливої радості.

Що ж подарувати 4-6 річному хлопчикові на Новий рік? Навіть якщо ви вирішите вибрати щось із одягу та взуття, не забудьте купити подарунок безпосередньо для малюка.

Яку вибрати іграшку в подарунок хлопчикові 4-6 років на Новий 2018 рік? Напевно у нього вже є цілий автопарк, що включає автомобілі, вантажівки, самоскиди та іншу техніку.

Щоб не помилитися у виборі, потрібно не повторюватися, купуючи таку іграшку, а, крім того, варто пошукати більш складні моделі, які будуть цікаві дитині цього віку.

Хлопчикам подобаються ігри, які розвивають мислення і творчі здібності, наприклад, мозаїки, пазли, головоломки, набори-саморобки з моделями кораблів, літаків, танків та іншої техніки, набори фокусника, конструктори.

Постарайтеся вибрати конструктор, підходящий для дітей 4-6 років –не занадто простий, але і не надто складний.

Прекрасним подарунком стане й розвиваюча гра, знайомить дитину з цифрами і буквами («Математичний планшет», «Я вчуся читати» і т. п.), інтерактивна іграшка, настільна гра, в яку дитина буде грати з однолітками чи батьками – футбол, хокей або баскетбол, шахи чи шашки.

Що ще можна подарувати на Новий рік хлопчика 4-6 років? Діти більш старшого віку частіше цікавляться сучасними гаджетами, ніж книгами. А малюки 4-6 років із захопленням читають казки і розглядають ілюстрації до них, цікавляться музичними виданнями.

Можна подарувати дитині ілюстровану книгу «на виріст», що розповідає про знаменитих полководців або мандрівників, дитячу енциклопедію про тварин, рослинах, планетах і зірках, видання, присвячені різним видам техніки. Як знати, може бути одне з таких напрямів стане захопленням для хлопчика на все життя?

Подарунки на Новий рік для 4-6 річного хлопчика можна вибрати в магазині спортивних товарів. Початківець хокеїст буде радий отримати ковзани, шолом воротаря, ключку і шайбу, футболіст – м’яч, дзюдоїст – костюм для занять цим видом спорту.