Ідеї подарунків своїми руками для хлопчиків на 23 лютого 2018 року

У День захисників Вітчизни дівчатка вітають із святом своїх однокласників. Які подарунки можна зробити хлопчикам на 23 лютого своїми руками? Можна виготовити для них листівки, рамки для фотографій, кораблики з вітрилами та інші вироби.

Розповімо докладніше про ці ідеї подарунків своїми руками для хлопчиків на 23 лютого в 2018 році. Об’ємну листівку у вигляді чоловічої сорочки можна зробити з великого листа кольорового картону.

Складіть його так, щоб основна частина закривалася двома розташованими праворуч і ліворуч «стулками». В основній частині вгорі посередині приклейте кольоровий краватка з паперу.

«Стулки» вгорі зігніть вниз так, щоб вийшов «комірець», на одній з них намалюйте або приклейте гудзики з паперу.

Можна приклеїти до сорочки (до однієї з «стулок») кишеньку, вклавши в нього невеликий листок з поздоровленням. Закрийте «стулки», просмикніть в них красиву стрічку і зав’яжіть листівку бантиком.

Які ще подарунки можна зробити хлопчикам на 23 лютого своїми руками?

Звичайна рамка для фотографії буде виглядати яскраво і незвично, якщо приклеїти до неї тонкі гілочки.

Наламайте гілочки шматочками в 1-2 см і приклейте до рамки по периметру, розташовуючи перпендикулярно до неї. А можна приклеїти до рамки різнокольорові гудзики або старі монети.

Ще одна ідея подарунків своїми руками для хлопчиків на 23 лютого в 2018 році – кораблики з вітрилами.

З кольорового паперу виріжте кілька прямокутників різних розмірів (це будуть вітрила кораблика), зробіть в них діркопробивачем отвори для щогли, в якості якої можна використовувати пластикові трубочки для соку або інших напоїв.

Прикріпіть вітрила, розташовуючи по мірі зменшення розміру, до щогли, – це можна зробити з допомогою клею ПВА.

Інший варіант: просмикнути трубочки у вітрила, злегка зігнути вітрила і закріпити за допомогою кольорового прапорця. Для цього складений навпіл прапорець розташовують зверху на щоглі і закріплюють клеєм.

Потім прикріпіть щогли до судна, яке можна виліпити з пластиліну, само-твердіє глини для ліплення або виготовити з губки для миття посуду, обрізавши її під кутом з двох сторін.

Що ще можна зробити своїми руками подарунок на 23 лютого для хлопчиків?

Вашим однокласникам сподобаються гуртки з кумедними написами. Нанести їх нескладно. Гуртки білого кольору протріть миючим засобом для скла, щоб знежирити поверхню.

Зробіть на гуртках вітальні написи або нанести який-небудь малюнок за допомогою спеціального маркера для малюнків на фарфорі (його можна купити в художньому салоні).

Щоб закріпити напис, поставте гуртки в духовку нагрійте її до 200°С і залиште там гуртки на півгодини.

І на закінчення розповімо про ідеї саморобних подарунків для хлопчиків на 23 лютого для тих, хто уміє шити чи в’язати: ви можете виготовити яскраві та зручні підставки для гарячого з товстої пряжі або чохли з цупкої тканини для мобільних телефонів.